Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van olyan nő aki szereti ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan nő aki szereti ha esténként sörözik a párja és ez nem negatívumként szerepel nála leendő párjánál?

Figyelt kérdés
Nem alkoholista, csak estéként pár sör normális keretek között.
2023. jan. 25. 17:47
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/205 anonim ***** válasza:
90%
A szexizmust nem kell fejtegetni, baba, mert minden második cselekedetedből és mondatodból érződne élőben is. Ha én randin sört akarnék rendelni, már látnám, hogy rosszul pislogsz rá, onnantól kezdve nem érdekelnél tovább.
2023. jan. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/205 anonim ***** válasza:
100%

Szóval még mellé szociopata gyanús is vagy, mivel a valódi éneddel tudatosan ellenkezően viselkedsz kifelé, hogy ezzel jobb hatást kelts. Ez nem pozitív tulajdonság, csak szólok. Itt, egy anonim oldalon névtelenül kijön a valódi, igazi éned. Bár neked egyértelműen orvosi segítségre lenne szükséged, mert az önámítás magad iskolája, amit nyomsz. Saját magadnak hazudsz és saját magaddal hitetsz el olyan dolgokat, amik nemes egyszerűséggel NEM IGAZAK. Mint például: jó belső értékeid vannak. Nem, nincsenek. Undorító, hímsoviniszta alak vagy. Mint például: nem vagy elhízva, ami szintén nem igaz, alap 20 kiló van rajtad. Vagy pl okos vagy. Nem, sajnos ez sem talált, egy kis iskolásba is több értelem szorult. Nyilvánvaló tényeket akarsz tagadni. Ilyet okos ember nem csinál. Okos, intelligens ember képes belátni és felismerni a hibáit, te erre képtelen vagy. Az is egy tény pl, hogy aki mindennap iszik alkoholista. Ez a szó definíciója röviden és tömören, nyugodtan olvass utána, hogy kicsit szélesítsd a nem létező ismereteid, rád fér. Ja és okos ember azzal is tisztában van, hogy nincs tökéletes ember. Te képzeled csak annak magad. Az is óriási önámítás, hogy a külsőd a gond. Akkor áruld már el, hogy hogyan lehetséges, hogy millió és egy totálisan átlagos vagy csúnya férfinak, átlagos munkával és fizuval hogy lehetséges, hogy mégis van átlagos vagy csúnyácska barátnője? Saját magadra cáfolsz rá, ez sem okos emberre vall. Ráadásul be is ismered, hogy amikor jobban figyeltél a külsődre, alakodra, akkor sem kellettél a nőknek. Újabb öngól, egyértelműen gondok vannak a belsőddel, nem mindenki más a hülye, magadba kéne nézni.

A nőknek pedig ugyanúgy fontos a külső, ahogy te nem jönnél össze nem vonzó nővel, pont úgy a nők sem jönnek össze számukra taszító férfival. Nem azomfizika ez.

2023. jan. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/205 anonim ***** válasza:
14%

59.


A helyi prolik általában erőspaprikát zabálnak pia után, mert attól gyorsabb a józanodás + gondolom attól a lehelet is jobb lesz(?)

2023. jan. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/205 anonim ***** válasza:
100%

60 Egyetlen árva szóval nem írtam olyat, hogy csak és kizárólag a sör szagot érzem, semmim mást nem, szóval ne hallucinálj és főleg ne költs bele a válaszomba olyat, amit nem írtam.

Azt írtam a sörszagot igen is lehet érezni fogmosás után is, én érzem és engem ZAVAR, míg a hagyma szag pl NEM ZAVAR, pláne ha már mosott utána fogat.

Ilyen zsíros hurka-kolbászt pedig nem szoktunk enni, de semmi baj. Azzal továbbra sincs gondom, ha néha-néha sörözik a férjem, egészségére, de itt alkoholizmusról meg mindennapi ivásról van szó, ami számomra elfogadhatatlan!

Ha okos lennél, akkor elfogadnád az ellenvéleményt és nem kötözködnél azon, hogy kit mi és miért zavar. Na meg nem akarnád kényszeresen elvitatni mások személyes tapasztalatait és élményeit..

2023. jan. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/205 A kérdező kommentje:

#61


Nem látnál rajtam semmit rajtam randikon ha sört rendelnél addig amíg meg nem kaplak ha kellően csinos és jó nő vagy. Utána nyilván már jelezném, hogy nem kéne sörözni.


Viszont tegyük hozzá, egy igazán csinos és nekem való nő nem kérne sört egy randin, prosztó.

2023. jan. 26. 17:19
 66/205 A kérdező kommentje:

#62


Mindenki ezt űzi bizonyos szinten, én jobban másoknál. Mindenkinek van egy másik énje amit mutat és amit nem mutat.


De bizony okos vagyok és de bizony bevallok bizonyos dolgokat. Ki mondta, hogy sportos vékony vagyok? Senki. De kövér sem. Van rajtam 15-20 kg felesleg valóban, és van egy kis pocakom ezt saját magam szoktam elmondani.


Nem vagyok alkoholista emelett kiállok, illetve nem iszok minden nap azért. Minden héten van pár nap amikor nem iszok.


Ezt már kifejtettem, hogy nekem nem kell csúnyácska meg dagadt nő amivel megelégszik sok férfi csak, hogy ne legyen egyedül. Nekem csinos nő kell akit megfelelőnek tartok. Ha olyan nem jön akkor inkább egyedül vagyok, de nem állok le egy olyan nővel aki nekem nem felel meg.


Mikor még jobban adtam magamra, vékony voltam, sportos, jó frizura, stb. akkor azért több női megkeresésem volt , csak éppen egyik sem ütötte meg a nálam elvárt szintet.

2023. jan. 26. 17:23
 67/205 A kérdező kommentje:

#64


Figyelj, ha azt írod, hogy te láttál egy verebet ami piros volt és ugatott , majd ezt személyes tapasztalatnak állítod be akkor természetesen nem fogok vele egyetérteni.

2023. jan. 26. 17:25
 68/205 anonim ***** válasza:
100%

Szóval úgy akarsz rácáfolni arra, hogy nem vagy szexista, hogy minden kommentekben fröcsögödöt a szexista és szánalmas dumáidat. Az igen, ez mar valami.

A nők nem tárgyak, akiket meg lehet kapni. Ez az egyik. Másik: mi az, hogyha kellően csinos és jó nő? Nem véletlen vagy te egyedül, hisz elhízott, átlag alatti, undorító belsővel rendelkező pasi létedre is az egekben vannak az elvárásaid. Persze azon vérig vagy sértődve, ha a nőnek is vannak elvárásai a külső terén. Hol itt a logika. Életben nem fogsz megkapni nem hogy szép és jó nőt, de még egy csúnyát se ilyen mentalitással. Jelezhetnéd, ő meg még ennél is nyilvánvalóbban jelezné feléd, hogy neked sem kéne mindennap sörözni, így már kvittek is lennétek. Mármint ebben a témában, a külső-belsőt tekintve…. hagyjuk is inkább.:D

2023. jan. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/205 anonim ***** válasza:
94%

" a nőknek irány lefelé a bányába dolgozni "


Mert ugye minden férfi ott dolgozik. Hülye gyerek!


A hájas, fotelben fetrengő testeddel te aztán qrva alkalmas vagy bányásznak, te szerencsétlen.

2023. jan. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/205 anonim ***** válasza:
100%

"Viszont tegyük hozzá, egy igazán csinos és nekem való nő nem kérne sört egy randin, prosztó."


Így van. Az a pasi sem kér sört a randin, akivel én szóba állok.

2023. jan. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!