Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van olyan nő aki szereti ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan nő aki szereti ha esténként sörözik a párja és ez nem negatívumként szerepel nála leendő párjánál?

Figyelt kérdés
Nem alkoholista, csak estéként pár sör normális keretek között.
2023. jan. 25. 17:47
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/205 A kérdező kommentje:

#68


Az, hogy belül mit gondolok azt nem hozom a nő tudtára. Nem vesz észre ilyesmit.


Megkaptam már pénzért egy bizonyos oldalról rengeteg szép nőt, ez alá nem adok pénz nélkül se, akkor inkább egyedül vagyok.


Ha egy csinos nő aki megfelelő számomra viselkedésileg is, kvázi együtt tudunk lenni hosszabb távon akkor nyilván kevesebbet is sörözök ha kell. Főleg ha vannak közös programok délután/este akkor nem is söröznék mivel ha vezetek akkor nem iszok.

2023. jan. 26. 17:33
 72/205 anonim ***** válasza:
95%
Nagy teljesítmény, hogy nem küldtek el a csinos rosszlányok. Attól még a nem prostik el fognak. :D Egy alkoholista icel nem tudja magát megjátszani.
2023. jan. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/205 A kérdező kommentje:

#70


És honnan veszed, hogy én sört kérnék egy randin? Rosszul gondolod cicám.


A randira a prémium autómmal érkeznék, így alkohol fogyasztás alapból kizárva. De ha amelett is döntenék, egy randin ahol megakarok kapni egy csinos nőt nyilván nem sört fogyasztanék hanem egy minőségi bort ha ő is fogyaszt, vagy valamelyik felsőbb kategóriás whiskyt ami a helyen elérhető.

2023. jan. 26. 17:35
 74/205 A kérdező kommentje:

#72


Nem is ez volt a lényege annak amit írtam, de hát nehéz a felfogásod. Én kizárólag csinos , szép nőkkel vagyok hajlandó együtt lenni, ebből nem engedek.


Se alkoholista, se incel nem vagyok.

2023. jan. 26. 17:36
 75/205 anonim ***** válasza:
100%

Szar lehet, ha majdnem 10 oldalon keresztül kell arról ábrándozni, hogy te milyen prémium autókkal járkálsz a randikra csinos nőkkel. Te sem hiszed el magadat, és minket próbálsz győzködni.

Nemtom, lehet ha legközelebb unatkozok, kiírok majd én is az Otthon kategóriába, hogy melyik a jobb, ha gyémántból vagy aranyból készíttetem az új WC-met, mert nem tudok dönteni, mi megy jobban a márvány padlóhoz. Nálad milyen van, kérdező?

2023. jan. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/205 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy űzi ezt mindenki. Egy dolog, hogy bizonyos helyeken vannak “elvárt” viselkedési normák meg illemszabályok (mint ahogy nem fogsz a melóhelyen úgy viselkedni, ahogy egy bulin tennéd), de az amit te csinálsz az erős szociopata jellem. Az, hogy valójában egy szexista, nőket megvető, gusztustalan belsővel rendelkező ember vagy és teljes mértékben, 100%-osan megjátszod (próbálod megjátszani) magad az óriási redflag és minden, csak nem pozitívum. Sokáig úgy se tudnád titkolni a valódi rothadó belsőd, aki ilyen zsigeri megvetést érez a nők iránt, az úgy sem tudja teljesen eltitkolni.

Tudod az átlagos férfi átlagos barátnője sem törvényszerűen dagadt és/vagy csúnya, nem csak végletek léteznek. Rengeteg boldog párkapcsolat van átlagos és átlag alatti emberek között, hiába is próbálod nyugtatni meg ámítani saját magad. Ezzel magadat csapod be. Eddig azt hangoztattad, hogy fiatalabb korodban sem kellettél kutyának se, most már azt hogy több ”megkeresésed” volt, de érdekes módon neked ott sem felelt meg senki. Egyértelműen neked vannak magasan az igényeid, nem a nők hibája, hogy nincs senkid, hanem egyedül a TIED! Elhízott férfiként neked nem kell a hozzád hasonlóan elhízott nő, akkor mit vagy meglepve és megsértődve, ha a veled ellentétben csinos és vékony nő nem a dagadt fasziknak ad esélyt, hanem a sportos, számára vonzónak? Nem igaz, hogy nem érzed az égbekiáltó ellentmondást.

2023. jan. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/205 anonim ***** válasza:
100%
A csinos nők ezen az alapon meg akkor kizárólag a helyes, sportos férfiakkal hajlandóak együtt lenni, a kör pedig le is zárult. Ahogy neked jogod van átlag alatti férfiként átlagon felüli nőt “elvárni”, na pontosan ugyanúgy egy átlagon felüli nőnek meg joga van átlagon felüli (de minimum egy erős átlagos) férfival összejönni. Nem olyan bonyolult ez. Sőt, a csinos, vékony nőnek még indokoltabban is várja el azt a szintet, amit maga is tudni hoz.
2023. jan. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/205 A kérdező kommentje:

#75


Értem én, hogy egy átlag női irodistának ez fura, de nekem a cég biztosít jelenlegi áron megnézve 25 milliós autót. Így sajátot nem kell tartanom mivel, korlátlanul használhatom. Persze neked ez álom kategória, hiszen arra sprórolsz, hogy egyszer saját lakásod legyen ami egy kisebb panel esetén kerül ennyibe és még ezt se tudod elérni, maximum ha fogsz egy férfit aki besegít a pénzügyekben.


Ettől még irigynek lenni nem szép dolog.

2023. jan. 26. 17:49
 79/205 A kérdező kommentje:

#76


Ha olyan nő kerül mellém aki bizonyos idő után idegesít akkor nyilván nem is fogom tovább titkolni. A szerepét betöltötte az idő alatt már.


De ha olyan nő, aki külsőleg is megfelel nekem és megadja amit kell és mellette belsőleg is hozza a szintet akkor előtte nem fedem fel lapjaimat soha.


Egy férfi és egy nő nem ugyanaz. Én biztosítom a stabil hátteret, a nő pedig biztosítja a testét, így egyenlíti ki a mérleget. Nyilván ha egy nő mondjuk gazdag akkor ez nem mérvadó, de általánosságban nem ez a helyzet.

2023. jan. 26. 17:53
 80/205 A kérdező kommentje:

#77


Manapság az átlag nők is erre vágynak már. Kimosta az agyukat a social media , illetve az utóbbi 10 években való mesterséges kiemelésük.


Ez itt a legnagyobb gond.

2023. jan. 26. 17:53
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!