Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van olyan nő aki szereti ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan nő aki szereti ha esténként sörözik a párja és ez nem negatívumként szerepel nála leendő párjánál?

Figyelt kérdés
Nem alkoholista, csak estéként pár sör normális keretek között.
2023. jan. 25. 17:47
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/205 anonim ***** válasza:
2023. jan. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/205 A kérdező kommentje:

#8


Na hát, már nem XD-zel? Buksi?


Továbbra is, ha állítólag behánysz a szádba majdnem attól a szagtól és ezt mondod is neki, akkor nem nagyon tisztelhet ha egy rágót nem képes bekapni :)

2023. jan. 25. 18:14
 13/205 A kérdező kommentje:

#10


Baja mindenkinek lesz valamitől, nem lehet minden élvezetet megtagadni magadtól.

2023. jan. 25. 18:14
 14/205 harebell ***** válasza:
87%
Persze, van olyan nő, akit ez nem zavar (a "szereti" azért talán túlzás). De igényes nőről nehezen tudom elképzelni. Szóval ha nem változtatsz az életmódodon, akkor fogadd el, hogy nem biztos, hogy olyan nőknél lesz esélyed, amilyenekkel szívesen lennél együtt.
2023. jan. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/205 anonim ***** válasza:
61%

Ahol 1-2 sör becsúszik ott 1-2 feles is, ahol ezek becsúsznak, oda jön a cigaretta is...

Én ha nő lennék, max nyáron viselném el, nyáron meleg van, jól esik 1 sör, de max citromos és alkoholmentes...hogy én, egy olyan férfival smaroljak aki bűzlik a sörtől, meg felbüfögi azt a cefrés palinkát vagy vodkát, meg fél doboz cigi után...istenem, de jó, hogy nem vagyok nő...meg jó, hogy letettem az italt.

2023. jan. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/205 anonim ***** válasza:
91%
Ez sajnos alkoholizmus, nem lehet elnézni.
2023. jan. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/205 A kérdező kommentje:

#15


Mi köze a sörnek a feleshez? Sose szoktam felest inni.


"max citromos és alkoholmentes" általában ilyet nem férfiak isznak.


Ja látom magadból indultál ki mivel te alkoholista voltál valóban, sajnálom, mindesetre jó, hogy letetted. Olyannak nem való a pia aki nem tudja kordában tartani a dolgokat.

2023. jan. 25. 18:21
 18/205 anonim ***** válasza:
95%
Egy rágó messze nem nyomja el a sör szagát. Barátom nagy néha megiszik párat meccs közben pl vagy ha elmegyünk együtt bulizni, esetleg baráti társasággal, minden ilyen alkalom után alaposan fogat mos+szájzuhany+szájvíz és egyszerűen még akkor is érezni. Mivel nem szoktam túl sűrűn inni (ahogy ő sem), így sokkal jobban megcsap a szaga. Néha nem baj, de mindennap kizárt, hogy elviseljem. Ez alkoholizmus. Nem kell remegni utána, hogy azt lehessen mondani ez már alkesz szint. Aki minden egyes nap iszik az alkoholista, pont. Arról nem beszélve, hogy a sör durván hízlal, “szép” belet csinál, ha mellette semmit nem sportol az ember, plusz tömi magába a kaját, mint te is. Nem véletlen van rajtad +20 kiló. Senkit nem tévesztesz meg 170/100, kilométerről felismerni a szokásos kérdéseidet, amit naponta teszel fel.
2023. jan. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/205 anonim ***** válasza:
70%
Ha van egy erős vázizomzata a férfinek akkor megbocsátható neki az a napi néhány 5-6 doboz sör amit megiszik lazításként az esti híradó közben. Ha még megvan vagy 100 kiló is az már úgy maga a tökéletesség mert mind tudjuk hogy 100 kiló alatt nem férfi a férfi csak karácsonyfadísz. Az se baj ha csak 170 cm alacsony mert mint tudjuk kis ember nagy bottal jár ami tök szuper. Szóval mindezt összerakva lehet hogy egy 10/10-es pasi vagy? 🤭🤭🤭
2023. jan. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/205 anonim ***** válasza:
93%

"Lehet, hogy szaknyelven az, de amíg valakinek nem remeg a keze reggel vagy nem bírja ki, hogy ne igyon napközben az nem alkoholista."


de igen. Amire te gondolsz, az az alkoholbetegség.

2023. jan. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!