Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az inceleken segítene egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az inceleken segítene egy csajozásra oktató kurzus?

Figyelt kérdés
2022. nov. 16. 11:04
1 2
 1/20 anonim válasza:
47%
Az inceleken semmi sem segíthet. Én is incel vagyok, 30 éves koromig szűz voltam és bele vagyok törődve, hogy hátralévő életemben is egyedül leszek.
2022. nov. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
92%

A válasz egyértelmű NEM.

Eleve nézd meg 38F incelt. Szerinted miért akarna bármit is bármely nő tőle, aki saját szavaival illusztrálva "vissza akarja zavarni őket a kecskeólba", ahová szerinte valók.

2022. nov. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
20%

[link]


Az a kurzus elég rövid lenne.

2022. nov. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
96%
Nem
2022. nov. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
81%
#4: fogorvos / fogtechnikus, kozmetológus szakorvos, tartásjavító torna, de inkább rendszeres edzés és szigorú diéta. Plusz szemöldökszedés. Ennyivel rendes külsőt lehetne összehozni a képen szereplő delikvensnek.
2022. nov. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
90%
Attól függ, mit oktatnak azon a kurzuson. Amikor előjön a - nem minden incelre jellemző - "én nem leszek olyan, mint a lúzer férjek a dagadt teheneikkel" mantra, akkor ott szerintem nem a csajozásra kellenek tippek.
2022. nov. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
15%
Túl tág az incelség köre. Van pl az itt mantrázott archeotípus meg az az incel akit minden nő azzal koptat le hogy "biztos lesz valaki más számodra"
2022. nov. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
12%
Az incel nem = azzal , hogy nem tudja miként kellene egy nőhöz hozza állni vagy ne ismerne oket.. Rengeteg kapcsolatban elo incel ferfi van , akik nem viselik el ezt az ujgeneracios női gondolkodas modot .
2022. nov. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
8%

Nem mivel, ők azért incelek mert az (átlagos) külsejűk nem felel meg a nők hihetetlen elvárásainak.


Ez a modern társadalom hibája, jólétükben már nem tudnak mást csinálni.


Ha ők is egész nap kapálnának a mint azt még a nagyszüleik tették akkor nem egész nap csak a chadekről fantáziálnának


A nőket kellene átnevelő táborokban visszahozni a realitás talajára


Nem kellene 38/f et sem bántani nők, ti tettétek ilyenné

2022. nov. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
10%

Nincs értleme a csajozási kurzusoknak, ahogy nem volt régebben a pua-nak sem.

Ha nincs fizikai vonzalom, nem jössz be egy csajnak, ott csinálhatsz te akármit, akkor is offolva leszel.

Ez a valóság, minden más csak a ti fejetekben létezik.

2022. nov. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!