Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a nők utálják az inceleket,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nők utálják az inceleket, hogy lehet az, hogy (elvileg) a prostik mégis fogadják ezeket a férfiakat?

Figyelt kérdés
Azért írom úgy, hogy elvileg, mert vannak válogatós prostik is. De ha mégis vannak prostik, akik őket is fogadják, akkor abban a pillanatban megdől azaz elmélet, hogy egy nő sem áll velük szóba, hiszen a prostik végülis ugyanolyan nők, mint a többi nő, függetlenül attól, mivel keresik a pénzt, hogyhogy mégis elviselik az inceleket?...

2022. dec. 18. 22:18
 41/93 anonim ***** válasza:
20%
#40 Még jó, hogy te ennyire ismersz pár névtelen hozzászólás alapján :D
2022. dec. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/93 anonim ***** válasza:
26%

41


1. Egészséges jellemű ember nem acsarkodik úgy, ahogy itt te.Az egy dolog, ha az élet elbánt veled, de ha így bánsz másokkal, el is fog még jópárszor.


2. Sokat beszélgettem már incelekkel és rendre látszik, hogy ha van is gond a külsejükkel, az eltörpül a személyiségük problémái mellett.

2022. dec. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/93 anonim ***** válasza:
77%
#42 Szóval ha nem nézek ki jól, akkor kuss a nevem, és tűrnöm kell szótlanul, hogy ti nők, mint felsőbbrendű lények, belém rúgjatok, hiszen rondának születni halálos bűn. Ezt nem tudtam, ezer bocsánat.
2022. dec. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/93 anonim ***** válasza:
26%

42, továbbra is férfi vagyok

És továbbra is: nem tudom hogy nézel ki, nem is érdekel, de ha ilyen utálatosan viselkedsz, akkor ne csodálkozz, hogy nem vagy sikeres a párkeresésben. Én csak ennyit állítottam, de láthatóan nem olvasod el az írásaimat, ha ez jön le belőle:D

2022. dec. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/93 anonim ***** válasza:
20%
#44 Elolvastam én, és értem is. A femceleknek szabad gyűlölködni, hiszen ők nők, tehát felsőbbrendűek, az inceleknek viszont nincs joguk emiatt a nemtetszésüket kifejezni, mert aki ronda, az nem ember.
2022. dec. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/93 anonim ***** válasza:
19%

Szóval ha nem nézek ki jól, akkor kuss a nevem, és tűrnöm kell szótlanul, hogy ti FÉRFIAK, mint felsőbbrendű lények, belém rúgjatok, hiszen rondának születni halálos bűn. Ezt nem tudtam, ezer bocsánat.


A kettőősmérce!!!! Megint! 😊

2022. dec. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/93 anonim ***** válasza:
14%
#46 Kettős mércét egyedül te alkalmazol, hiszen te elvárod, hogy a külsőd (és a gusztustalan személyiséged) ellenére istennőként kezeljenek, miközben a ronda férfiakat lenézed.
2022. dec. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/93 anonim ***** válasza:
36%

45, hát ha elolvastad és ezt vontad le, akkor azt kell mondjam, a magyar népesség azon 25%-ába tartozol, aki funkcionálisan analfabéta.

Vagy egyszerűen hülye vagy.

Mert én olyasmit nem írtam amit te, sőt, több helyena szöges ellentétét írtam.

Csak ismételni tudom: nem tudom hogy nézel ki, de az alapján amit itt bemutattál mgadból, nem csodálom, hogy kerülnek.

2022. dec. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/93 anonim ***** válasza:
36%

45

Itt NEM A NŐK ontják magukból a gyűlölködő kérdéseket, hanem ti.

Femcel meg nincs. Itt egy vagy kettő nő van, aki elmondta, hogy azért nincs senkije, mert ronda. A többieknek van barátjuk, férjük, vagy éppen átmenetileg nincs.

2022. dec. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/93 anonim ***** válasza:
36%

47

De nem én nézem le a tulsulyos nőket, hanem te. Amigy nalam ez nem talalt, ugyanis en szapioszexualis vagyok. (Szigoruan hetero)

2022. dec. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!