Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy túlsúlyos, cukros, beteg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy túlsúlyos, cukros, beteg derekú férfi milyen típusú nőknél probàlkozhat?

Figyelt kérdés
Tegyük fel hogy a vékony vagy még átlagsúlyban levő nők tetszenek neki. Van esélye vagy semmi?
2022. nov. 9. 13:26
1 2 3 4 5 6
 41/59 anonim ***** válasza:
85%
364 ezer nettó, most ettől kéne a bugyiba csurranni?
2022. nov. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/59 anonim ***** válasza:
97%

#40

Értem köszi!


Jó alakod van, látszik hogy edzel.

Ahogy feljebb is írták a zsír nagyobb térfogatú mint az izom, így csalóka lehet.


Egyébként ezer paramétertől függ a társkeresés. Én 40-hez közel már több mint 10 éve egyedül vagyok mert az olyasmi alkatú korombeli vagy fiatalabb csajok mint te semmibe vesznek, pedig elvileg minden adott lenne, más pedig nem tetszik :)

Az is igaz hogy én nem vagyok egy átlagos ember semmilyen téren, nem tudok beilleszkedni a tömegbe.


Rengeteg korombeli "kövér" ismerősömnek van családja és szerintem szép nőkkel vannak együtt szóval hülyeség amit a kérdező ír egyszerűen csak bele kéne simulnia a nagy átlagba és menne neki.

2022. nov. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/59 anonim ***** válasza:
90%
De mit jelent, hogy nem vagy átlagos? Ezer oka lehet a sikertelenségnek, lehet pont nem az.
2022. nov. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/59 anonim ***** válasza:
100%

Hosszú hajam van, csak feketében járok és imádom a metál zenét, nem tudtam ezt kinőni :)


Több zenekarban is gitározom és rengeteget járok koncertekre, de ritka az ilyen stílusú csaj vagy mind foglalt és kétlem hogy más tudná tolerálni ezeket a furcsaságaimat.

2022. nov. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/59 anonim ***** válasza:
100%
És tetoválásom is van, de inkább egyre több...
2022. nov. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/59 A kérdező kommentje:

41


Senki nem várta. Viszont nem minimálbér. Enyhe túlzásnak éreztem mikor írták.

2022. nov. 9. 17:21
 47/59 A kérdező kommentje:

40


Persze könnyebb a fotelból 100 kilósan pofázni, hogy hány kilónak kéne lennie a nőknek, csak így tuti egyedül fog meghalni.


Könnyebb az interneten elítélni más embereket úgy hogy semmit nem tudsz az egészségi állapotáról. 😅 win win

2022. nov. 9. 17:25
 48/59 anonim ***** válasza:
100%

Az átlag súlyú és egészségesen vékony emberekre van a legnagyobb kereslet, így ha te közízlés szerint kevésbé jó külsővel rájuk ácsingózol, kisebb eséllyel találsz magadnak vkit. Nem lehetetlen, de mázli kell hozzá (van, akinek a test másodlagos, van, akinek érdekesebb az ízlése). Szomorú dolog, ha genetika, egészségügyi állapot miatt nem vagy izmos vagy vékony, de téged sem érdekel, hogy a Juci azért nem átlag testű, hanem túlsúlyos, mert PCOS-es / hormonzavaros szegény, reumás meg annyira csóró mondjuk, hogy csak paprikás krumplit eszik, mert arra telik neki.


Az meg plusz kérdés, hogy a leírtak alapján nem élsz túl tartalmas életet, ha már abban is meggátol az egészségügyi állapotod, hogy kicsivel több ideig állj... gyanítom, nem 50+-os vagy... ha korban hozzád illő nőt vagy urambocsá fiatalabbat keresel, ott még lehet az is hátráltató tényező, hogy van sok ember, aki kifejezetten aktív, és olyan társat keres magának, akivel mondjuk lehet táncolni, órákig kirándulni, nemcsak a tévét nézni meg 1-2 percig reszelni.

2022. nov. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/59 A kérdező kommentje:

48


(de téged sem érdekel, hogy a Juci azért nem átlag testű, hanem túlsúlyos, mert PCOS-es / hormonzavaros szegény,)


A tényen hogy nem fog kelleni nem változat az igaz!!! De az internet nem fogom azt kétségbe vonni hogy valami oka van esetleg az állapotának! Fordított esetben ha egy férfi beteg azt senki nem hiszi el. 15 éve hallgatom én is hogy azért vagyok ilyen mert zabálok és fekszem otthon a kanapén! És ez nem igaz (nem csak hogy nincs kanapém) de én nem eszek sokat és a létező összes diétát, azért megpróbáltam.


De az amúgy is kísérő sorsomra még rá jön az is hogy 1000 emberből 999 től a fenti bélyeget kapom.

2022. nov. 9. 18:30
 50/59 anonim ***** válasza:
98%
Ha 3 hétig vegetáltál és nem ettél akkor a szervezeted átkapcsolt vész üzemmódba. Vagyis túlságosan kevés volt a kalória amit bevittél, a szervezeted pedig nem engedte lebontani a zsírt. Koplalással nem lehet fogyni. A napi 1200 kcal az alap.
2022. nov. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!