Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van olyan nő aki szereti ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan nő aki szereti ha esténként sörözik a párja és ez nem negatívumként szerepel nála leendő párjánál?

Figyelt kérdés
Nem alkoholista, csak estéként pár sör normális keretek között.
2023. jan. 25. 17:47
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/205 A kérdező kommentje:

#30


Tehát a sörnek van egy jellegzetes szaga, de ha megeszik egy hagymás , kolbászos ételt akkor annak nincs?


Ne folytasd tovább, meg kellett volna állni a rágóguminál.


#29


Miközben a férfi tartja el őket. Kifordult a világ magából mára.

2023. jan. 25. 18:55
 32/205 anonim ***** válasza:
75%
Az alkoholizmus pont azt jelenti, hogy napi szinten inni kell akár kis mennyiségben. Nem kell ahhoz remegni meg literenként inni a pálinkát, ez tévedés. Na meg a másik tünet a tagadás. Aki nem hajlandó beismerni, hogy naponta kell az alkohol és tipikus magyarázás, hogy "én bármikor kibírom napokig is ha nem iszom, így hát nem lehetek alkoholista". Olvass utána, tipikus eset vagy. Az a pár nap kihagyás amit itt felhozol az meg vicc. Normál esetben 1-2 nap van havonta , hogy valami alkoholt iszom, általában valamelyik hétvége haverokkal , ilyesmi. Hogy te ennyit hagysz ki az ivasból havonta az piszok kevés. Persze attól úgy élsz ahogy akarsz csak ne magyarázd meg, hogy mennyire rendben van ez meg nem is alkoholizmus.
2023. jan. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/205 anonim ***** válasza:
76%
Hagymás kolbászos ételt sem eszik az átlagember minden nap, hol élsz te, Oktoberfestfalván? XD
2023. jan. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/205 anonim ***** válasza:
87%

Azt mondjuk elárulhatnád, hogy minek írsz ki kérdést, ha aztán az élő fába is belekötsz és nem bírod az ellenvéleményt. Egészségen eszünk az esetek 99%-ban, szóval nem igazán szoktunk hagymás-kolbászos kaját enni, de örülök, hogy a lényeget sikerült megfogni. Nem, fogmosás után a hagyma szagot pl nem érzem, ellenben az alkesz sör szagot igen. Beleköthetsz, semmi nem változtat a dolgon. De a szag még csak egy dolog, a fő probléma az alkoholizmussal van. Tudod meglepő módon értelmes ember nem igazán szokta szeretni, ha a párja alkesz. 🤷🏻‍♀️

Amúgy engem egyáltalán nem tart el a férjem, ahogy egyetlen barátnőmet sem. Mindenhol dolgozik mindkét fél, a nagy átlag kb ugyanannyit is keres, néhány kivétellel mindkét oldalon. (Nálunk pl pont én keresek többet, de nem tudom ezt minek kell idekeverni…)

2023. jan. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/205 anonim ***** válasza:
52%

Igazából mást akartam válaszni, de az első oldalon a kommented elolvasva még annyit sem kell.


Még a minden napossal sem lenne bajom. Azzal sem ha valaki függő, amíg a függőségét kordában tartja és nem igazán negatív.


Amit leírtál, főleg a kedvszerinti több napos szünetekkel. Ez több mint több mint oké.

2023. jan. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/205 anonim ***** válasza:
87%

Nem alkoholista, csak mindennap iszik.🤣 Behalok esküszöm.

Normális nő erősen kétlem, hogy ezt tolerálná, de biztos van, akit nem zavar. Pl aki úgy szintén alkoholista. Na de, hogy olyat aki még kifejezetten is szereti….. hát az is megéri a pénzét.

2023. jan. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/205 A kérdező kommentje:

#38


Nem olyan nőt keresek aki iszik, egy nő ne igyon otthon, maximum társaságban de akkor is kulturáltan és mértékkel.

2023. jan. 25. 19:14
 38/205 anonim ***** válasza:
95%

Akar a halál téged meggyőzni, ez az én saját személyes tapasztalatom, ami akkor sem fog változni, ha még egy párszor földhöz vágod. Elismernem semmit nem kell, amit írtam az pontosan így van az esetemben. Ahhoz meg rendkívül korlátoltnak és sötétnek kell lenni, hogy az ember a másik által személyesen megtapasztalt “élményeit” elvitassa. Ez csak téged minősít. :)

A hagyma szaga nem zavar, már ha egyáltalán érzem, söré meg igen, történet vége, mit kell a semmin pörögni.. A rágódat pedig kent a hajadra.:D Havonta 1-2x, ha iszik sört, annyival pedig semmi bajom, amit már nem egyszer leírtam.

Nálad nem csak az alkoholizmus a fő probléma, hanem a gusztustalan belsőd is.

2023. jan. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/205 A kérdező kommentje:

#40


Ja értem, tehát téged mondjuk nem zavar egy nyilvános WC szaga de a söré igen. Oké, bocsánat.

2023. jan. 25. 19:19
 40/205 anonim ***** válasza:
96%
Mi az, hogy egy nő ne igyon? Miért is ne ihatna ugyanazon az alapon, amin egy férfi is? Amúgy felnőtt férfi se igyon minden áldott nap. Sőt pontosabban felnőtt ember ne vedeljen mindennap, ez alap. Az meg külön szánalmas, hogy te még alkoholistaként is megveted a hozzád hasonló nőket, magyarán azt várnád el, hogy egy nem iszákos nő tolerálja az alkoholizmusodat meg az abból fakadó hájas beled. No komment.
2023. jan. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!