Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért megszokott, ha férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért megszokott, ha férfi impotens/alacsony libidó -> menjen 10 féle helyre és annyi gyógyszert is szedjen? De nő -> ne csináljon ilyeneket, amit sokszor ők erőltettek a férfira, helyette "most szakítsunk mert én még túl fiatal vagyok"?

Figyelt kérdés

És nem kell jönni hamis vádakkal, hogy azért nem áll fel a farka mert 3 más csajt dug.


Hanem mert mondjuk 10 éve együtt vagytok, az utóbbi 1 hónapban már nem áll fel neki.


Bevesz mindenféle orvosi gyógyszert, és valljuk be ezeket a nők is szokták rendesen erőltetni, nyomni hogy ezt vedd be azt vedd be, ide menj oda menj - amit egyébként maga a férfi megtenne magától.


A nő meg? A büdös életben nem láttam de tényleg még egy olyan esetet, ahol a nő próbálná meg mondjuk akkor az ő libidóját levinni, elmenni orvosokhoz és kérni egy kis tablettát amit bevesz naponta 1x.


De nem. A nő ilyenkor túl fiatal, természetesen dugni akar még 70 évesen is.


Szóval a 10 évnyi esetleg már házasságbeli kapcsolatban 1 hónap után "na most szakítsunk én még túl fiatal vagyok hogy ne éljek (dugjak)"



2023. máj. 7. 09:19
 51/91 A kérdező kommentje:

43


"Ha valaki felvetné, hogy én szedjek ilyeneket, mert a másik impotens, és még neki állna feljebb, hogy nem vagyok hajlandó, konkrétan addig rúgnám, amíg vért nem köp.


De nem hiszem el, hogy létezik ilyen beteg ember..."


De ha valaki felvetné egy kapcsolatban, sokszor ha nem mindig a nő, hogy vegye be őket, akkor az eseteg nagy részében természetes, hogy a férfi beveszi nem?


És olvasd el a részletezést a dózisról, úgy látszik valahogy kifelejtetted a fontosabb részt, valamiért...

2023. máj. 7. 23:08
 52/91 A kérdező kommentje:

48


Mert borzasztó sokat látom ezt a jelenséget, és emberként dühítő.


Nem az zavar, hogy a nő diktál, de jelen társadalomban ez van.


Ha az lenne, hogy a férfi diktál ilyeneket, azon lennék kiakadva.


Plusz kiváncsi voltam/vagyok még egy darabig az ismeretlen véleményekre legyen az nem szakmabeli, szakmabeli meg idióta aki az alap gyógyszerészeti meg biológiai folyamatokat tagadja az ő nemtom milyen tudásával - azt már nem részletezi ugye.


A többi személyeskedőre meg továbbra sem válaszolok, meg nem olvasom el, csak a mondat közepét, ha ott csak egy alaptalan személyeskedés folyamatát látom aminek láthatóan van előzménye és folytatása, tovább nem olvasom és lepontozom.


Elég könnyű kiszűrni.

2023. máj. 7. 23:12
 53/91 anonim ***** válasza:
89%

"ogy vegye be őket, akkor az eseteg nagy részében természetes, hogy a férfi beveszi nem?"


Életemben nem hallottam ilyen beteg ötletről. Kétlem, hogy csak egyetlen egy férfi is szed antidepresszánst azért, hogy ne legyen libidója, mert a neje nem akar dugni.

SOk mindent láttam már itt Gyk-án, de a te irmányodnál nem igen lehet lejjebb.

2023. máj. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/91 anonim ***** válasza:
90%

Hú, gyerekek, én azt hittem, engem a gyiken már nem lehet meglepni, de most csak nézem a telefont és azt gondolom, hogy ilyen nincs. Nem, troll se.

Kérdezőnk nem tudja, mi az a zárt osztály, de az összes mentális kórságra szedhető gyógyszer összetevőit betéve ismeri. (Nem, kisgyerek, ha orvos lennél, vagy gyógyszerész, vagy bármi ilyesmi, akkor tudnád, mi az a zárt osztály, tehát minimum egy állításod hazugság volt.)

Ő maga nem impotens, de tudja, hogy mit mond a " rengeteg nő" az impotens párjának. Vajon honnan?🤔

Kérdező! Téged durván félrekezelnek. A mentális állapotod rettenetes. Menj csak vissza szépen a kórházba, hagy állítsák be a gyógyszereidet, mielőtt kárt teszel magadban, vagy másokban. Mindenkinek jobb lesz.

Ami pedig a kérdésedet illeti, 10 év az életben lóf@sz. Egyértelműen eldobnám, hisz jobban érdekelne a következő 40. Jó, persze, nem tudnám eldobni, mert ilyen elmebetegekkel össze se jönnék.

2023. máj. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/91 anonim ***** válasza:
78%
És mégis hol látod?? Én nem beszélek a szexről sem a barátaimmal sem a családommal sem a kollégáimmal. Csak a férjemmel mert ránk tartozik. Ugyan így nem érdekel mások szexuális szokása sem. Tehát akkor hol látsz ilyen eseteket??
2023. máj. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/91 A kérdező kommentje:

55


Most erre mit írjak szerinted őszintén?


Akkor nincs is rák mert mondjuk te nem találkoztál olyan emberekkel, meg nem érdekel mások állapota?


Neurológus orvosként én sem, meg nőgyógyász orvosként a párom sem teheti ezeket meg amiket te, mert bár nem gyakori eset, de vannak ilyen panaszok, mondjuk inkább az én szakterületemen, pláne amikor osztályra kell felvenni valakit pszichiátrián - hosszú sztori, orvoshiány, pszichiátria/neurológia kb. együtt működik, nálunk így oldják meg részben az orvoshiányt a sok betegre.


De lehet inkább ilyen mélységben nem kéne írnom erről.


Szóval fogadok én is neurotikus személyeket, meg "off-label" eseteket is, amikbe beletartoznak a kérdésben említett alanyok a kérdésben említett problémával. Segíteni szeretnék, mert kb. egy férfinak az életét tenném tönkre, ha otthagyná a párja pusztán emiatt, egy házasságban, ami már megélt évtizednyi éveket, van gyerek, jó munkahely meg ilyenek.


De nőket alig látok, úgy ilyen problémával hetente 30 - 50 esetből kb. ha 3 nő, és valamikor nem a párkapcsolati fenntartás miatt keresnek fel orvost, pszichiátert, urulógust, hanem egyéb szövődmények vagy problémák miatt.


Valakinek túl alacsony a libido, valakinek magas.


Valakinek endometriózisos fájdalmai vannak, de ilyenkor kell a diff. diagnózis is, mérlegelni kell meg vizsgálni kell több dolgot.


pl adenomyosis, simpla dysmenorrhoea, (kis)medencei adhéziók, mono vagy poly serositis, végbél diagnosztika, és végül a nemiszervet és környékét érintő rákosság, ciszták, neurológiai és neurodegeneratív diagnosztikák mert azok is okozhatnak fájdalmat, meg alacsony libidót meg súlyosabb dolgokat mint pl. parkinson kórt, cukorbetegség is ott van, amit már említett egy kicsit okosabb válaszoló, bár a válaszából tippként hangzott, nem pedig ismeretekre hagyatkozva. Aztán van még neurpátiás fájdalom, ami nem mindig cukorbetegeknél van arra meg mehet pregabalin, gabapentin esetleg. Aztán mentális betegségek pszichosomaticus tünetek, amik úgyszint produkálhatnak fájdalmakat meg IBS-t, alacsony libidót, és rengeteg más dolgot, pedig ebben az esetben a hétköznapi ember szemében csak a lusta depressziósról van szó, ami nálam legalábbis majdnem egyenlő a rákkal amiket látni szoktam osztályokon, nagyon, nagyon szép dolgok... ajánlom mindenkinek hogy menjen be valahova osztályra egy párszor és nézzen körül. Főleg tavasz elején és ősz végén, vannak periódikusságok amikor a pszichiátriai betegségek feldurvulnak minőségben/mennyiségben.


Nem sorolom tovább inkább. Ezután is gondolom hülye leszek a szemetekben meg ez előtt is. De talán okosabbak lettetek, hogy hogy működik az emberi test meg az egészségügy egy része legalábbis.


Meg aztán lehet kérdőre vonni ezeket, de akkor légyszíves szakmai indokokkal és nem degradáló hangnemmel és akkor elolvasom és átgondolom és a végén lehet egyetértek hogy hibáztam.


Szóval kedves 55, ezt tudtam írni, és lehet jobb ha nem látod a valóságot meg nincs elég tág rálátásod a dolgokra. Más világban élünk.

2023. máj. 8. 00:18
 57/91 anonim ***** válasza:
87%
A kérdező nyilvánvalóan komoly pszichiátriai kezelés alatt áll, azért is ismeri a gyógyszereket. Viszont vagy nagyon reménytelen a helyz6ete vagy orvost kéne váltania. Vagy gyógyszert.
2023. máj. 8. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/91 anonim ***** válasza:
90%

"Neurológus orvosként én sem,"


Te kezelt páciens vagy, nem orvos.

2023. máj. 8. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/91 anonim ***** válasza:
89%

Szóval az emberek a neurológiára mennek potencia problémákkal. 😂😏

Oké. De tegyük fel orvos vagy tényleg és elhiszem, na a jó ég mentsen meg egy ilyen személyeskedő ítélkező orvostól aki ennyire szűklátókörű.

Na de a nőgyógyászat párod akkor biztos sokat tud mesélni arról is, hogy mennyi nő kényszerűl hormonális fogamzásgátlóra, csak mert a pasija képtelen gumit húzni. És akkor mi van, ha a fogamzásgátló tönkreteszi a nő libidóját? Akkor ez esetben a makk egészséges férfi is kezdjen el szereket szedni, csak hogy ne kívánja a szexet többször, mint a párja? Továbbá, orvosként állítod hogy teljesen normális és oké embereknek bármiféle nyugtatót adni csak azért, hogy ne kívánja a szexet? Ahelyett, hogy feltárnánk szakemberrel, hogy mi okozza az impotenciát? Vagy ahelyett pl, hogy venne az adott alany a feleségének inkább vibrátort vagy dildót?? Én inkább vennék segédeszközt, minthogy random nyugtatókkal tömjem magam úgy, hogy valójában nincs is rá szükségem.

2023. máj. 8. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/91 anonim ***** válasza:
89%
Ja és neurológusként nem tudod, mi az a zárt osztály??? Nagyon hihető.
2023. máj. 8. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!