Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a nők utálják az inceleket,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nők utálják az inceleket, hogy lehet az, hogy (elvileg) a prostik mégis fogadják ezeket a férfiakat?

Figyelt kérdés
Azért írom úgy, hogy elvileg, mert vannak válogatós prostik is. De ha mégis vannak prostik, akik őket is fogadják, akkor abban a pillanatban megdől azaz elmélet, hogy egy nő sem áll velük szóba, hiszen a prostik végülis ugyanolyan nők, mint a többi nő, függetlenül attól, mivel keresik a pénzt, hogyhogy mégis elviselik az inceleket?...

2022. dec. 18. 22:18
 61/93 anonim ***** válasza:
68%

61

Ha egy nő megnézi egy pasi tarcajat, az rogton aranyáso k*rva! Ha egy nő megnézi egy ferfi kulsejet, szinten felszines (es egyéb negativ jelzok)

Ha egy férfi vékony, szép nőt akar, aaaaaz nem felszines!

Miert ez a kettosmérce?


Miért írja azt a kérdező, hogy egyetlen nőnek sem kell, mikor ez nem igaz, hiszen rengeteg duci nő van 100-120kg korul, aki szeretne pasit, és akár a kérdezővel is randizna!

Miért kell hazudni? Nem utasitja el minden nő, csak a felsőpolcosok.

2022. dec. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/93 anonim ***** válasza:
20%
#62 Senki nem írta, hogy ha egy férfi vékony, szép nőt akar, az nem felszínes. Az sem derült ki, hogy a kérdező kellene egy 100-120 kilós nőnek.
2022. dec. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/93 anonim ***** válasza:
36%

63

Akkor, ha igy van, miert vannak elitelve a nők a felszinesseguk miatt? Miert elitelendo, ha egy no kulso alapjan szelektal? A ferfiak ugyanezt teszik

2022. dec. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/93 anonim ***** válasza:
20%
#63 A férfiakra sokkal kevésbé jellemző, hogy külső alapján szelektálnak, de aki igen, arra sem mondtam olyat, hogy jobb, mint egy nő. Viszont sem én, sem a kérdező nem tartozunk ezek közé. Sőt, még csak el sem ítélem, hogy ti nők ilyen felszínesek vagytok, hiszen nem tehettek róla, ez természetszerűleg bennetek van. A képmutatástól és a kettős mércétől viszont undorodom.
2022. dec. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/93 anonim ***** válasza:
58%

65

Én tutira nem, ugyanis szapioszexualis vagyok (sajnos) igy szinte csak külföldi férfi jöhet szoba! De te is kulso alapján szelektalsz! Ha van egy 120 kg os nő, aki kedves, figyelmes, hűséges, az neked nem.kell, merthat nem vékony! Tehát, ugyanugy felszines vagy!

2022. dec. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/93 anonim ***** válasza:
37%

"A férfiakra sokkal kevésbé jellemző, hogy külső alapján szelektálna..."


😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

2022. dec. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/93 anonim ***** válasza:
14%
#66 Tehát még magyargyűlölő is vagy. Azóta sem írtam olyat, hogy csak vékony nő kellene nekem.
2022. dec. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/93 anonim ***** válasza:
58%

26 os komment. (ELVÁRÁS)


Minekután, én is magyar vagyok, ugy elég nehéz "magyargyulolonek" lenni, de tény, a magyar ferfiak kozott, nagyon keves a kiemelkedoen okos, intelligens, sikeres férfi! Nem zárkozom el előlöluk, nem is állok negativan hozza, csak keves eselyt látok ra! Én lennek a legboldogabb, ha magyar férfiak kozott lenne ilyen férfi, es nem angolul/németül kellene társalognom, hanem az anyanyelvemen.

2022. dec. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/93 anonim ***** válasza:
14%

#69 A 26-os kommentet nem én írtam (sajnos, mert nagyon jól összefoglalta a dolgokat), de egyébként az sem ír olyat, hogy neki csak vékony nő jöhet szóba.

Miért nem írod le frankón, hogy a magyar férfiaknak nincs annyi pénzük, amennyit elvársz?

2022. dec. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/93 anonim ***** válasza:
58%
Haver... Szeirnted az felszínesség, hogy az ember szeretne vonzódni a partneréhez?
2022. dec. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!