Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet sértő ha egy csúnya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet sértő ha egy csúnya férfi próbálkozik be?

Figyelt kérdés

Udvariasan, nem eröltetve természetesen. Sajnos volt egy eset amikor udvarolni próbáltam egy kedves nőnek (1 alkalommal udvaroltam neki és hívtam meg egy kávéra) de kiborult miatta. A barátnőitől tudom, hogy teljesen kiborult amiatt, hogy neki csak egy ilyen pasi udvarol, ő csak egy ilyennek kell. Soha nem ivott alkoholt, de miattam többször leitta magát! Amiatt amit okoztam neki a szánalmas udvarlásommal!

Nem akarok bántani senkit, nem gondoltam, hogy ronda fejem képes lehet ilyesmire. Túl jószívű volt ez a lány, amiatt is tetszett meg egyébként, jobb lett volna ha elküld a francba mint mások azonnal! Csak ugye túl rendes és nem akart megbántani, inkább magát ostorozta. Valahol reménykedtem, hogy társra lelhetek egyszer. De inkább maradok egyedül, minthogy alkoholizmusba vagy mégrosszabba vigyek bárkit.


2022. aug. 30. 08:56
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
80%

A csúnyák még annyira nem zavarnak, de amikor a 20. hatvanas, fogatlan, alkoholista próbálkozik be, az nagyon le tud húzni. Azt érzem, hogy nagyon nagy gond lehet velem, ha ezek mind azt hiszik, hogy összeillünk. Pedig ésszel tudom, hogy nem azért van, csak nekik nincs vesztenivalójuk, mindenkire rárepülnek, hátha egyszer összejön valami. De nagyon össze tud omlani az önbizalmam olyankor.

40N

2022. aug. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
36%
21-es, felszínes vagy.
2022. aug. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
30%
22. LOL! Igen. Ki tudja, milyen pénzes zsák rejtőzik a csúnya hatvanas férfi bőre alatt.
2022. aug. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
92%

Sajnálom, de engem nem érdekel a pénz. Nincs az az összeg, amiért hozzám érhet valaki, akitől hányni tudnék 🤷🏼‍♀️

#21

2022. aug. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
100%
#24 szóval ezért nincs barátnőm
2022. aug. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt ilyen súlyos, de hasonló velem is előfordult már... 😂

22F

2022. aug. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
84%

Miért sértő? Mi az, amit megsért benned egy férfi azzal, hogy udvarol neked? Urambocsá, beajánlkozik egy alkalomra? Elmondom: az egód.

Randiztam már én is számomra a legkevésbé sem vonzó lányokkal (óh, de mennyiszer...). Nem éreztem magam sértve. Miért tenném? Mert én akkora kib...szott nagy istencsászár vagyok, hogy hozzám nem ér fel egy akármilyen nő? Mert én olyan k...ra több vagyok nála? Nem. Egyszerűen csak nem jön be nekem. Tovább kell állni, aztán kész. Nem tudom, mi ebben olyan hű de nagyon tragédia.

2022. aug. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
70%
nagy*
2022. aug. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
70%
21-nek ment.*
2022. aug. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
81%

#27! Tök mindegy, hogy az egóm,vagy nem az egóm. A kérdés az volt, hogy sértő-e. Igen, nekem az, ha annak érzem. Ez is egy visszajelzés a külvilágból. Márpedig ilyenkor két lehetőség van. Valamelyikőtök önértékelése nincs rendben. Vagy az övé, vagy a tiéd. Mit gondolsz, ha bepróbálkozik nálad valaki? Nyilván azt, hogy ő úgy látja van esélye. Miért gondolhatja, hogy van esélye? Büdös. Téged nem fog zavarni, mert biztos, te is az vagy. Tanulatlan, ostoba. Téged nem fog zavarni, hogy nem lehet vele beszélgetni, mert te is ostoba vagy. Öreg. Biztos te is öregnek nézel ki, ezért egy korosztálynak gondol. Stb. Na, most ha folyton ilyenek bombáznak, akkor egy idő után persze, hogy arra gondolsz, sz@r nő vagy. Főleg, ha a neked tetsző hozzád illő pasik nem másznak így rád. Mert pl.azt hiszik, van párod/ kevésnek érzik magukat hozzád/próbálkoznak, de nem veszed észre...

#21

2022. aug. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!