Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van itt olyan nő, aki akár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan nő, aki akár csak a legcsekélyebb mértékben is együttérző a férfiak társkeresési problémáival kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Nyilván ez nulladik lépésként azt feltételezi, hogy elismeri, hogy egyáltalán vannak a férfiaknak ilyen problémái.
2023. jún. 15. 12:41
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/80 anonim ***** válasza:
0%

Na, a szokásos forgatókönyv ennél a kérdésnél is (és szinte minden másiknál is, ahol a válaszok száma meghaladja a harmincat). A kérdés maga úgy van megírva, hogy biztos legyen a válaszolók között egy incel "jajj, de rossz nekem" ámokfutó úr meg egy tudálékos "én szexi és okos és minden egyéb is vagyok" hölgy, akik utána oldalakon át osztják egymást.


És ez minden nap legalább 3 alkalommal. Ennek mi az értelme?

2023. jún. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/80 anonim ***** válasza:
33%
Emberek közt? Röhög a vakbelem :) Én emberek között vagyok, igaz itthonról dolgozom, de elég sokat járok el társaságba, ahol nők is vannak. Sok barátom van, elárulom semmit sem jelent. Ezek megint ilyen semmit érő dumák, hogy járj társaságba stb... elmondom semmit sem jelent, főleg ha abban a társaságban senkit sem érdekelsz vagy épp téged nem érdekel senki. Egyébként is általában barátokkal van az ember akiket már régóta ismer néha ha véletlenül oda is keveredik pl egy idegen nő, akkor is elég kicsi az esély hogy pont kölcsönös lesz a vonzalom és a többi, velem pl még sosem fordult ilyen elő...
2023. jún. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/80 anonim ***** válasza:
87%
Nem jelent semmit, ha nem vagy senki. Ha neked csak egy meleg pina kell, az a fejedre van írva.
2023. jún. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/80 anonim ***** válasza:
84%

51


Nem vagyok sem tudálékos, és nem állítottam, hogy okos lennék, sem azt, hogy szexi. Igazából még jó embernek sem tartom magam, sőt pontosan tudom, hogy szemét vagyok, és bizonyos keretek között már élvezem is, szóval egyáltalán nem hatnak meg a bélyegek.

Adtam egy teljesen normális, hosszan kifejtett választ a kérdésre, semmit nem is beszéltem abban arról, hogy én milyen vagyok, csak leírtam, hogy ha nem empatizálok egy magányos palival, az nem azért van, mert ne érteném meg, vagy akár tagadnám a problémáját, hanem azért, mert mellé idióta, vagy akár még gonosz, követelőző is.

Arról nem én tehetek, hogy megjelenik itt egy ámokfutó. :D

2023. jún. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/80 anonim ***** válasza:
16%

Biztos vannak ámokfutók, én nem vagyok az, én reálisan látom a dolgokat.

30 felett baromi nehéz ismerkedni férfiként vagy hatalmas kompromisszumokat kell hozni. Fiatalon még minden könyebb, persze aki jól néz ki és tényleg minden téren sikeres az ezt fel se tudja fogni.

2023. jún. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/80 anonim ***** válasza:
89%
30 felett nem kéne egy férfinak sem nehéznek lennie, ha megvannak az alap dolgok.
2023. jún. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/80 anonim ***** válasza:
9%

Megint a női kommentelők kezdték az mocskolódást (ahogy az esetek 90%-ában)

23-as kommentben semmi sértő nem volt a matekos hasonlattal, 27-es mégis gusztustalan stílusban nekem állt.

Leállíthanátok magatokat, mert unalmasook vagytok, mindenre annyi a válaszotok hogy inceleztek.

Pusztuljatok már innen a halál f@szára ezekkel a kényszeres lepontozokkal is.

2023. jún. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/80 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem meg a 28-as kommentben kezdődött a mocskolódás és az én (21-es) válaszom volt normális. Ez van.
2023. jún. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/80 anonim ***** válasza:
0%

Pedig mindenki igazat ír, ezért igaz a 28-as válasz is. Mindenki azt hiszi hogy ő lenne a legjobb választás a másiknak, csak a másik nem gondolja így :)


Persze ha jobban eladná magát az ember akkor már lehet tényleg ő lesz a legjobb választás a másiknak :)

Súgok, nem nehéz mutatvány, csak ki kell puhatolózni mit szeret az adott kiszemelt és bevágódni nála, persze nem magad adod, de az itt úgysem lényeg.

2023. jún. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/80 anonim ***** válasza:
80%
A 28-as válasz nem igaz, hanem egy erőszakos baromnak a beteges ámokfutása.
2023. jún. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!