Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért megszokott, ha férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért megszokott, ha férfi impotens/alacsony libidó -> menjen 10 féle helyre és annyi gyógyszert is szedjen? De nő -> ne csináljon ilyeneket, amit sokszor ők erőltettek a férfira, helyette "most szakítsunk mert én még túl fiatal vagyok"?

Figyelt kérdés

És nem kell jönni hamis vádakkal, hogy azért nem áll fel a farka mert 3 más csajt dug.


Hanem mert mondjuk 10 éve együtt vagytok, az utóbbi 1 hónapban már nem áll fel neki.


Bevesz mindenféle orvosi gyógyszert, és valljuk be ezeket a nők is szokták rendesen erőltetni, nyomni hogy ezt vedd be azt vedd be, ide menj oda menj - amit egyébként maga a férfi megtenne magától.


A nő meg? A büdös életben nem láttam de tényleg még egy olyan esetet, ahol a nő próbálná meg mondjuk akkor az ő libidóját levinni, elmenni orvosokhoz és kérni egy kis tablettát amit bevesz naponta 1x.


De nem. A nő ilyenkor túl fiatal, természetesen dugni akar még 70 évesen is.


Szóval a 10 évnyi esetleg már házasságbeli kapcsolatban 1 hónap után "na most szakítsunk én még túl fiatal vagyok hogy ne éljek (dugjak)"



2023. máj. 7. 09:19
 21/91 anonim ***** válasza:
94%

Egyrészt: hogy ennyire képben vagy pszichiáter által felírt gyógyszerekkel, az sok mindent megmagyaráz.

Másrészt: 37 éves nőként nem tartom magam öregasszonynak, ahogy a 40es férjemet se öregembernek, hogy beletörődjek ennyi volt a szex.

Soha nem volt ilyen kielégítő a szexuális életünk mint mostanában.

Ha holnaptól impotens lenne és semmit nem volna hajlandó tenni ellene, sem néha kielégíteni valahogy, elgondolkodnék, hogy akarok e életem végéig így élni, valószínűleg nem akarnék. Az meg, hogy szedjek dilibogyót, hogy ne kívánjam a szexet, nonsense.

Nagyon egészségtudatos vagyok. Sportolok, évente lefutom a maratont, egészségesen eszem, meditálok. Antibiotikumot se szedtem vagy 10 éve. Majd antipszichotikumot fogok szedni nehogy szexelni támadjon kedvem. Hol élsz te?

2023. máj. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/91 anonim ***** válasza:
91%

Nevetséges, ahogy kötözködsz. Megint egy nőket fikázó, szemétnek beállító kérdés. De megfordítom akkor a nemeket: Ha a nőnek van problémája, pl. vaginizmus, akkor ő menjen orvoshoz, vizsgáltassa ki magát, terápia stb., és nem a párjától kell elvárni, hogy törődjön bele, nincs többé behatolás/nagyon ritkán.


Akárhogy próbálod facsarni, meg hozol hülyébbnél hülyébb, nem is ide passzoló példákat, akkor is az a normális, hogy a f@rok álljon szexnél, a hüvely meg képes legyen befogadni, és valamelyest nedvesedjen, ha amúgy kívánják egymást a felek, és megfelelő számukra a másik technikája. Ha nem így történik, és nem eseti, akkor kezelést, megoldást kíván, mint ahogy azt már leírtam. Igen, időskor felé menve egyre gyakoribb lehet az impotencia, vagy mondjuk a nőknél a hüvelyszárazság, ettől még nem muszáj legyinteni rá egyet, és beletörődni, és pláne nem a másikat „elrontani”.


A libidó kapcsán meg: Ha nem szexfüggőségről, nimfomániáról van szó (és nem, nem a köznapi értelmemben, hanem ez ténylegesen egy betegség), akkor mi a jó francért gyógyszerezze magát bárki is??? Te miért nem válaszolsz arra, hogy ilyen esetben miért az szedjen gyógyszert, aki egészséges, és miért ne az vizsgáltassa meg magát, akinek nem áll fel a farka, vagy mondjuk fél éve már eszébe se jutott a szex?

2023. máj. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/91 A kérdező kommentje:

20


Te voltál az utolsó ember akinek, írom.


Nem fogok többet válaszolni alaptalan személyeskedő kretén válaszokra.


Lehet orvos vagyok. Lehet pszichológus. Lehet gyógyszerész. Lehet politikus. Lehet pszichoterapeuta, lehet urológus? Lehet biológus kutató?


Komolyan, ezeket te honnan veszed az én magánéletemről, karrieremről?


Megérteném, ha te tényleg ilyen pályán lennél, de akik ilyen pályán vannak, azok inkább szakmailag kioktatnak rendesen, tudományos alapokkal alátámasztva, forrásokkal, nyugodt hangvétellel. Nem pedig


Sosem szoktam érteni. És csodálkozol ha vehemensen reagálok már az ilyen időpazarló kommentekre amik már a 20-ból kb. 15 ilyen.


A többi jövőbeli válaszalolóknak az ilyen orákulumszerű személyiség jóslást jobb lenne az ezotéria kategóriába írni. Ez nem az a kategória.


Vagy én is kezdjek bele ebbe a jóslásosba, és írjak rólad degradáló alaptalan személyeskedő, minősítő véleményt?


Hogy mi vagy te valami körmös hogy tagadod kommentjeimet amik farmakodinamikai és kinetikai, illetve fiziológiai eredetűek, köszi, puszi?


Ezen felnevettem haha, köszi puszi. Hjaj istenem...


Kérlek, fejezd már be... Meg a többiek is.


Már csak azért is, mert nem fogom tényleg elolvasni őket. Ez volt az utolsó. Ne pazaroljátok az időtöket ha ilyeneket írtok.


Amúgy privátba írt valaki, hogy már szed ilyet pont emiatt. Egy 25-35 éves nő, hogy védjem az identitását. Szóval ez elég kontra szerintem a trollkodásaitokért.


Na akkor most jön a köszi puszi!


Ezen nem tudom túl tenni magam bocsi :D

2023. máj. 7. 13:27
 24/91 anonim ***** válasza:
93%

Magasra tették a lécet ostobaságban az olyanok mint a nőtöbbletesek, nőtenyésztők, elosztók, meg a felismerhető celebjeink, de ez még itteni viszonylatban is hajmeresztő 🤣

Gyógyszerezni egészséges nőt mert a fickó impotens. Ráadásul antipszhihotikumokkal, antidepresszánsokkal miközben semmi baja. Úristen az égben 🤡 Mondjuk voltak már hasonló hülyeségek amikben a nőket és a jópasikat is rendszabályozni akarták, pl hogy legyen betiltva a smink meg kötelező legyen minden férfinak kopaszra borotválnia a fejét hogy megszűnjön a jogtalan előnyük a kopaszokkal szemben, de ez már egy sokkal magasabb szint :o Egészséges nő testi-lelki tönkretételére irányul. Beteg elme szüleménye. Úgy vélem nem véletlen a szerteágazó tudásod ezekről a szerekről, valószínűleg te élsz ezeken. Legalábbis remélem hogy kezelnek, bár az ámokfutásod alapján nem jól...

2023. máj. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/91 anonim ***** válasza:
40%
*antipszichotikumokkal
2023. máj. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/91 anonim ***** válasza:
8%

#18

A naltrexone.t próbaltam, nem segitett! Amikor pszichologushoz fordultam, kb kirohogott, hogy nőkent ilyet kérek! Egyedul a frontin/xanax segit, valanelyest, de sokszor az sem! Néha ugy erzem, már nem bírom!

2023. máj. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/91 anonim ***** válasza:
22%
A nő képes szexelni libidó nélkül is, a férfi nem, azért.
2023. máj. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/91 anonim ***** válasza:
95%

„Szerintem egy rendes párkapcsolatban, ahol mindkét fél minimum szereti egymást és lelkileg kötődnek egymáshoz, majdnem elvárandó, hogy ennek érdekében mindkét fél tegyen valamit, hogy megmaradjon.”


Kérdező, és az az impotens férfi, aki nem hajlandó kezeltetni magát, mit tesz a kapcsolat, szexuális élet megmentéséért? Tudod, mi a normális ilyen helyzetben, amikor mindkét fél odateszi magát? Az impotens férfi utánajár, mit lehetne tenni, a nő meg támogatja. De várnám az érvelést, hol a férfi része, ha csak ül a babérjain.

2023. máj. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/91 anonim ***** válasza:
93%
A nőkkel meg a fogamzásgátlót etetik...tisztelet a kiveteleknek.
2023. máj. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/91 anonim ***** válasza:
92%

"Ilyenek főként az SSRI antidepresszánsok."


Szerintem inkánbb magadnak irass fel valami erős nyugtatót, mert rettentő beteges a megnyilvánulásod itt.


Garantáltan soha nem szednék antidepit mert más impotens. Magadnál vagy, hülye gyerek?

2023. máj. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!