Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért megszokott, ha férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért megszokott, ha férfi impotens/alacsony libidó -> menjen 10 féle helyre és annyi gyógyszert is szedjen? De nő -> ne csináljon ilyeneket, amit sokszor ők erőltettek a férfira, helyette "most szakítsunk mert én még túl fiatal vagyok"?

Figyelt kérdés

És nem kell jönni hamis vádakkal, hogy azért nem áll fel a farka mert 3 más csajt dug.


Hanem mert mondjuk 10 éve együtt vagytok, az utóbbi 1 hónapban már nem áll fel neki.


Bevesz mindenféle orvosi gyógyszert, és valljuk be ezeket a nők is szokták rendesen erőltetni, nyomni hogy ezt vedd be azt vedd be, ide menj oda menj - amit egyébként maga a férfi megtenne magától.


A nő meg? A büdös életben nem láttam de tényleg még egy olyan esetet, ahol a nő próbálná meg mondjuk akkor az ő libidóját levinni, elmenni orvosokhoz és kérni egy kis tablettát amit bevesz naponta 1x.


De nem. A nő ilyenkor túl fiatal, természetesen dugni akar még 70 évesen is.


Szóval a 10 évnyi esetleg már házasságbeli kapcsolatban 1 hónap után "na most szakítsunk én még túl fiatal vagyok hogy ne éljek (dugjak)"



2023. máj. 7. 09:19
 11/91 anonim ***** válasza:
89%
Nem tudod rendesen és rendszeresen megdugni a 10 évvel fiatalabb partnered? Az a te hibád! És jól teszi a nő ha elhagy és keress egy olyat akivel lehet kúrni.
2023. máj. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/91 anonim ***** válasza:
96%

"De nemtom, ez most miért nem megy"


A szexuális libidó a természetes. Az impotencia nem az. Nem a jól működő dolgokat kell elrontani, hanem a hibás működésűeket megjavítani.

2023. máj. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/91 A kérdező kommentje:

Ahogy látom a személyeskedés továbbra is határtalan, ellenben az érdemi, a kérdés TARTALMÁRA refelktáló MAGYARÁZÓ válaszok és ezen elvek szerinti érvelések száma 0.


Oké, lehet ha tisztázok pár dolgot MAGAMRÓL (és nem kérdésről), akkor remélem javulnak a válaszadási körülmények.


Bár ez a szituáció már kezd röhejes lenni, amit eddig produkált néhány vagy csak egy személy a válaszadásban (rajtam kívül, hogy ne trollkodj még ezen is). Az utóbbi elég szomorú lenne, lásd az 2. számú kommentet.


De bízom benne, nem csak egy ember adott választ.


Na akkor bemutatkozom:

- nem vagyok impotens

- nem rólam van szó, sem a páromról

- életkörülményeimet tekintve hülyének nem nevezném magam, nem is szoktak egyébként, és nem hallom ezt vissza sem

- frusztrált sem vagyok az életemben

- frusztrált viszont kezdek lenni, mert NEM RÓLAM VAN SZÓ ÉS ERRE IDIÓTA SZEMÉLYESKEDŐ KRETÉN VÁLASZOKAT KAPOK ÚGY HOGY NEM IS ISMERTEK - remélem nagybetűvel már jobban látjátok, ha eddig nem láttátok

- a 2. kommentre is reflektálnék, de csak a neten néztem utána mi az a zárt osztály meg a körülmények. Úgy látszik, hogy mivel ő 100%-ban jobban ismeri a szabályokat ott telefonhasználatra (is?), ő jobban tud mindent ebben a tekintetben mint én. Szóval erre nem igazán tudok reagálni/segíteni, mert ez még nem is személyeskedés. Őszintén nemtom mi az a komment.


NA.


Ezek után többet nem reagálok az értelmetlen, csakis személyeskedő kommentekre (lásd az előzőeket).


Lehet személyeskedni, de társuljon mellé konstruktív/dekonstriktív jellegű rész AMI KIZÁRÓLAG a kérdés tartalmával kapcsolatban. Mert ekkor legalább figyelmen kívül tudom hagyni a válasznak a személyeskedő részét, és figyelembe tudom venni a kérdésre irányuló tartalmakat. (egy kis tartalom. ha idáig olvastad a választ, akkor nagy valószínűséggel vetted a fáradtságot vagy pedig mázlid van. előbbi esetben szóval valamennyire szeretnél értelmes vitát folytatni: innentől felelseges tovább olvasnod ezt a kommentet, mert kb. szemét a többi része, sok válaszadó valószínűleg aki nem olvassa ezt a részt el csak megint minősíteni fog. Lényeg, hogy kérlek olvasd el a kérdést, a részletezést, objektívan közelítsd meg a témát, ne személyeskedj. Csak mint egy normális kommunikatív, diszukssziós válasz. Olyan nehéz? Tisztelet a kivételnek. Köszi, ha rendesen válaszolsz. Szerintem tényleg nem kérek sokat.)


Ha nincs értelmetlen, csupán provokatív személyeskedés, nincs probléma.


De ez valami hihetetlen b*meg, hogy ezt mind le kellett írnom, mintha egy rakás ősemberrel próbálnék egy kultúrált nyelven nem is beszélni, hanem jeleket adni. Szóval most már frusztrált vagyok igen.


Engem érdekel a téma, szóval valószínűleg sokszor kifogom emelni a kérdést még egy párszor - az értelmetlen válaszok minőségének függvényében.


Tisztázásképp: halmazelmélettel, mert így a legpontosabb és kizárja a trollokat.


:= (definiáló egyenlőség szimbólum elméleti matematikában, hogy tanuljanak az azokra vonatkozó személyek), kiolvasva: "legyen egyenlő"


az | meg tulajdonságot jelöl szintén elméleti matematikában, kiolvasva "tulajdonságú", pl: A := {x | x Œ N} kiolvasva: "A legyen egyenlő azzal a halmazzal, melynek szabályszerint változója x, és az x olyan tulajdonságú, hogy x eleme a természetes számok halmazának."


Akkor a neheze:


értelmetlen válasz := {egy egyedi válaszadó (azaz több felhasználóval rendelkez(het)ő, de azonos valódi személy) által megírt egyedi válasz, melyet erre a kérdés-url-re küldött el | ez a válasz nem eleme az érdemi, a kérdés TARTALMÁRA refelktáló MAGYARÁZÓ válaszok halmazával, létrehozása előtt kizárólag a kérdés tartalmára vonatkozó általános iskolában tanult mondatolvasási és mondatelemzési műveletek nem bonyolítódtak le a válaszadótól, válasz tartalma csupán bármilyen pozitív vagy negatív személyminősítő és személyeskedő szándékú válasz}.


Szóval ameddig nem kapok minősíthető válaszokat addig kifogom emelni ezt a kérdést.


A többi értelmetlen válaszra nem fogok többet reagálni. Megtettem tényleg mindent.


Köszönöm, hogy elolvastad, ha kretén válaszokat írtál, ha nem.

2023. máj. 7. 11:40
 14/91 anonim ***** válasza:
96%

A minősíthető válasz az, hogy a nem jól funkcionáló embert kell kezelni, nem pedig az egészségesnek hormonokat szedni.


Ennyi!

2023. máj. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/91 A kérdező kommentje:

12


"A szexuális libidó a természetes." ? Igen, ez így van. Ahogy az almában is van C vitamin. Nemtom ezzel mire célzol. Plusz nem tudom, hogy jön a kérdésemhez ez a mondat.


"Az impotencia nem az." De az is természetes, pl. időskorban. De már vannak impotencia gondok már 40 éves kortól is.


Tudnád definiálni mi természetes mi nem pontosan egyébként, mármint így minden emberre nézve? Ne fárasszuk egymást.


Nem tudod, mert ez nagyrészt egyedi emberi felfogás.


Egy nőnek lehet "természetes" ha 3 hónapja nem jött meg, már láttam ilyet. Egy férfnak lehet természetes ha egy nap 5x akar dugni, de a nő meg nem.


"Nem a jól működő dolgokat kell elrontani, hanem a hibás működésűeket megjavítani."


Az impotencia totál természetes dolog, vagy az öregedés szerinted nem természetes? Egyetértek egyébként, lehet nem természetes is betegség útján.


Ugyanúgy ahogy a túlzott libidó, sőt a "normális" libidó is, csak valamilyen betegség maszkolja a másik betegséget és a libidója ezáltal "sértetlen", tudom túlnyújtott példa, de van ilyen.


Egyébként picit nevetek az érveléseden, mert tudod mennyi pár kűzd egymással hogy az egyiknek elég heti 1x a másiknak meg a napi 2 sem elég?


Akkor most mondd meg nekem melyik a természetes, melyik a normális, mint... hát nem tudom mi a foglalkozásod, de nem hiszem hogy urulógus/neurológus/pszichiáter lennél vagy valami szakorvos.


Szóval szerintem ne vezessünk be "természetes" meg "normális" kondíciókat ILYEN alapon, ahogy te csináltad, mert tagadnod sem kell, te is látod, hogy ez így nem oké amit levezettél. Ezeknek szerintem nézz utána.

2023. máj. 7. 11:53
 16/91 anonim ***** válasza:
92%

Beteg vagy kérdező, és a kérdésed is beteg.


Mindig megdöbbenek ezen az oldalon, hogy ez a sok elmebeteg köztünk járkál, mellettem ül a villamoson vagy a moziban.

2023. máj. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/91 anonim ***** válasza:
94%

Ott a lehetőséged, hogy interneten tájékozódj, és nem. Legalább előbb a chatGP-t kérdezd meg, aztán fárassz élő embert!

De ha ennyire lusta/buta vagy.

Az öregedés természetes, de az impotencia nem. Sok esetben cukorbetegség, keringési zavar, vagy hormonprobléma tünete.

Pont úgy, ahogy nőknél a libidó hiánya, vagy erős csökkenése is. Tehát ha a férfinak érelmeszesedése van, akkor felesége szedjen be valamit, ami felborítja a hormonrendszerét és depressziót okoz? Csodálatos ötlet! (Vicces, de például a hormonális fogamzásgátlók sok esetben megoldják...)


Persze, hogy az a normális, ha a fizikailag vagy lelkileg beteg embert kezelik, és nem azt, aki egészséges!


Ezzel az erővel, ha a nő túlsúlyos, mozgásszervi gondja lesz, és nem akar már kirándulni meg strandra menni, akkor az a megoldás, hogy a férfi is hízzon el, gubózzon be, hogy se energiája se kedve ne legyen kimozdulni? Szerinted ez így működik?

2023. máj. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/91 A kérdező kommentje:

10


Tudok, persze egy csomó van, sőt pszichiáternek mondod magas a libidód csökkenteni szeretnéd, garantáltan felír egyet próbaképp alacsony dózisban, hogy alig legyen mellékhatás, de hatása legyen. Ilyenek főként az SSRI antidepresszánsok.


Hatóanyagok: Fluoxetine, paroxetine, fluvoxamine, citalopram, sertraline.


Antipszichotikumok közül is van pár, én abból csak egyet ajánlok, alacsony dózisban, megint hogy csak szinte hatása legyen, mellékhatás meg alig.


Hatóanyag: risperidone


Triciklikus antidepresszánsok közül inkább: imipramine


MAOI-k közül: selegiline, rasagiline, moclobemide (ez a legjobb talán minden szempontból, bár nem igazán csökkenti a libidót, de depresszióra nagyon jó és biztonságos az összes MAOI közül, mert ez reverzibilis)


OCD gyógyszerek közül: naltrexone


Vannak még benzodiazepinek amikhez könnyebben hozzájutsz mert a háziorvos szinte örömmel írja fel: alprazolam, clonazepam, lorazepam, clobazam, diazepam, medazepam.


Persze így alig tudják az emberek hogy miről van szó. Az alprazolam pl a Xanax/Frontin meg a clonazepam a Rivotril. És ekkor már jön az automatikus "nyanyanya" "úristennN függő leszek nem szedek dilibogyót"


(röhej, mert az ország szignifikáns része nem hogy Xanaxot/Rivotrilt szed, de EU elsők vagyunk alkoholizmusból az meg oké és legyintünk rá. Racionális hozzáállás.)


Ez közhiedelem. Nem leszel függő, nem leszel egyiktől sem terapeutikus dózisban, plána ha csak libidó csökkentési mennyiség kell. De ha nagyon félsz, akkor az utolsó Ezek közül inkább az utolsó 5-öt ajánlom, mert azoknak a felezési ideje, meg DOA-ja cseszett hosszú - ami jó, lassan ürül ki a szervezetből, így még ha el is hagynád egyiknapról a másikra, észre sem vennéd hogy már nem szeded.


Ezeket mind lehet orvos segítségével iszonyú alacsony dózisban is kombinálni, vagy egyet szedni.


Depresszió meg ilyenek ellen szoktak gondok lenni inkább, mert ott nagyobb mennyiséget kell felírni. De egy mellékhatás eléréséért ritka kis mennyiség is elég, hogyp pl. a libidó csökkenjen és ennél a dózisnál kb. mást nem is érzel.


A libidó ellen tökéletesek ezek mind, de persze egyéntől függ.


Szóval van bőven a nőknek is, férfiaknak is választékuk. És ezért nem értem, hogy a nemek közül miért inkább elfogadottabb hogy a férfi kezelje magát farmakológiailag, időben meg, menjen számtalan orvoshoz, legyen szó 5-10-15 éves kapcsolatról, házasságról. A nő mellette még uszítja ezekre a dolgokra halkan a párját.


Gyakran meg elkezd már gondolkodni hogy félrek*r, persze az is benne van a pakliban.


De ha nem, akkor meg még mindig nem hajlandók ők tenni semmit a több éves - évtizedes szerelemdús párkapcsolatért, házasságért ahol már gyerek is van.


Csupán azért, mert ő nem hajlandó ilyenekre, mert nem akarja vagy nemtom? A férfinek meg kb. kötelessége ennek érdekében tenni?


Én tudtommal egy kapcsolat 2 emberről szól, egy pár-/házasság kapcsolat. Ez így hol kapcsolat?


Ha 10 évet el képes dobni a nő amiatt mert nem tud dugni, pedig neki is számtalan lehetősége lenne a kapcsolaton javítani, akkor ott már kérdőjeles a hűség, szerelem meg hívja mindenki aminek akarja.


Szerintem egy rendes párkapcsolatban, ahol mindkét fél minimum szereti egymást és lelkileg kötődnek egymáshoz, majdnem elvárandó, hogy ennek érdekében mindkét fél tegyen valamit, hogy megmaradjon.


Ha csak dugás miatt jön a "na én szakítok", azt szerintem mindenki tudja minek nevezik.

2023. máj. 7. 12:57
 19/91 A kérdező kommentje:

17


"Sok esetben cukorbetegség, keringési zavar, vagy hormonprobléma tünete."


Inkább pár esetben. Nemtom ki vagy, de volt egy hasonló kommentelő, nézd meg

mit válaszoltam neki ekapcsán.


"Persze, hogy az a normális, ha a fizikailag vagy lelkileg beteg embert kezelik,

és nem azt, aki egészséges!"


Nemtom ki vagy, de volt egy hasonló kommentelő, nézd meg

mit válaszoltam neki ekapcsán.


"Az öregedés természetes, de az impotencia nem. Sok esetben cukorbetegség,

keringési zavar, vagy hormonprobléma tünete"


Nemtom ki vagy, de volt egy hasonló kommentelő, nézd meg

mit válaszoltam neki ekapcsán


viszont hivatkozva erre a következő részben:


"Pont úgy, ahogy nőknél a libidó hiánya, vagy erős csökkenése is. Tehát ha a

férfinak érelmeszesedése van, akkor felesége szedjen be valamit, ami felborítja

a hormonrendszerét és depressziót okoz? Csodálatos ötlet! (Vicces, de például a

hormonális fogamzásgátlók sok esetben megoldják...)"


Ez a hülyének beállítás úgy, hogy ilyet én nem írtam nem fog működni és szavak

kicsavarásával fals állítást fogalmazol meg a koncepciómról és a kérdés

tartalmáról nagyon gyenge, nem működik nálam. Bocs.


"Legalább előbb a chatGP-t kérdezd meg"


Inkább orvost nem?


"Ezzel az erővel, ha a nő túlsúlyos, mozgásszervi gondja lesz, és nem akar már

kirándulni meg strandra menni, akkor az a megoldás, hogy a férfi is hízzon el,

gubózzon be, hogy se energiája se kedve ne legyen kimozdulni? Szerinted ez így

működik?"


Ismétlem: Ez a hülyének beállítás úgy, hogy ilyet én nem írtam nem fog működni

és szavak kicsavarásával fals állítást fogalmazol meg a koncepciómról és a

kérdés tartalmáról nagyon gyenge, nem működik nálam. Bocs.


Végül nézd meg a 10-es választ (nem én vagyok), és a felszavazóit. Szóval vannak támogatók akik lehet pont ezokból (a kérdésem jellegéből) kiváncsiak erre a megoldásra.

2023. máj. 7. 13:08
 20/91 anonim ***** válasza:
92%
Olyan vehemensen reagàlsz, hogy szinte biztosan rólad van szó. Észosztás helyett legyél szíves felkeresni egy urológust, majd egy szexuálpszichológust! Szr dolog lehet impotensnek lenni. A kérdéseidre laikus nem szakmai emberek nem tudnak kompetensen válaszolni. Ha pedig az impotenciácal kapcsolatban frusztrált vagy, kéretik edzőteremben levezetni és nem minket túráztatni az agymenéaeddel! Köszi, puszi!
2023. máj. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!