Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért megszokott, ha férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért megszokott, ha férfi impotens/alacsony libidó -> menjen 10 féle helyre és annyi gyógyszert is szedjen? De nő -> ne csináljon ilyeneket, amit sokszor ők erőltettek a férfira, helyette "most szakítsunk mert én még túl fiatal vagyok"?

Figyelt kérdés

És nem kell jönni hamis vádakkal, hogy azért nem áll fel a farka mert 3 más csajt dug.


Hanem mert mondjuk 10 éve együtt vagytok, az utóbbi 1 hónapban már nem áll fel neki.


Bevesz mindenféle orvosi gyógyszert, és valljuk be ezeket a nők is szokták rendesen erőltetni, nyomni hogy ezt vedd be azt vedd be, ide menj oda menj - amit egyébként maga a férfi megtenne magától.


A nő meg? A büdös életben nem láttam de tényleg még egy olyan esetet, ahol a nő próbálná meg mondjuk akkor az ő libidóját levinni, elmenni orvosokhoz és kérni egy kis tablettát amit bevesz naponta 1x.


De nem. A nő ilyenkor túl fiatal, természetesen dugni akar még 70 évesen is.


Szóval a 10 évnyi esetleg már házasságbeli kapcsolatban 1 hónap után "na most szakítsunk én még túl fiatal vagyok hogy ne éljek (dugjak)"



2023. máj. 7. 09:19
A kérdező szavazást indított:
A legtöbb nő álcázott domináns természetű ha hagyva van, amit másoknak megmond, azt sokszor maga sem tenné meg
A férfi fél beszólni a nőnek, mert a legtöbb esetben ez így is van, hogy rövid időn belül szakítanak vele
10+ év ennyit jelent sok nőnek, ebben a témában
9 szavazat
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/91 A kérdező kommentje:

Bocsánat lefelejtettem.


Tisztelet a kivételnek! Nem minden nő ugyanolyan, meg férfi sem.

2023. máj. 7. 09:23
 2/91 anonim ***** válasza:
88%
A vasárnap az valami jutalmazós nap a zárt osztályon, hogy ilyenkor az ápoltakat netközelbe engedik?
2023. máj. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/91 A kérdező kommentje:

2


Mi az a zártosztály? Meg te honnan tudsz róla? :)

2023. máj. 7. 09:29
 4/91 anonim ***** válasza:
82%
Te hülye vagy...
2023. máj. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/91 A kérdező kommentje:

Azért már jöhetnének érdemi, a kérdés TARTALMÁRA refelktáló MAGYARÁZÓ válaszok. Ez lenne a minimum.


A minimumon felül meg az érvelés az elfogadható válasz.


De nemtom, ez most miért nem megy?


Fogom a hülye kommenteket de: Nem lehetne kiugrani az értelmetlen személyeskedésből végre és a mondatelemzésekkel foglalkozni?

2023. máj. 7. 09:36
 6/91 anonim ***** válasza:
84%
Azta, de frusztrált itt valaki.
2023. máj. 7. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/91 anonim ***** válasza:
84%
6# plusz impotens 😁
2023. máj. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/91 anonim ***** válasza:
84%
Te beteg vagy
2023. máj. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/91 anonim ***** válasza:
83%
Neked teljesen elment az eszed.
2023. máj. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/91 anonim ***** válasza:
84%

Tudnál ilyen készitmenyt ajanlani? (Segitek, SAJNOS, nincs ilyen!)

Nagyon jol jönne! Kevésbé szenvednék!

2023. máj. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!