Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a nők utálják az inceleket,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nők utálják az inceleket, hogy lehet az, hogy (elvileg) a prostik mégis fogadják ezeket a férfiakat?

Figyelt kérdés
Azért írom úgy, hogy elvileg, mert vannak válogatós prostik is. De ha mégis vannak prostik, akik őket is fogadják, akkor abban a pillanatban megdől azaz elmélet, hogy egy nő sem áll velük szóba, hiszen a prostik végülis ugyanolyan nők, mint a többi nő, függetlenül attól, mivel keresik a pénzt, hogyhogy mégis elviselik az inceleket?...

2022. dec. 18. 22:18
 31/93 anonim ***** válasza:
72%
#28 Igen. Annyi a különbség, hogy a femcelségről maguk a femcelek tehetnek, mert vagy irreális elvárásokat támasztanak, vagy az elviselhetetlen személyiségük miatt nem kellenek senkinek.
2022. dec. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/93 anonim ***** válasza:
0%

31

Az incelsegről ki tehet? Főleg a sok mamahoteles...???

Maga az incel, aki b*szott tanulni, hogy most ne legyen csóró!

De ugye a fullos nő az kéne, kozben nyujtani nem tud semmit, es szerinte irrealis elvaras az, hogy 30 evesen ne anyáddal elj

👏👏👏

2022. dec. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/93 anonim ***** válasza:
27%
Ettől a gyűlölködéstől egy fokkal sem lesz elviselhetőbb személyiséged, femcelke.
2022. dec. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/93 anonim ***** válasza:
58%

31

Az megvan, hogy az incelekről is mindenki ugyanígy gondolkodik? Persze kivéve az inceleket.

Lehet, hogy az incelek csak a saját esetüket próbálják kivételesnek beállítani, de mindenki más esetében mindneki magára vessen?

Azt hinné az ember, hogy aki az elítélés ellen prédikál, az nem köp lefelé.. de úgy néz ki az incelek szarnak a társadalmi egyenlőtlenségre, ők csak magukat akarják jó helyr pozícionálni, mások le vannak szrva.

Nice job, guys!:D Még egy ok, ami miatt az incelek csak megvetést érdemelnek...

2022. dec. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/93 anonim ***** válasza:
31%
Tudom, hogy ti nők gyűlöltök minden férfit, aki nem néz ki jól, de nem tud meghatni. Nekem legalább nem kell széttennem a lábam ahhoz, hogy valahogy meg tudjak élni :)
2022. dec. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/93 anonim ***** válasza:
36%

35

Én nem vagyok szép. 60 kg vsgyok, ertem nem fizeznek! 😅 Koszi, mégis megélek!


A kerdesemre tkvabbra sem jott valasz!

Ha egy no kulso alapjan valogat, az miert felszines, ha egy ferfi teszi ugyanezt, ő csak igenyes!

Wtf???

2022. dec. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/93 anonim ***** válasza:
14%
Csak te hazudod azt, hogy a férfiak külső alapján válogatnak. De tudod mit, legyen igazad, egy 60 kg-s és afeletti nőnek sincs párja, nyilván csak hallucinálom az ilyen párokat :D
2022. dec. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/93 anonim ***** válasza:
26%

34es vagyok, halkan jelzem, én férfi vagyok.


De jó látni, hogy milyen indulatok vannak az incelekben saját maguk ellen. Nem lepődnék meg, ha ilyen ocmsány személyiséggel még egy kutya se maradna mellettetek, nemhogy egy barát vagy párkapcoslat..

2022. dec. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/93 anonim ***** válasza:
11%
#38 Annyira vagy te férfi, amennyire én kínai :D Ennyire gyűlölni embereket a külsejük miatt csak nők tudnak.
2022. dec. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/93 anonim ***** válasza:
26%

39, nem tudom hogy nézel ki, ahogy az itt ávlasozlgató nőt sem ismerem.

Én azt látom, hogy te gyűlölsz és fröcsögsz és acsarkodsz. Mindenki hibás a te kudarcodért, csak te nem, de egy hasonló sorsú emberről már nem állítod ugyanezt, ő magára vessen.


Megvetlek. De nem a külsőd miatt, hisz arról nincs semmilyen infóm. Belülről rohadsz, és az ilyen emberekkel sem nő, sem férfi nem szeret közösködni.

2022. dec. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!