Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet sértő ha egy csúnya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet sértő ha egy csúnya férfi próbálkozik be?

Figyelt kérdés

Udvariasan, nem eröltetve természetesen. Sajnos volt egy eset amikor udvarolni próbáltam egy kedves nőnek (1 alkalommal udvaroltam neki és hívtam meg egy kávéra) de kiborult miatta. A barátnőitől tudom, hogy teljesen kiborult amiatt, hogy neki csak egy ilyen pasi udvarol, ő csak egy ilyennek kell. Soha nem ivott alkoholt, de miattam többször leitta magát! Amiatt amit okoztam neki a szánalmas udvarlásommal!

Nem akarok bántani senkit, nem gondoltam, hogy ronda fejem képes lehet ilyesmire. Túl jószívű volt ez a lány, amiatt is tetszett meg egyébként, jobb lett volna ha elküld a francba mint mások azonnal! Csak ugye túl rendes és nem akart megbántani, inkább magát ostorozta. Valahol reménykedtem, hogy társra lelhetek egyszer. De inkább maradok egyedül, minthogy alkoholizmusba vagy mégrosszabba vigyek bárkit.


2022. aug. 30. 08:56
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
24%

9-es, ne gyerekeskedjél már légyszi, utálom ismételni magam és nyilvánvaló dolgokat 1 biteseknek magyarázni😃

16-17 ÉVESEN EGY FIÚ MÉG NEM TUDJA, HOGY NEM TETSZIK A NŐKNEK! A LEGSZEBBET AKARJA MEGSZEREZNI! AMELYIKRE A LEGJOBBAN FELÁLL NEKI!

Aztán majd lejjebb adja, vagy nem. Sok kosarat kap, aztán lassacskán rájön, hogy valami gáz van.

Nem tudom miért kell ilyen buta, értetlennek lenni😃. Csak nem nő vagy? Ja de😃

2022. aug. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
64%
#10 igen, de aki úgy áll a másik nemhez, hogy egy darab faroknak vagy puncinak tekinti, az inkább fogjon egy dildót vagy műpuncit. Az embereknek érzéseik is vannak. Talán ezért nincsenek sikereitek a nőknél :D
2022. aug. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
56%
#11 legalább nekem van párkapcsolatom és sokat szexeltem már életemben. Akkor nyugodtan tombolj csak és ragaszkodj az igazadhoz, és halj meg szüzen🤣
2022. aug. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
25%
12-es, te nem voltál tini? Vagy nem termel a szervezeted hormonokat?
2022. aug. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
69%
#14 én tinikoromban sem állat módjára viselkedtem. Az első párommal 3 hónap után feküdtünk le, szerelemből. Látod, nem mindenki mozog egy állat érzelmi szintjén.
2022. aug. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
38%

13-as, te madár, 50 éves nős férfi vagyok, 3 gyerekkel.

Csak azt írtam le, hogy hogy volt , hogy kezdődött tini koromban😃.

2022. aug. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
90%
12. Nézd, a szex egy ösztönlényi aktus, de ettől még érzelmek nélkül én sem csinálom szívesen. Nem tekintem a nőket puncinak. Én a nőket társnak tekintem az életben, akivel ideális esetben sok területen együtt tudunk működni. ettől függetlenül szerintem képmutatás ezt magát a szexet a fellegekbe emelni meg túlromantizálni - erről nagyrészt egyébkéknt szerintem a popszakma tehet.
2022. aug. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
100%
#9 és hol vannak a 32 bites csúnya lányok?
2022. aug. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 VincentLaw ***** válasza:
88%
32 és 64 bitesek már az oprendszerek lesznek.
2022. aug. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
34%

"Soha nem ivott alkoholt, de miattam többször leitta magát! "


Tényleg nagyon ronda lehetsz....:DDDD Rusnya Bob...:DDDD

2022. aug. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!