Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy túlsúlyos, cukros, beteg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy túlsúlyos, cukros, beteg derekú férfi milyen típusú nőknél probàlkozhat?

Figyelt kérdés
Tegyük fel hogy a vékony vagy még átlagsúlyban levő nők tetszenek neki. Van esélye vagy semmi?
2022. nov. 9. 13:26
1 2 3 4 5 6
 31/59 anonim ***** válasza:
3%

70 kilós nő de izmos?

Na ne már ki akar egy kigyúrt izmos nőt? :D


Járok a kondiba és van pár nő aki nálam is izmosabb hát rosszul vagyok ha rájuk nézek, mert minden eszembe jut csak a nőiesség nem.

Pár kiló felesleg egy nőn még javít is sokszor mert az anorexiások sem jönnek be, de a túl sok izom nevetséges és férfiasan hat főleg ha melle sincs a csajnak, akkor inkább legyen nádszál szerintem.

2022. nov. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/59 anonim ***** válasza:
4%

#31


Amúgy ja, tiktok is mindig feldobja a sok testképzavaros csajt :D

Alapból vékony csinos volt, nemhogy örült volna neki, inkább elment edzeni, lett jó nagy combja meg segge stb és most jól érzi magát :D

Fitneszipar meghülyíti őket.

2022. nov. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/59 anonim ***** válasza:
8%

"Szóval a nők nem elfogadóak igaz?"



Igaz. A szeretet es az empatia, bar kifejezetten a nok altal kisajatitott tulajdonsagok, nem kifejezetten noi tulajdonsagok. Nem veletlenul van, hogy a nok hagyomanyosan nem katonaskodnak, hiszen egy no nem fogja a serult bajtarsat kivonszolni a tuzvonalbol.



38F incel

2022. nov. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/59 anonim ***** válasza:
95%

Tessék 31-es és a kérdező, itt vagyok 70 kilós és szeretném tudni, hogy ez nektek hol dagadt vagy túl izmos. Ennyire nem lehettek életképtelenek, hogy a kilóból állapítjatok meg egy nő értékét...


[link]

2022. nov. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/59 anonim ***** válasza:
90%
34: női szemmel is tökéletes:))))
2022. nov. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/59 anonim ***** válasza:
92%
Előbb tegye rendbe magát, szeresse is magát és onnan bármilyet
2022. nov. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/59 anonim ***** válasza:
91%

10

Nem...én a szemelyiseget nézem! Nem azert mert én is tulsulyos vagyok, hanem mert nem vagyok felszines...de nem egeszen ertem, miert varsz el olyat, amit magad sem tudsz nyujtani. Ha egy csoro nő, gazdag pasit akar, akkor aranyaso k*rva...ha te tulsulyosként vekony nőt akarsz akkor te mi vagy? Vékonydigger?

2022. nov. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/59 A kérdező kommentje:

34


Nem rossz. Arcra is kiváncsi lennék! 😀😀

2022. nov. 9. 16:33
 39/59 anonim ***** válasza:
20%

#34

A vállaidon és a lábaidon látszik hogy izmos vagy, de én ilyen testalkatra gondoltam, ahhoz még többet kéne edzened.


Milyen magas vagy egyébként mert én a majdnem két méteremhez vagyok 85 kiló?

2022. nov. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/59 anonim ***** válasza:
95%

39-es 170 cm vagyok.

Ezért nem értem a kérdező kilogramm fétisét, mert nem egy barátnőm 60-65 kg és majdnem olyan magas, mint én mégis tök nagy hasuk van, nekem meg 70 kilóval sincs semmi hasam, ez teljesen genetika meg edzés kérdése.

Persze könnyebb a fotelból 100 kilósan pofázni, hogy hány kilónak kéne lennie a nőknek, csak így tuti egyedül fog meghalni.

2022. nov. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!