Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a nők utálják az inceleket,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nők utálják az inceleket, hogy lehet az, hogy (elvileg) a prostik mégis fogadják ezeket a férfiakat?

Figyelt kérdés
Azért írom úgy, hogy elvileg, mert vannak válogatós prostik is. De ha mégis vannak prostik, akik őket is fogadják, akkor abban a pillanatban megdől azaz elmélet, hogy egy nő sem áll velük szóba, hiszen a prostik végülis ugyanolyan nők, mint a többi nő, függetlenül attól, mivel keresik a pénzt, hogyhogy mégis elviselik az inceleket?...

2022. dec. 18. 22:18
 71/93 anonim ***** válasza:
14%
Az a felszínesség, hogy ez az egyetlen szempontotok (az anyagiak mellett), ráadásul jóval a saját szintetek fölé lőttök.
2022. dec. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/93 anonim ***** válasza:
78%

72

Jaj, ugyan... Te is tudod, hogy egy-két agyatlan tinilányt/tinifiút leszámítva senkinél sem a külső az egyetlen paraméter. A külső a beugró, ha ott elhasal valaki, akkor ennyi volt, de azon kívül ezer meg egy dolognak kell még megfelelni. (Nekem is, nőként.)

2022. dec. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/93 anonim ***** válasza:
14%
Nőként lehet, de férfiként csak a külső és az anyagiak számítanak. Ha valaki jól néz ki és gazdag, lehet akármilyen bunkó, agyatlan barom, akkor is buknak rá a nők. Ha valaki se nem jóképű, se nem különösebben gazdag, akkor lehet akármilyen értelmes, kedves, humoros, jólelkű, nem kell egy nőnek sem. Mielőtt megkapnám, hogy csak én gondolom magam ilyennek, külső szemlélőként másoknál is ezt látom.
2022. dec. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/93 anonim ***** válasza:
74%

#70

Sosem tagadtam, hogy nekem szamit a férfi anyagi helyzete is. (Nem szeretek senkit eltartani)

Egyebkent, a magyar ferfiak tobbsege, pont, hogy penzes, de k*rva hülyék. Tisztelet a kivetelnek! Mert azert vannak, csak nem.sokan!


72

Neked is a kulso az első szempont! Amivel persze.nincs baj, csak ne csinálj mar ugy, mintha ezt csak a nőket jellemezne! Egy ferfi elsosorban kulso alapján szelektál!

Ahogy te is! De nincs ezzel baj! Es sok más férfi is itt. Ultracsóró, es felsőpolcos nőt akar! Legyen szép, meg vekony...de elvarasai azert ne legyenek!

2022. dec. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/93 anonim ***** válasza:
58%

74

Oké, a ronda és csóró férfiak nem kellenek a nőknek. Kíváncsi vagyok mondjuk, hogy a putrik népe akkor hogy szaporodik ilyen ütemben, de hagyjuk. Maradjunk ennyiben. Ebből hol az istenbe következik, hogy a nőknek csak a külső számít? Szerinted nincsenek átlagos külsejű/jóképű férfiak, akik jófejek, kedvesek, műveltek stb? Velük véletlenül van együtt a párjuk?


És ja, valóban nem jövök össze olyan férfival, aki nem tetszik. Lehet sírni. De ebből hogy sikerül arra következtetni, hogy bármely jóképű férfi alá befekszem? Baromira nem így működik.

2022. dec. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/93 anonim ***** válasza:
14%

#75 Semmivel sem hülyébbek a magyar férfiak, sőt, a világátlaghoz képest kifejezetten értelmesek. Tudom, hogy számodra ez nőként elképzelhetetlen, de mi férfiak képesek vagyunk személyiség alapján is válogatni.

#76 Átlagos külsejű férfi akkor kell nektek, ha éppen nem találtok jobbat, de amint találtok, lecserélitek. A putris, C kategóriásokat hagyjuk, nekik csak az számít, hogy legyenek pulyák, és kapjanak értük segílykét.

#77 Unalmas már a trollkodásod.

2022. dec. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/93 anonim ***** válasza:
38%

"Tudom, hogy számodra ez nőként elképzelhetetlen..."


Ergo szerintem minden nő hülye, hiszen a 75-ös válaszoló női mivoltából fakadóan nem tudja értelmezni a te roppant magvas állításaidat.


"... de mi férfiak képesek vagyunk személyiség alapján is válogatni."


Igen? Most akkor mégse minden nő hülye? 😂 Hiszen ha az lenne, akkor nem tudnátok személyiség alapján válogatni...


Pusztulat, hogy az incelek mennyire ostobák. Egyetlen mondaton belül képesek önellentmondásba keveredni. Ja, és nem az ocsmány fejetek miatt nem kelletek senkinek, hanem a rothadék személyiségetek miatt.

2022. dec. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/93 anonim ***** válasza:
58%

78

Válaszolj.


Abból, hogy nem jövök össze egy rondával, hogyan következik, hogy a külső az EGYETLEN szempont? Hogy???

2022. dec. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/93 anonim ***** válasza:
81%

78

"Semmivel sem hülyébbek a magyar férfiak, sőt, a világátlaghoz képest kifejezetten értelmesek."


- Hát, ha igy is van, te biztosan nem ezt erősited!

2022. dec. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/93 anonim ***** válasza:
14%
#79 Tipikus nő, minden mást belemagyarázol abba, amit írtam, csak azt nem, amit valójában jelent.
2022. dec. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!