Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van itt olyan nő, aki akár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan nő, aki akár csak a legcsekélyebb mértékben is együttérző a férfiak társkeresési problémáival kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Nyilván ez nulladik lépésként azt feltételezi, hogy elismeri, hogy egyáltalán vannak a férfiaknak ilyen problémái.
2023. jún. 15. 12:41
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/80 anonim ***** válasza:
71%
Kérdező, ha az életben megkapod a kis szánalomadagodat, miért kell itt is beszerezned? Ennyire nem hiheted magad a világ közepének.
2023. jún. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/80 anonim ***** válasza:
7%

29

Hát ha nektek az jobb ha a jópasitól kaptok vagy olvasás nélkül egy karót vagy elolvassa élvezi és mégis úgy ad rá egy karót ráadásul úgy hogy épül is rá tárgy a jövőben akkor szívetek joga. :) Csak akkor ne legyen képetek a kudarcaitokat a magányos férfiakével egy lapon említeni.

2023. jún. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/80 anonim ***** válasza:
31%

#28: Ebben van valami, nagyon sok nő olyan férfi után fut, aki csak szexre akarja, sőt vele marad miután szétcsalta, megverte, verbálisan bántalmazza, de az a férfi kihasználta, elszíneszkedte, hogy ő nem olyan semmirekellő, ő jó ember, magába szédítette teljesen, manipulálta ezerrel CSAK a szex miatt!!!


Az is igaz, hogy léteznek nsgyravágyó nők mint külső mint anyagi háttér terén, de azok a férfiak a nő külsejét nézi csak ismét pénzért cserébe, a másik típusnak meg tetszett, de csak benyomta azt annyi.


Azért van különbség a között, hogy a nőnek már érzései vannak és sokszor átverés történik a férfi részéről és az között, hogy megbeszélik, hogy csak testiseg lesz. Az már más tészta, hogy közben érzések alakulnak ki, vagy se.


Egyébként nem igaz, hogy az összes férfi tudja a szintjét! Sőt gyönyörű nőket átlagosnak neveznek és azt hiszik, hogy van esélyük! Van egy tábor, akinek megfelelne még az átlagalatti nő is, de szintén csak szex miatt, egyáltalán nem nézi, hogy milyen ember, sőt még az elfogadható kategóriában lévő férfiak is jó párszor csak azért tartanak barátnőt, hogy legyen biztos lyuk, akkor miről beszélünk? Igen, a férfiaknak valamivel talán nehezebb szexre találni partnert ha kevésbé vonzó, de a nőnek ezerszer nehezebb társat komoly kapcsolatra, amelyik működne jó pár évig/évtizedig, mert nagyon "férfi" mocskos szemétláda!

2023. jún. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/80 anonim ***** válasza:
58%

Én átérzem, nem is csak csekély mértékben, ugyanis hasonló cipőben járok; ocsmány nőként már az első szűrőn sem megyek át, de a személyiségem sem "nyerő", dögunalom vagyok.

Akárhányszor ezt kifejezem, minimum telenyomnak piros x-szel, hogy garantáltan 0%-on álljon az adott hsz-om, bár ez annyira nem számít. Az némileg bosszantóbb, mikor belém állnak, kétségbe vonják a tapasztalataimat, és kioktatnak, hogy milyen simán változtathatnék, mert csak egy kis edzés, smink, frizura (hogyne...), a személyiségemen meg nyilván 180°-ot fordítana a varázslatos "önfejlesztés"... Meg amúgy is, néhányak szerint egy ronda, ostoba, kuka nő is válogathat minimum átlagos, de inkább átlag feletti férfiakból.

Na, ennyit az együttérzésről. Ritkán működik oda-vissza.

2023. jún. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/80 anonim ***** válasza:
17%

Sok pasi egész jól tud ismerkedni, válogatnak.

Vannak férfiak akik meg nem tudnak, azért vannak folyton egyedül. Ez ilyen.

2023. jún. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/80 anonim ***** válasza:
36%

34.


Véletlenül se vedd komolyan az itteni szavazósdit, az egész nem több, mint egy kiterjesztett "like-dislike" gomb, nem a tartalmát minősítik, hanem "há ez nem teccet/nem értek egyet vele" - piros gomb. "Há' asztat írta, ami teccik-e nekem" - zöld.

2023. jún. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/80 anonim ***** válasza:
67%

Jól bemutatja a 28-as, hogy milyen alakokról beszéltem.

Te, TE vársz empátiát? :D


"Értem miért mondják idősebb tapasztaltabb férfiak hogy a nőknek hazudni kell amit hallani akarnak mert a valósággal nem tudnak mit kezdeni. "


Álomférfi vagy, mindenki ilyennel akar kapcsolatot.


"Ha szép és sikeres nő lennél akkor soha nem mert volna neked ilyet mondani senki pláne nem egy sikertelen pasi."


Ó, ha ez így menne. :D

Amúgy hidegen hagy, mi a véleményed, pláne látatlanban.

Szerintem meg ezek, akikről szó van, olyan pasik voltak, akiktől még recskázni rám is kicsit pofátlanság, de olyat képzelegni, hogy én legyek az ő barátnőjük, és még követelőzni, pattogni is érte minimum téveszmés, pszichiátrián kezelendő állapot, annyira abszurd.


"Pontosan tudjuk a saját szintünket. "


Az imént fejtettem ki, mennyire pontosan.


" Van egy hozzánk hasonló nő aki nem csúnya de nem is szép, kicsit szerencsétlenke is, de nekünk tökéletesen megfelelne"


Kislánykorunk habos-rózsazsín álma egy olyan társ, aki így nyilatkozik rólunk.

Ja, nem.


"Csakhogy ezeknek a pasiknak ő soha nem fog másra kelleni csak szexre"


Sokszor hallgattam végig ezt a megalázni vágyó, gyűlölködő epehányást, amíg szingli voltam. Az élet viszont nem igazolta vissza azóta sem.


"És mi tudjuk hogy mi nem vagyunk ebben a helyzetben és velünk lehetne egészséges kapcsolata"


:DDDDDD

Erre már szavak nincsenek.

2023. jún. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/80 anonim ***** válasza:
91%

De ez a "helyes pasik csak használgatnak" - ez nem létezik. Ez valami incel nyugtató szöveg, mint a csak kutyák játszanak csontokkal.


És jól mondod, nekem nem kell idegenek együttérzése. Van családom, barátaim, majd ők foglalkoznak velem.

2023. jún. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/80 anonim ***** válasza:
6%

"Szerintem meg ezek, akikről szó van, olyan pasik voltak, akiktől még recskázni rám is kicsit pofátlanság, de olyat képzelegni, hogy én legyek az ő barátnőjük, és még követelőzni, pattogni is érte minimum téveszmés, pszichiátrián kezelendő állapot, annyira abszurd."

Na itt és most mutatkoztál be. :) Nem véletlenül kapod a minuszokat.

Ilyedn otromba beképzelt embert ritkán látni.

Mégis kinek képzeled magad hogy meg akarod szabi ki akarjon téged barátnőnek? Inkább te vagy elmebeteg hogy ilyen szerencsétlenként jó nőnek hiszed magad és kikéred magadnak a szinteden lévők érdeklődését. Mégis mitől érnél te többet?

Csak egy löttyedt, nem túl előnyös külsejű nő vagy aki emiatt végtelenül frusztrált és alapból depressziós magányos embereken vered le.


"Kislánykorunk habos-rózsazsín álma egy olyan társ, aki így nyilatkozik rólunk."

Amiket megálmodtok az nem létezik. Mert a való élet kissé más. Az álmaitokban ti is gyönyörű, házias, szerelmes hercegnők vagytok. A valóság pedig az hogy ahhoz hogy hercegnek kelljetek hercegnőnek kell lenni. Ez pedig keveseknek adatik meg. A maradéknak pedig ott van a kölcsönös elfogadáson és köteléken alapuló egészséges nyugodt kapcsolat. Csak ez nektek nem kell. Csak az a probléma hogy nemcsak magatoknak ártotok hanem másokat is tönkretesztek és magányba sodortok. És mi nem tudjuk kontrollálni a sorsunkat,mi hiába fogadnánk el egy szintünkön lévő nőt, hiába lennénk képesek felnőtt, kompromisszumképes kapcsolatra, családalapításra, ehhez az kéne hogy a nők is így tegyenek. De nem tesznek.



"De ez a "helyes pasik csak használgatnak" - ez nem létezik. Ez valami incel nyugtató szöveg, mint a csak kutyák játszanak csontokkal."

Attól hogy neked nem tetszik még ez a valóság. Akinek millió lehetősége van az nem fog megállni egy középszerű senkiházinál. Még egy valóban jó nőnek is kérdéses hogy az adott pasi pont érte feladja-e a szabadságát és pont mellette köteleződik el mikor válogathat rengeteg másik jó nő közül. Egyszerű logika kvára pofon egyszerű. De nektek azt kell mondani hogy hupilila az ég mert különben szemetek vagyunk persze.

2023. jún. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/80 anonim ***** válasza:
82%

"Na itt és most mutatkoztál be. :) Nem véletlenül kapod a minuszokat."


Nem érdekel.


"Mégis kinek képzeled magad hogy meg akarod szabi ki akarjon téged barátnőnek? Inkább te vagy elmebeteg hogy ilyen szerencsétlenként jó nőnek hiszed magad és kikéred magadnak a szinteden lévők érdeklődését. Mégis mitől érnél te többet?"


Akarni lehet bármit, de követelőzni és sértegetni, amiért nem kell a másiknak, az más téma.

Azt inkább ki sem fejtem, miért gondolom abszurdnak, hogy ők elképzelnék, hogy nekem velük KELLENE összejönnöm. Értitek, nem az, hogy vágytak rám, tetszettem, megszerettek, hanem felháborító volt, hogy nem jövök velük össze. Nagyon sok szeretetre lehet számítani az ilyentől.

De nem is kell megmagyaráznom. Pont elég az, hogy a hátam közepére nem kívántam őket. Sem külsőre, szexuálisan, sem szellemileg. Ha én így érzek, akkor onnantól ennyi a dolog, köteles elfogadni a másik, hogy nem lesz köztünk semmi.


" A maradéknak pedig ott van a kölcsönös elfogadáson és köteléken alapuló egészséges nyugodt kapcsolat. Csak ez nektek nem kell."


De kell. Csak nem veletek. :)

Amúgy te sem ezt szeretnéd. Te egy "löttyedt, nem túl előnyös külsejű, kis szerencsétlen középszerű senkiházit" szeretnél, akit szekálhatsz, hogy örüljön, hogy te elköteleződsz mellette ezek ellenére.

2023. jún. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!