Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért megszokott, ha férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért megszokott, ha férfi impotens/alacsony libidó -> menjen 10 féle helyre és annyi gyógyszert is szedjen? De nő -> ne csináljon ilyeneket, amit sokszor ők erőltettek a férfira, helyette "most szakítsunk mert én még túl fiatal vagyok"?

Figyelt kérdés

És nem kell jönni hamis vádakkal, hogy azért nem áll fel a farka mert 3 más csajt dug.


Hanem mert mondjuk 10 éve együtt vagytok, az utóbbi 1 hónapban már nem áll fel neki.


Bevesz mindenféle orvosi gyógyszert, és valljuk be ezeket a nők is szokták rendesen erőltetni, nyomni hogy ezt vedd be azt vedd be, ide menj oda menj - amit egyébként maga a férfi megtenne magától.


A nő meg? A büdös életben nem láttam de tényleg még egy olyan esetet, ahol a nő próbálná meg mondjuk akkor az ő libidóját levinni, elmenni orvosokhoz és kérni egy kis tablettát amit bevesz naponta 1x.


De nem. A nő ilyenkor túl fiatal, természetesen dugni akar még 70 évesen is.


Szóval a 10 évnyi esetleg már házasságbeli kapcsolatban 1 hónap után "na most szakítsunk én még túl fiatal vagyok hogy ne éljek (dugjak)"



2023. máj. 7. 09:19
 81/91 anonim ***** válasza:
95%
#80! De gonosz vagy! Azóta elvette, na🤣
2023. máj. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/91 anonim ***** válasza:
94%
Végül is... változnak az idők 😆
2023. máj. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/91 anonim ***** válasza:
69%

Számomra nem egyértelmű, hogy ez egy létező probléma.

Nálunk pont az a probléma, hogy a párom szexuális étvágya jóval nagyobb, mint az enyém, nőként.

Nem inkább az a jellemzőbb probléma, hogy a férfiak vizuális ingerre jóval gyorsabban és gyakrabban ihletet kapnak mint a párjuk?

2023. máj. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/91 anonim ***** válasza:
61%

Nemnolvasom el a válaszokat,

Én évekig azt hittem, hogy baj van a libidómmal, mert az lecsökkent, asszony meg mindig keveselte a szexet… és tényleg nem is akartam egyáltalán, sőt ki sem vertem meg semmi, volt, hogy 2 héten át nem is volt semmi…

Aztán asszony elhagyott, és 1-2 hónap alatt olyan libidóm lett, mintha kiskamasz lennék, volt, hogy napjában 5-6* is ki kellett vernem… akkor jöttem rá, hogy nem velem volt a baj, hanem rémesen toxikus kapcsolatban éltem, ami legyilkolt teljesen.

2023. máj. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/91 anonim ***** válasza:
17%

Mondatelemzés: A(névelő) nő(alany) ilyenkor(időhatározó) túl(nemtom) fiatal(jelző), természetesen(módhatározó?) dugni(ige?) akar(ige) még(nemtom) 70 évesen(nemtom) is(nemtom).


Hát ennyire futotta.

2023. máj. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/91 anonim ***** válasza:
3%

Nagyon egyszerű a megoldás, nem kell fiatalabb nőt elvenni, problem solved. Aki majd jó dolgában de kellő szex nélkül elhízik, elsárkányosodik, és néz hogy a férje hogy nem bír vele, meg nem is kívánja mert plötty és sárkány lett a szexhiánytól.

Kb egykorú egészséges párok szépen együtt változnak, és jól elvannak mindenben.

2023. máj. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/91 anonim ***** válasza:
85%
Hát emberek... Nem gyakran fordul elő, de most nem találok szavakat... Csak azt mondja meg valaki, orvosi gyógyszereken kívül milyen létezik még? Elég lesz halkan is, ahogy ez a nagyon művelt elmebeteg impotens hangsúlyozza. Jézusmáriaatyaúristen!
2023. máj. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/91 anonim ***** válasza:

A kérdést most találtam, a sok kommentet nem tudom most elolvasni, az én véleményem:

- a férfi kivizsgáltathatná alaposan, hogy ha a merevedést elősegítő gyógyszerek nem válnak be, szervi oka lehet -e ennek és mik a továbblépés lehetőségei. Ha az orvos a szervi okok irányába történő vizsgálatot illetően nem tesz lépéseket, másikat kell keresni.


Fura az is (hallottam jópár ilyet), ha párkapcsolat előtt a nő sok évig megvolt szex nélkül - önkielégítésre se volt igénye - párkapcsolatban pedig közli hogy sajnos napi egy nem elég és nem tud heteket várni, sírógörcsök lesznek a sikertelenség miatt stb.

2023. jún. 13. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/91 anonim ***** válasza:
96%

Borzasztóan zavarosan fogalmazol, ne csodálkozz, ha a többség nem érti. Próbáltam kibogozni, mit akarsz kérdezni, és ha jól értem, az lenne a kérdés, hogy a nő olyan esetben, amikor a férfinak potencia gondjai vannak, miért nem vesz be a libidóját csökkentő tablettát?

Nos az én válaszom erre az lenne, hogy egy természetes, egészséges testi működést művi úton, gyógyszeresen elrontani, elnyomni ilyen okkal nettó idiótaság. Egyébként én nem is tudom, milyen (gyógy?)szer lenne ilyesmire alkalmas, és kétlem, hogy találna az illető hölgy olyan orvost, aki ajánlana neki ilyesmit, amit meg nem az orvos ajánl, azt meg még nagyobb idiótaság saját szakállra beszedni. Azért a férfinak kell ilyen esetben gyógyszert szedni, mert nála van gond.


Ha valaki egy 10 éves kapcsolatát rúgja fel mindössze egy hónapnyi szexmentesség után, azzal saját magát minősíti le, de ne általánosítsunk már, hogy minden nő ilyen lenne. Még minden férfi sem ilyen. Szóval amennyiben veled ez történt, akkor ez a személyes balsorsod, hogy ilyen nővel voltál együtt tíz évig, de ez semmiképpen sem "megszokott".

2023. jún. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/91 anonim ***** válasza:
88%

A libidó hiánya a gyógyszer szedése mellett a hormonális egyensúly felburulásának tünete. Egy mellékhatás a sok közül. Jó eséllyel lesz mellé lelassult anyagcsere(hízás), hajhullás, fakó/pattanásos bőr, hosszabb távon nőnek bizonyos betegségek kialakulásának esélyei. Tehát betegítsük meg a nőt is ahelyett, hogy kezelnénk a férfit. Ez olyan mint hogy kopasz akarsz lenni? Nehogy fodrászhoz menj, járj sugárkezelésre. Fáj a lábad? Vágd le...

Nem beszélve arról, ha szétmennek, a nő évekig kezeltetheti a tönkrement hormonháztartását.

2023. jún. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!