Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van itt olyan nő, aki akár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan nő, aki akár csak a legcsekélyebb mértékben is együttérző a férfiak társkeresési problémáival kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Nyilván ez nulladik lépésként azt feltételezi, hogy elismeri, hogy egyáltalán vannak a férfiaknak ilyen problémái.
2023. jún. 15. 12:41
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/80 anonim ***** válasza:
88%

A "férfiak" társkeresési problémái nem hatnak meg.

Bizonyos férfiak, akik közel állnak hozzám érdekelnek. Idegenek problémái nem az én bajom.

De, az olyan férfiak esetében is értem mi a gond általában, akik közel állnak hozzám. És eleve csak olyan emberek vannak/maradnak a közelemben, akik nem nyígnak feleslegesen, nem vádaskodnak, kapálóznak, hanem fel tudják mérni, mi a probléma oka. Az más kérdés, tudják, akarják-e orvosolni. De, nem a hold állása, a nők, a férfiak, a kormány, az etióp kisgyerekek étkezési szokásai és hasonló releváns és megalapozott indokokat sejtenek a dolog mögött.

2023. jún. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/80 anonim ***** válasza:
7%

54-55


Mit vártok az itteni felszólalásitoktól, vitáitoktól? Haszna, célja egyértelműen nincs, egymást meggyőzni nem fogjátok soha. Ennek így értelme nincs. Maximum a kérdező recskázhat nagyot, hogy mennyi válasz érkezett és dörzsölheti a kicsi kacsóit, hogy mennyire bejött a trollkérdése.

2023. jún. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/80 anonim ***** válasza:
65%
Dörzsölje felőlem, nem zavar. :)
2023. jún. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/80 anonim ***** válasza:
0%
Hát igen, "az ember tragédiája". Ez egy alkalmas platform lenne arra hogy a magányos emberek egymásra találjanak, egymást bíztassák, helyette az emberi természet legsötétebb oldát lehet is megtapasztalni, gyakorlatilag háborús állapotok vannak, csak azért meg az egyiknek kukija van a másiknak puncija :D
2023. jún. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/80 anonim ***** válasza:
61%

63.


De te ehhez miért járulsz hozzá? Mi a célod, mit remélsz ettől? Hogy a vitapartner látva érveidet "leborul" és közli, hogy "Ó, én mesüge, mekkorát tévedtem! Oh, felül kell vizsgálnom nézeteimet!"


Ez nem fog megtörténni. Olyan ez, mint az Orbán meg Gyurcsány rajongók vagy rosszabb esetben különböző focicsapatok szurkolóinak csatái. Repülnek a sértések, egymás fikázása, gúnyos jelzők, de soha egyszer nem volt még kézzelfogható eredménye. Nem több ez, mint gőzleeresztés? Ez olyan kínos a résztvevőkre nézve...

2023. jún. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/80 anonim ***** válasza:
21%
Remélem az itteni magányos válaszolók ha találnak megunknak párt büszkén fogják neki majd mutogatni, nagyjából így: "drágám, ezt a mocskolódó kommentet én írtam, ahol fröcsögök a másik nemre tisztaa erőből, persze te kivétel vagy, szeretlek". :D Vagy inkább azt is letagadják hogy ismerik ezt az oldalt? ;)
2023. jún. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/80 anonim ***** válasza:
21%

66.


Szerintem ez utóbbi történik, ezért is élik itt ki magukat sokan, mert az oldal anonim, talán az utolsó olyan oldal ez, ami ténylegesen az, még látható nicknevek sincsenek, mint máshol.

2023. jún. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/80 anonim ***** válasza:
84%
Én nem vagyok magányos, van párom. Tud arról, hogy kommentelgetek ide, néha meg is mutatom neki, röhög kicsit, de amúgy nem igazán érdekli az oldal.
2023. jún. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/80 anonim ***** válasza:
0%
Tehát a célja a válaszoknak igazából a fentebb írt gőzleeresztés, ócska trollkodás...? Ez olyan suttyó.
2023. jún. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/80 anonim ***** válasza:
0%
Jól teszi hogy nem érdekli, így legalább itt vezeted le a feszültséget nem rajta :D Ennek az oldalnak tényleg semmi haszna, 9gag szint, csak még annál is szánalmasabb :) Nekem se kéne itt lennem igazából :)
2023. jún. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!