Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 31 éves férfiként mit tehetnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

31 éves férfiként mit tehetnék, hogy jobban kelljek a nőknek ha már komoly egzisztenciát építettem, jók a belsőértékeim, de a jóképűség hiányán nem tudok változtatni?

Figyelt kérdés

Hiába tesz bármit az ember, se a magasságán , se a jóképűség hiányán nem tud változtatni, ezek pedig kulcstényezők a nőknél, ez számít legalább 70-80%-ban a belsőértékek, a sikeresség, az anyagi biztonság(kivéve a golddiggereknél de azok nem érdekelnek) csak a további 20-30%-ot teszi ki, mi tévő legyen így egy férfi?


Az igényeimet nem tudom csökkenteni, csúnya nővel képtelen vagyok összejönni, mivel én sem vagyok csúnya, csak átlagos, illetve az élet többi területén a kinézeten kívül bőven átlagon feletti vagyok.


2023. máj. 12. 15:35
 111/149 anonim ***** válasza:
47%

"Egy nőnek nem ennek kéne lennie a szempontnak, nem is ez volt még a normális időkben."

Ne te mond már meg, hogy nekem mi legyen a szempont. Azt majd én döntöm el, hogy mi alapján választok vagy nem választok. Nincsen semmi közöd hozzá. Nem vagy te senki, hogy észt osztogass. Egy viszont biztos, lehetnél te a világ legvonzóbb pasija, a seggem kitörlésére sem választanálak. Marhára undorító személyiséged van, ehhez képtelenség vonzódni. Ideig-óráig megvezethetsz bárkit, de hosszú távon mindenképpen elbuksz. Életed végéig úgysem tudod letagadni, hogy milyen a jellemed valójában. Neked csak a prostik az egyetlen tereped, ahol pénzért lehetnek átmeneti sikereid. Azokat úgyis csak a lóvé érdekli kizárólag, amit 1-2 óráért fizetsz, hogy elviseljenek. Nem kell mindennap együtt lenniük egy ilyen alakkal, aki végtelenül igénytelen magára minden téren.

2023. máj. 13. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/149 A kérdező kommentje:

#106


Álmodozz csak cicám.


#111


Egész életemben lehet nem tudnám, de annyi ideig biztos tudnám, hogy széttedd a lábad ha megfelelő nő lennél és én jól néznék ki. Erről beszélek folyamatosan. Egy jóképű patkánybelsejű férfi megkapja a nőket lehet csak pár menetre és nem kapcsolatra, de attól megkapja őket.

2023. máj. 13. 09:52
 113/149 anonim ***** válasza:
84%
De még mindig nem minden valahogy kinéző férfi patkány belsejű! Evvel csak a ronda sikertelen pasik vigasztalják maguk.
2023. máj. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/149 A kérdező kommentje:

#113


Ki mondta, hogy mindegyik patkánybelsejű? Én nem.

2023. máj. 13. 10:09
 115/149 anonim ***** válasza:
74%

Jajistenem, megint hagyod magad provokálni a baromságokkal ahelyett, hogy a problémára fókuszálnál.

Miért járod körbe szinte minden héten ezt a kérdéskört, amint időd engedi?

Én azt gondoltam azért, mert ez frusztrál téged, és a vívódás-vergődés egyik tünete, de azt mondtad nem azért.

Jó lenne eljutni a probléma gyökeréig, mert azzal, hogy itt b*sszuk el az időt, semmire sem megyünk.

Szóval miért töltesz ezzel fél napokat?

2023. máj. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/149 A kérdező kommentje:

#115


Mert jól érzem magam közben. A probléma gyökere az, hogy nem születtem jóképű férfinek és 185 cm magasnak.


Ha ezek meglennének akkor úsznék a nőkben.

2023. máj. 13. 11:04
 117/149 anonim ***** válasza:
63%

116, tehát az okoz örömet, hogy mindne héten újra és újra hosszú órkon át arról írsz, hogy milyen rossz, hogy nem másnak születtél?

Ühm... bocsáss meg, de ez pontosan az, amiről én írtam: vergődés, segélykiáltás.

Ilyen jellegű problémával pszichológushoz szokás fordulni, hisz ott nem csak ventillálni lehet, mint itt, hanem valami megoldást is találni a kérdésre.

A ventilláció hasznos, könnyít a lélek fájdalmán, de nem old meg semmit és X idő elteltével újra megjelenik az igény a ventillációra.


Tulajdonképpen a fájdalmadat rágod itt át újra és újra.

Nem akarsz ennél... többet? Láthatóan megrekedtél, és azt ne mondd, hogy ez egy jó, eredményes, örömteli élet, hogy gyakorin sajnáltatod magad hétvégente 5-10 órát, miközbne lerészegedsz. Élet ez, most őszintén?

2023. máj. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 118/149 A kérdező kommentje:

#117


Jártam én pszichológushoz már 20 éves korom körül, de nem segített semmiben. Csak sallangokat mondanak amiket én is tudok, illetve nem fogok őszinte lenni minden kérdésben úgy sem, pláne már most. Kvázi felesleges időtöltés lenne.


Itt csak egy szép és csinos nő segíthetne már. Vagy az, hogy jóképű lennék és magas, de az eredmény ugyanaz. Szép és csinos nő kell.

2023. máj. 13. 11:21
 119/149 anonim ***** válasza:
61%

118, oké, mondjuk ha nem vag yhajlandó beletenni magad a terápiába, nem vag yőszinte, úgy aztán nehéz segíteni rajtad. Ha nem akarod, hogy segítsenek, nem fognak tudni, ennyi történt.


És nem, neked pszichés gondod van, ezen nem fog tudni segíteni a világ összes szép és csinős nője sem. Arról nem is beszélve, hogy amíg így élsz, esélyed sincs rájuk, de ezt már elmondták épp elégszer, te is tudod jól.


Szóval vagy így, vagy úgy, de változás kell. A változtatás lehetősége meg a te kezedben van. Szóval igazából rajtad áll, hogy lesz-e valaha szép és csinos nőd.

2023. máj. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 120/149 A kérdező kommentje:

#119


Ez hülyeség. Ha abból indulunk ki, hogy szerinted pszihés gondom van, akkor is ok-okozatban kell gondolkodni.


Ha odamegy hozzád Béla és minden nap megver és te panaszkodsz emiatt akkor mi lenne erre a megoldás? Pszichológus vagy, hogy Béla abbahagyja a verésed?


Nekem egy szép és csinos nő kell, ha azt nem kapok addig a probléma nem oldódik meg. Nyilván ezt csak jóképűen, más kinézettel tudnám elérni vagy pénzzel, de az nem érdekel.

2023. máj. 13. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!