Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van olyan nő aki szereti ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan nő aki szereti ha esténként sörözik a párja és ez nem negatívumként szerepel nála leendő párjánál?

Figyelt kérdés
Nem alkoholista, csak estéként pár sör normális keretek között.
2023. jan. 25. 17:47
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/205 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem a Balázs hanem az IQ fighter Shrek, a Pocakjancsi.
2023. jan. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/205 A kérdező kommentje:

#40


Nem vagyok alkoholista. Nincs hájas belem sem, csak egy kisebb pocakom, ami természetes miután finom ételeket és finom söröket fogyasztok.


Ez meg olyan, hogy akkor is rúgoznál ezen a női-férfi párhuzamon ha azt mondanám, hogy a nőknek irány lefelé a bányába dolgozni és a férfiak üljenek a sminkes pultban? Na ugye! Ilyen az ivás is, ami férfiaknál jobban elfogadandó de egy nő ne igyon maximum néha egy pohár bort.

2023. jan. 26. 16:09
 53/205 A kérdező kommentje:

#42


Nincs olyan, hogy valaki érzi a sör szagát egy férfin miután az állítólag már rágózott,fogat mosott, szájvízezett meg egyéb dolgok viszont miután egy szagosabb ételt fogyaszt, hagyma, sült kolbász, chevap, meg még 1000 más felé dolog mielőtt azzal jössz, hogy ilyet nem eszik a csávód akkor azt is érezni fogod ha már nála érzed a sört is ezek után, gond van a belével.


Én fogat mosok rajtam nem érzel semmit.


A nyilvános WC hasonlat rátok vonatkozott, mivel te állítólag a sört érzed de semmi mást nem.


#46


Egy nőnek nem való a sörözés, maximum egy pohár bor esténként.


#48


Mi az undoritó a sörözésben? Ezek szerint több milliárd ember undoritó aki sört iszik?


#50


Nem vagyok alkoholista mivel kibírom alkohol nélkül ha akarom, semmilyen elvonási tünetem nincs ha nem iszok.

2023. jan. 26. 16:16
 54/205 A kérdező kommentje:

#51


Lehet nyitva maradna a szád ha megtudnád milyen magas az IQ-m

2023. jan. 26. 16:16
 55/205 anonim ***** válasza:
100%

De alkoholista vagy, ez nem vita kérdése, ez tény, amivel te láthatóan nem vagy jóban. Bár ha negyed annyi IQ-d lenne, akkor magadtól is tudnád, hogy az alkoholizmusnak NEM feltétele a pia utáni remegés. Aki mindennap iszik az alkesz, ennyi. Innen látszik, hogy az intelligenciát csak elképzeled, de nyilvánvalóan nem rendelkezel vele.

Aki 170 kilóhoz meg 100 kiló az messze nem a kis pocak kategória. És nem, nem teljesen természetes, hogy egy fiatal 30as pasin alapból van +15-20 kiló. A természetes az lenne, hogy az ember odafigyel magára, nem vedel mindennap akár literszámra sört és ha már tömi magába a kaját, akkor legalább sportol vagy edz mellé, hogy ne legyen elhízva. Mi is eszünk finom (és emellett egészséges, tápláló) ételeket, még sincs rajtunk plusz 20 kiló, mert emellett nem csak a kanapén tespedünk.


Amúgy nagyon nem mennek neked ezek a párhuzamok, inkább engedd el, mert magadat teszed nevetségessé. Egy kemény fizikai munkát hogy lehet egyáltalán egy lapon említeni a vázolt szituációval??🤦🏻‍♀️ A bányában azért dolgoznak férfiak, mert az ő test felépítésük és fizikai erőnlétük alkalmasabb a feladat elvégzéséhez, gondolom erre magadról rendkívül nehéz lett volna rájönni. Ez még csak köszönőviszonyban sincs az ivással. Nőknek is meg lenne a joguk bányában dolgozni, ha megvan hozzá az erőnlétük és ezt a munkát akarnák végezni. Mint ahogy az iváshoz is pontosan ugyanúgy minden joguk megvan. Pontosan annyi, mint egy férfinak, hiába csípi ez a szemed. Ebbe beleszólásod nincs, soha nem volt és soha nem is lesz. Az meg külön szánalmas, hogy annak ellenére, hogy alkesz vagy nem kezdenél hozzád hasonló alkesz nővel, tehát elvárnád, hogy olyan nő tűrje el a mindennapos vedelésed, aki maga amúgy nem iszik…

2023. jan. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/205 A kérdező kommentje:

#55


Szeretem a sört, ettél meg nem leszek alkoholista. Ha úgy döntök, hogy nem iszok akkor nem iszok.


Sok minden természetes lehetne, pl. már egy átlagos nő ne a pénzes és/vagy Brad Pitt kinézetű férfiakat kergesse a social media agymosása miatt. De mégsem az. Adtam én magamra sokáig, de nem volt értelme mivel jóképűnek születni kell. Az, hogy te havi pár alkalommal eszel olyat amit én minden nap az nem egyenlő.


Hoppá! Tehát még is csak van különbség nő és férfi között? Mivel úgy lettek teremtve, hogy gyengébbek legyenek és a férfiakat szolgálják és gyereket szüljenek? Csak ebből manapságra annyi maradt meg a fejedben a szociális agymosás miatt, hogy a bányába nem küldenéd le őket ,de azért egyenlő felek? Logikai bukfenc.

2023. jan. 26. 16:36
 57/205 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak alkoholista, de szexista is, mellé kövér is, bunkó is, igazi álomférfi XDDD
2023. jan. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/205 A kérdező kommentje:

#57


Nem vagyok sem alkoholista, se kövér, se bunkó.


Az ilyen jellegű nézeteim pedig természetesen nem fejtem ki a való életben, így ezt sem tapasztalhatja egy nő tőlem.


Kvázi egyik jelző sem igaz amit leírtál, maximum az álomférfi lehetne közelítő ha jóképű lennék. Mivel sikeres, okos, humoros, kedves, jó beszélgetőpartner, jó belső értékkekkel rendelkező férfi vagyok.


Ha a nőknek valóban a belső értékek számítanának akkor, igen álomférfi lehetnék. De sajnos hamarabb választanak egy szerencsésen jóképűnek született patkánybelsejű férfit.

2023. jan. 26. 16:44
 59/205 anonim ***** válasza:
100%
Már hogyne lenne olyan, hogy valaki érzi a büdös alkesz szagot fogmosás után is? Ha annyira nagyon okos lennél, amennyire képzeled magad, akkor tisztában lennél azzal, hogy az alkoholszag a gyomorból jön felfelé, egy erősebben átivott este után olyan is van, hogy evés és fogmosás ellenére érezni még másnap IS a pia szagot. Hiába kapálózol, hogy nem, mert igen is de. Pont mint ahogy a dohányos is bűzlik a cigitől, hiába mos kezet és fújkálja be magát parfümmel. Van, akinek erre különösen érzékeny az orra és ZAVARJA, ennyi a történet. Ha engem zavar a büdös alkesz szag, akkor értelemszerűen nem fogok összejönni egy alkoholistával, magic… Mi a frászt nem lehet ezen érteni és mit kell a tényeken pörögni. Te persze, hogy nem érzed magadon, hozzászoktál, más attól még nyugodtan elhiheted, hogy érzi.
2023. jan. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/205 A kérdező kommentje:

#59


Nem tudom te vagy másik nő társad írta, hogy semmi mást nem érez csak a sört. Erre reagáltam.


Egy sült kolbász,hurka kombó után azt is érezni fogja. Ő ezt tagadta, hogy semmit sem érez, csak a sört.

2023. jan. 26. 16:47
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!