Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet sértő ha egy csúnya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet sértő ha egy csúnya férfi próbálkozik be?

Figyelt kérdés

Udvariasan, nem eröltetve természetesen. Sajnos volt egy eset amikor udvarolni próbáltam egy kedves nőnek (1 alkalommal udvaroltam neki és hívtam meg egy kávéra) de kiborult miatta. A barátnőitől tudom, hogy teljesen kiborult amiatt, hogy neki csak egy ilyen pasi udvarol, ő csak egy ilyennek kell. Soha nem ivott alkoholt, de miattam többször leitta magát! Amiatt amit okoztam neki a szánalmas udvarlásommal!

Nem akarok bántani senkit, nem gondoltam, hogy ronda fejem képes lehet ilyesmire. Túl jószívű volt ez a lány, amiatt is tetszett meg egyébként, jobb lett volna ha elküld a francba mint mások azonnal! Csak ugye túl rendes és nem akart megbántani, inkább magát ostorozta. Valahol reménykedtem, hogy társra lelhetek egyszer. De inkább maradok egyedül, minthogy alkoholizmusba vagy mégrosszabba vigyek bárkit.


2022. aug. 30. 08:56
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
egy jelzésnek veszik, hogy az "ilyeneknek" kellenek
2022. aug. 30. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
87%
A csaj brutálisan önbizalomhiányos és emocionálisan retardált. Egészséges énképpel rendelkező ember nem reagál így...
2022. aug. 30. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
64%
Nekem volt mar olyan hogy egy pocakos tata, vagy egy alulművel paraszt mi a joistenbol hiszik azt hogy velük vagyok egy szinten hogy próbálkoznak?
2022. aug. 30. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
81%

Amikor még fiatal és tapasztalatlan voltam én is bele estem ilyesmibe. Nagy haveri köröm volt, jártunk el mindenhová. Mint tapasztalatlan, fiatal srác, természetes, hogy az idősebb, vagányabb srácokat figyelgettem, hogy mit hogy csinálnak, hogy beszélnek a csajoknak, hogy fűzik őket stb. Próbáltam tanulni, hiszen az én célom is az volt, hogy puncit szerezzek😃.

Mikor már úgy éreztem, hogy tanultam már annyit, hogy alkalmazzam a megszerzett tudást, elkezdtem én is fűzni a csajokat, persze eredmény nélkül. Tőlem nem úgy vették, vagy kiakadtak és elzavartak, vagy kiröhögtek. Persze nem értettem elöször, hogy mit rontok el, mindössze 16-17 éves lehettem. De aztán rájöttem lassacskán, hogy a külsővel van baj. Egy rondább férfitől a nők zaklatásnak veszik az udvarlást. Ami egy menő sráctól jópofaság, az a rondától bunkóság. Most, nyáron sok csaj kipakolja mindenét, direkt úgy öltözködik, higy mindene szinte kint van. Ugye azt nem tudja megoldani, hogy a rondák ne lássák, mert ez a menő hapsiknak van kipakolva, de ha módjában állna megvakítana, hogy ne is nézz oda, mikor a fél melle kint van.

Ezeket a dolgokat így kell értelmezni.

2022. aug. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
66%

"teljesen kiborult amiatt, hogy neki csak egy ilyen pasi udvarol, ő csak egy ilyennek kell. Soha nem ivott alkoholt, de miattam többször leitta magát!"


Aha, tehát az említett nő, aki magát az evolúció dobogójára helyezi magát, egy alkoholista luvnya. Aha. Hát, lehet, hogy neki ilyen férfi jut, nem? K...ra nagyra tartja magát mindenki, de aztán az élet úgyis szembejön és beköszön, hogy halló, szállj le a magas lóról kiscsillag!

2022. aug. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
87%
4. Látom te is bekészítetted már a fekete pirulát...
2022. aug. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
42%

“Próbáltam tanulni, hiszen az én célom is az volt, hogy puncit szerezzek😃.“


Talán az is lehet a probléma, hogy nem csak előnytelen a külsőd, hanem egy egybites ösztönlény is vagy...neked nem nő kell, hanem egy guminő.

2022. aug. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
55%

7-es, ne gyerekeskedjél már légyszi😃. Szerinted mi a célja egy 16-17 éves fiúnak, akinek a testét elárasztja a tesztoszteron?

Nem kell ez a demagóg duma, mert sehova nem vezet.

Vagy szerinted úgy jönnek ki a fiúk az anyjukból, hogy már kész kis grállovagok?

Az meg a másik, hogy a haverjaim pontosan ilyen egybitesek voltak és több millió ilyen egybites van még. Csak a nők azt az egybitest választják, akitől a bugyi szinte magától csúszik le és nyílik meg a láb😃. Hiába próbálkozol 16 biten, ha ronda vagy😃

2022. aug. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
55%

#8

Nem mintha te nem inkább az egybites szexi bombázót választanád a 16 bites csúnya lány helyett🤣

2022. aug. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
66%

7. Jaj mindig ez az "ösztönléééééény" duma. Mert, te nem vagy ösztönlény? Te a parnasszusról eredszkedtél le ide közénk, ebbe a nyomorult, állatias földi világba? Amikor eszel, sz..rsz, amikor elugrasz a gyorsan száguldó autó elől, hogy ne b...sszon el, akkor téged mi vezérel? Valami szent eszmék?

Fogadjuk már el végre, hogy az, hogy az ember szeret szexelni, azt nem valami alantas, hátsó szándékból teszi, csak szimplán így működünk. Egy tini főleg dugni akar, mint a nyulak, hát akkor kezd el termelődni benne a tesztoszteron, b..szod :)

2022. aug. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!