Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a nők utálják az inceleket,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nők utálják az inceleket, hogy lehet az, hogy (elvileg) a prostik mégis fogadják ezeket a férfiakat?

Figyelt kérdés
Azért írom úgy, hogy elvileg, mert vannak válogatós prostik is. De ha mégis vannak prostik, akik őket is fogadják, akkor abban a pillanatban megdől azaz elmélet, hogy egy nő sem áll velük szóba, hiszen a prostik végülis ugyanolyan nők, mint a többi nő, függetlenül attól, mivel keresik a pénzt, hogyhogy mégis elviselik az inceleket?...

2022. dec. 18. 22:18
 21/93 anonim ***** válasza:
33%

#18, 19

Igazábol, 120 kg vagyok, (bár 45 kg felett vagyok, tehát, teltnek szamitok) arra probaltam rávilagitani, hogy a kerdező sajátmaga is felszines, es hazudik! Minden nő elitasitja! Hát ez ordas magy kamu! A felsőpolcos nők utasitják csak el! Van egy csomo rendes, egyebként 100 kg feletti baratnőm, aki emiatt szingli. Nincs ezzel baj, hogy egy ilyen nőt elutasit! Kinek mi a taszito! Nekem pl az, ha egy pasi csóró, mamahoteles) de ne csináljunk már ugy, mintha azért nem.lenne nője, mert MINDEN nő elitasitja. 😅

Lejjebb kell adni a kulsovel szemben tamasztott elvarasokat, és máris lesz nő! Persze erre nem válaszol, mert tudja, h igazam van! Jutna nő, csakhát, nem instaceleb kinezetü

2022. dec. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/93 anonim ***** válasza:
58%
*igazabol, 120 kg NEM* vagyok
2022. dec. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/93 anonim ***** válasza:
80%

16, te aztán jó baromságokat írsz:D

Egy egészséges intelligenciával és érzelmi intelligenciával rendelkező ember tud lényegi különbséget tenni pénzért/érdekből csinált dolgok és önszántunkból, érzelemből tett dolgok között.


Persze, nekem is van olyna haveorm aki azt hiszi a rámosolygó pincérlányról, hogy az most ki akar kezdeni vele.. De ez csak azt a korlátoltságot jelenti, hogy nincs annyi megfigyelőképessége, hogy észrevegye, hogy a sozmszéd asztalnál lévő vén trottyra is ugyanúgy mosolyog, nomeg az a logikai képesség is hiányzik, ami összerakná, hogy azért csinálja ezt, hogy jól érezd magad, borravalót adj és máskor visszagyere fogyasztani.


A legtöbb ember 13-14 éves korára már tisztán tud különbséget tenni munka és érzelem között anélkül, hogy empirikus módon végigpróbált volna mindent is.

2022. dec. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/93 anonim ***** válasza:
35%

23

"Egy egészséges intelligenciával és érzelmi intelligenciával rendelkező ember tud lényegi különbsége..."


Az "incelek" kegnagyobb és fő problémája az, hogy híján vannak az egészséges (érzelmi) intelligenciának. Egy eltorzult világot látnak maguk körül, fogalmuk incs, hogy működik és fals teóriákat találnak ki.

2022. dec. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/93 anonim ***** válasza:
12%
#21 Vergődj csak, femcel!
2022. dec. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/93 anonim ***** válasza:
100%

#21: "Kinek mi a taszito! Nekem pl az, ha egy pasi csóró, mamahoteles) de ne csináljunk már ugy, mintha azért nem.lenne nője, mert MINDEN nő elitasitja."


Az egyik olyan, amiről az ember önmaga tehet, mert ha nem eszik többet, mint ami a súlyának tartásához szükséges, akkor nem fog hízni.


A másik meg olyan, amiről a születési helynek nagy szerepe van.


Az egyik olyan ELVÁRÁS, aminek köszönhetően könnyedebben érzed magad, jobban mozogsz, kevésbé fájnak az ízületeid, könnyebben kötöd be a cipőfűződet és több ruha is jó lesz rád és kevesebb krónikus betegségre hajlamosít 30-40 felett.


A másik pedig egy olyan elvárás, amivel égeted a pénzt minden hónapban. Amivel a főbérlőnek adod oda azt a pénzt, amit otthon a mamahotelben félre is tehetsz. Vagy jobb esetben egy lakáshitelt vállalsz, ami addig tűnik jó ötletnek, amíg az albérlet és a lakáshitel között kell választani, mert utóbbi a tiéd lesz. Csak éppen ha van mamahotel, mint lehetőség, akkor nem sietteted, mert hiába mennek fel az ingatlanárak, ennyi erővel tőzsdézhetsz is, mert előre senki nem tudja mi lesz a vége, amikor végül ténylegesen szükséged lesz arra, hogy beköltözz az új lakásba és annak a rezsijét fizesd.


A fogyás egészségügyi racionalitás. A mamahotel pedig pénzügyi racionalitás annak, akinek nem valami nagyon rossz konstrukcióban (takarékbetét, párnaciha) van a családjának vagy neki otthon sok-sok millió, vagy akinek nem olyan rossz a kapcsolata a szüleivel, hogy akár fizetik neki az albérletet is, csak takarodjon el otthonról és ne is sűrűn látogasson haza. De az ilyen a menő arc, az igazi badass rosszfiú. Merthogy a másik véglet csak az lehet, akinek az anyukája törli ki a seggét is.


"Lejjebb kell adni a kulsovel szemben tamasztott elvarasokat, és máris lesz nő! Persze erre nem válaszol, mert tudja, h igazam van! Jutna nő, csakhát, nem instaceleb kinezetü"


Attól miért lesz valaki instaceleb kinézetű, mert nincs rajta 20-30-40 kiló felesleg? Nekem amúgy is a természetesebb nők jönnek be. A plasztika sosem vonzott. Nem is taszított, de nem vonzott. És az sem érdekelt, hogy szakadt ruhában van-e.

2022. dec. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/93 anonim ***** válasza:
72%
#26 A feminista femcelnek hiába beszélsz. Neki az észérvek nem számítanak, a férfiakkal szembeni gyűlölet erősebb benne.
2022. dec. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/93 anonim ***** válasza:
100%

Femcel:D

Jól értem, hogy ez az incelek női sorstársa, akiket az incelek ugyanúgy lenéznek, mint ahogy mások az inceleket?:D

2022. dec. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/93 anonim ***** válasza:

Az egyik olyan, amiről az ember önmaga tehet, mert ha nem BASZIK A TANULASRA, akkor nem LESZ CSÓRÓ.



A kettősmerce...megint

2022. dec. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/93 anonim ***** válasza:

28

A logika csúcsa :D

2022. dec. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!