Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy túlsúlyos, cukros, beteg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy túlsúlyos, cukros, beteg derekú férfi milyen típusú nőknél probàlkozhat?

Figyelt kérdés
Tegyük fel hogy a vékony vagy még átlagsúlyban levő nők tetszenek neki. Van esélye vagy semmi?
2022. nov. 9. 13:26
1 2 3 4 5 6
 21/59 anonim ***** válasza:
94%

Xd beszarok, dagadkent vagy olyan nagyvonalu, hogy nem csak 50 kilos lanyokkal lennel hajlando ismerkedni, hanem 60 kilosakkal is :D Aztan szerinted a nok a kegyetlenek, amiert ok is maximum 5-10 kilo tulsulyt toleralnanak..

55kg/l, akinek szinten nem kellenel.

2022. nov. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/59 anonim ***** válasza:
17%

16# beteg nyomorult vagy. Hogy a halálomban van az,hogy itt a gyk-n minden ezredrangú senki egy milliomos,playboy,bikinimodell akiért kapkodnak a fotósok,iparmágnás,hollywoodi színésznő...vagy vedd be a gyógyszered,vagy a kannást tedd félre.


Kérdező neked meg fel kellene fogni mi a különbség A ennivaló meg B ennivaló között makro és mikro tápanyagok terén,ill mi a különbség sportolás és a semmittevés között. Még vagyonok sem kellenek hozzá,az önszorgalom csodákra képes.

2022. nov. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/59 A kérdező kommentje:

Ma regisztráltam az oldalra. Felőlem admin is ellenőrizheti.


A felsőtestemen látszik és a karjaimon (ami legalább 45 ös ) hogy évek óta végzek súlyzós edzést. Mégis bárkit érdekel ez hogy xy mennyiségű izom is benne van a nagy súlyomban? Vagy csak azzal foglalkoznak hogy nagy a hasa (dagadék ) ? Ugye hogy a második?

2022. nov. 9. 14:42
 24/59 anonim ***** válasza:
100%

Jajj, most latom, hogy azon tul, hogy kover vagy, valogatos es gondolom a te rossz derekad lenne a kifogas mindenre meg le is vagy egve,valamint ha olyanod van szarsz az alapbetegsegedre es mindent osszeeszel. Hat ez igy meg jobb, igazi fonyeremeny.

Amugy volt nagyon durvan cukorbeteg parom, 175 centi volt es 75 kilo ugy, hogy tiszta izom volt. Ugyhogy rajtad igenis van egy eleg szep tulsuly, amit meg csak a cukorbetegsegedre sem foghatsz ra igazabol

2022. nov. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/59 A kérdező kommentje:
Van több alapbetegségem is. De nem ezekre hivatkozok. Gerincsérvem annyira gátol a mindennapokban hogy szó szerint sokszor egyenesen állni sem tudok! Folyamatosan görcsben vannak az oldalaim is. Ennek ellenére a 12-24 (változó) fizikai munkám után eljárok edzeni! Én tudom hogy túl is teljesítem azt ami egy normális testképhez kellene. De semmi látszata soha.
2022. nov. 9. 14:52
 26/59 anonim ***** válasza:
98%
78 kilos baratnodnek hatalmas,logos hajas hasa van de cserebe izmos a combja. Melyik reszen van szamodra a hangsuly?
2022. nov. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/59 A kérdező kommentje:

26


Ha megnézzük egy alkalmas mérlegen a víz , izom , testzsír arányát és ott van ahol én akkor nincs gáz.

2022. nov. 9. 14:59
 28/59 anonim ***** válasza:
91%
22-es szerinted meg van valahol írva, hogy a gyakorira csakis 100 kilós minimálbéres incelek írhatnak? Miért annyira hihetetlen, hogy valaki jól néz ki és mégis ebben a kategóriában olvasgat?
2022. nov. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/59 A kérdező kommentje:

28


Nem tudtam hogy 364 ezer nettó az a jelenlegi minimálbér! Ha így van akkor érdekes amit írsz!

2022. nov. 9. 15:07
 30/59 anonim ***** válasza:
0%

28

Az mindenki számára egyértelmű,hogy a kiégett,magányos,lecsúszott 120kilós,fogatlan,megkeseredett,akár diplomás akár 8 általánosos,mindekit elüldöző,boldogtalan,kényszeres hazudozó féreg femcelek kánaánja mert a való élettel ellentétben itt kiélhetitek következmények nélkül a beteges virtusotok,de attól még ez nem törvényszerű.

2022. nov. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!