Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy túlsúlyos, cukros, beteg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy túlsúlyos, cukros, beteg derekú férfi milyen típusú nőknél probàlkozhat?

Figyelt kérdés
Tegyük fel hogy a vékony vagy még átlagsúlyban levő nők tetszenek neki. Van esélye vagy semmi?
2022. nov. 9. 13:26
1 2 3 4 5 6
 51/59 anonim ***** válasza:
100%
49: de fordítva ugyanez megy. Én tudom, mert én PCOS-sel küzdök, gyógyszer meg heti több edzés mellett is úgy úgy tudok csak fogyni, hogy nagyon kevés kalóriát fogyasztok naponta folyamatosan nőként, ugyanígy megkapom azt, hogy hülye vagyok, kamus, nem mozgok, biztos cukros kávét iszom meg alkoholt egy csomót... ez így megy. Van, aki szerencsésebb, van, aki szerencsétlenebb... nem várhatod el, hogy valaki, aki jobban néz, ki rád cuppanjon (mert nem az volt az elsődleges panaszod, hogy miért gondolják rólad, hogy kamus vagy, hanem hogy a jó csaj miért nem téged választ).
2022. nov. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/59 anonim ***** válasza:
100%
A kérdező egyébként is elfelejti, hogy máshogy oszlik el a túlsúly egy nőn és egy férfin. Nem mentség persze ez sem semmire, de láttam már 80 kg körüli eszméletlen csinos, dögös nőt. Míg egy pasin ez a súly már nem biztos, hogy esztétikus.
2022. nov. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/59 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk 160-170 centihez ha csak zsír van rajtad, akkor hiába.
2022. nov. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/59 anonim ***** válasza:
76%

"Akkor te mit vársz el 170/70 nő? Annak a férfi megfelelője 180/120 kg. Csak mondom…"



Az ilyen megjegyzések miatt tartom biztosnak, hogy az embereknek nincs arányérzékük, és hogy fontos lenne megtanítani az iskolában azt is, hogy ténylegesen mennyi egy kiló, nem csak a számokat.

2022. nov. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/59 anonim ***** válasza:
100%
65-80 közötti nyugdijas nőknél
2022. nov. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/59 anonim ***** válasza:
100%
Amit ,te nyújtani tudsz kb annyi elvárásod is lehet,mind külsőleg mint belsőleg. Egyvalakinek fogsz megfelelni ő erte viszont mindent meg kell tenni.Rajtad múlik élsz vele vagy sem. :-)
2022. nov. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/59 anonim ***** válasza:
100%
Annál a tipusu nőnél próbálkozhatsz akinek tetszel.Ilyen egyszerű
2022. nov. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/59 EgyGabor válasza:
100%
Ápolónőknél? :)
2022. nov. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/59 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként de, lehet koplalással fogyni, a raktározás akkor lép életbe, ha már valaki sovány, és úgy koplal. Ha valakin van 30 kg felesleg, azt nem raktározza a szervezet.


Viszont ha 2-es típusú cukorbeteg, az nehezítheti a fogyást, de akkor is mennie kéne, ha nagyon lassan is, de csökkennie kellene a súlynak.

2022. nov. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!