Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet sértő ha egy csúnya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet sértő ha egy csúnya férfi próbálkozik be?

Figyelt kérdés

Udvariasan, nem eröltetve természetesen. Sajnos volt egy eset amikor udvarolni próbáltam egy kedves nőnek (1 alkalommal udvaroltam neki és hívtam meg egy kávéra) de kiborult miatta. A barátnőitől tudom, hogy teljesen kiborult amiatt, hogy neki csak egy ilyen pasi udvarol, ő csak egy ilyennek kell. Soha nem ivott alkoholt, de miattam többször leitta magát! Amiatt amit okoztam neki a szánalmas udvarlásommal!

Nem akarok bántani senkit, nem gondoltam, hogy ronda fejem képes lehet ilyesmire. Túl jószívű volt ez a lány, amiatt is tetszett meg egyébként, jobb lett volna ha elküld a francba mint mások azonnal! Csak ugye túl rendes és nem akart megbántani, inkább magát ostorozta. Valahol reménykedtem, hogy társra lelhetek egyszer. De inkább maradok egyedül, minthogy alkoholizmusba vagy mégrosszabba vigyek bárkit.


2022. aug. 30. 08:56
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
89%
De itt most mit kell ezen rágódni? Egyszerűen vannak annyira ronda férfiak, hogy alkoholizmusba tudnak taszítani egy nőt...:DDD Azért ez nem semmi...:DDDDD
2022. aug. 31. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
65%
Van még aki gúnyolódik a blackpillel. Tessék bizonyíték :)
2022. szept. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!