Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a nők utálják az inceleket,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nők utálják az inceleket, hogy lehet az, hogy (elvileg) a prostik mégis fogadják ezeket a férfiakat?

Figyelt kérdés
Azért írom úgy, hogy elvileg, mert vannak válogatós prostik is. De ha mégis vannak prostik, akik őket is fogadják, akkor abban a pillanatban megdől azaz elmélet, hogy egy nő sem áll velük szóba, hiszen a prostik végülis ugyanolyan nők, mint a többi nő, függetlenül attól, mivel keresik a pénzt, hogyhogy mégis elviselik az inceleket?...

2022. dec. 18. 22:18
 51/93 anonim ***** válasza:
14%

#48 Te nem érted, amit én írok. A femcel gyűlölködik, ami nekem nem tetszik, mégis én vagyok a szar. Miért?

#49 Egyetlen gyűlölködő kérdést sem láttam még itt incelektől, inceleket gyalázó kérdést viszont nap mint nap látok.

#50 Hol írtam olyat, hogy lenézem a túlsúlyos nőket?

2022. dec. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/93 anonim ***** válasza:
87%

51, még mindig nem érted.

Femcel-incel, egykutya. Olyan sikertleen ember, aki másokat okol, másokat gyűlöl a kudarcáért. Hogy az nő, vagy férfi, teljesen mindegy, mert valóban nincs különbség.

Az viszont vicces, hogy ugyanazért fikázod az itt lévő nőt, amit te magad is képviselsz. Mindketten ugyanabba a kategóriába estek, mégis fikázod csak azért, mer tő nő:D

2022. dec. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/93 anonim ***** válasza:
14%
#52 Akkor a femcelbe miért nem kötöttél bele ugyanezért?
2022. dec. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/93 anonim ***** válasza:
33%

52

Én mondjuk csak folyamatosan ravilagitok a kettosmercére! 😊😇

2022. dec. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/93 anonim ***** válasza:
9%
#54 Kettős mércét pont te és a femcel alkalmaztok. Te azért, mert nekem férfiként nem szabad, ami neki nőként szabad. Ő azért, amit már korábban írtam. Ráadásul ő nyilvánvalóan a személyisége miatt nem kell senkinek, amin tudna változtatni, míg mi incelek a külsőnk miatt, amin nem (mindig) tudunk változtatni.
2022. dec. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/93 anonim ***** válasza:
80%

Najó.... Az a nagy helyzet, hogy az anonimitásnak megvan azon hátránya, hogy összekeversz engem, meg a femcelt:D Én 52es vagyok, de nem 54es.


55ös válaszodra reagálva: ne csináld ezt kérlek. Ugyanolyan utálatos vagy te is mint a másik, mégis őt hibáztatod, hogy a személyisége miat tnem kell másnak, te meg a külsőd miatt. Ez tényleg kettős mérce, hisz a saját utálatosságod az rendben van, csak az övé nem:D


És válaszolva 53asban feltett kérdésedre: Azért mert te vagy az egresszívabb, illetve tényleg egy olyan dolgot nyomatsz ellene, ami rád is ugyanúgy igaz. Ő csak erre akar rávilágítani 2 oldal óta, ahogy én is. Azzal hibáztatod, amiben te magad is hibás vagy. Más szemében a szálkát, magadéban a gerendát....


Illetve van még egy oka. Én férfi vagyok és férfiúi büszkeségemet bántja, hogy te, mint másik férfinak vallott egyén ennyire vállalhatatlan legyél. Az, hogy a nő hogy talál magának párt, azt leszarom, majd megoldja, vele foglalkozzanak a nőtársai. De te, mint férfi, a férfiak hírén rontasz a viselkedéseddel, nem is keveset, és ez már engem is érint.


Egyébként miért van külön szó a női incelre? Az incel szó definíciója nem tartalmaz nemiséget, puszátn azt, hogy akaratlanul társ nélküli, azaz ugyanúgy lehetne hasnzálni nőkre, mint férfiakra.

Hivatalosan az oka sem fixált, sőt, az incelek is az tmondják, hogy sokféle oka lehet, tehát a nemi megkülönböztetésre a sikertelenség oka nem lehet magyarázat.

Elvileg egy a teher, egy a cél, mégis elhatárolódtok egymástól és egymást marjátok. Miért jó ez? Ha nekem van egy problémám a társadalom ellenében és találok ey sorstársat, hát a legutolsó gondolatom lenne az, hogy elmarjam magamtól...

2022. dec. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/93 anonim ***** válasza:
36%

"Ráadásul ő nyilvánvalóan a személyisége miatt nem kell senkinek, amin tudna változtatni, míg mi incelek a külsőnk miatt,"


Ez már megint egy légből kapott kitaláció.

Ráadásul ti is leginkább a személyiségetek miatt nem találtok párt.

2022. dec. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/93 anonim ***** válasza:
11%

#56 Oké, akkor mégiscsak az van, amit korábban írtam: neki szabad gyűlölködni, mert nő, nekem meg nem szabad ezt szóvá tennem, mert ronda férfi vagyok.

#57 Szerinted aki úgy gyűlölködik, mint ez a femcel, annak minden rendben van a személyiségével? És akit minden nő elutasít anélkül, hogy egy szót váltana vele, annak miért a személyiségével van baj?

2022. dec. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/93 anonim ***** válasza:
36%

59

Nem fogja megérteni! Nagyon buta hozzá!

Választ továbbra sem kaptam mondjuk! Pedig tényleg érdejelt volna.

2022. dec. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/93 anonim ***** válasza:
20%
#60 Kérdezz, és kapsz választ.
2022. dec. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!