Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nőktől kérdezném: nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőktől kérdezném: nektek sértő ha egy ronda férfi udvariasan próbálkozik nálatok?

Figyelt kérdés

Mostanában gondolkodtam ezen, hogy nem-e sértőek a nőkre nézve a próbálkozásaim. Mindig tisztelettel, udvariasan próbálkozom és a visszautasítást is humorral, jókedvűen fogadom. Pl ha mondja a hölgy, hogy van barátja, akkor azt mondom, hogy milyen szerencsés ember, elnézést kérek a zavarásért de örültem a kellemes beszélgetésnek.

Egyébként nem fűnél fánál próbálkozom, jó ha évi 1-2 ilyen van. Kaptam egy olyan visszajelzést, hogy az egyik hölgy a barátnőinél ki volt akadva, hogy “egy ilyen” (én) oda mert menni hozzá, mit képzelek én magamról? Azt is mondta, hogy nézett-e már ez az ember tükörbe? Nagyon megsértődött sajnos, pedig esküszöm, hogy nem állt szándékomban megsérteni vagy leértékelni őt.


Egy mini közvélemény kutatásban reménykedem. Kérlek kedves nők, írjátok meg mit gondoltok. Nem akarok hibákat elkövetni vagy bárkit megbántani!


2022. aug. 17. 15:27
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
93%

A hölgy egy beképzelt hülyepcsa volt. Írom ezt nőként.

Neked meg azért nem kell elnézést kérned, hogy élsz, csak mert ő el van magától szállva. Nem minden nő ül ilyen magas lovon.

2022. aug. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Pont kifogtál egy elég gonosz mentalitású embert.
2022. aug. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Nekem csak az a sértő ha nem fogadják el a nemet (márpedig mindenki nemet kap tőlem, van párom), szimpi ha valaki jól fogadja, sajnos elég ritka.

A csaj volt a bunkó a sztoridban.

2022. aug. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
nem
2022. aug. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz az ilyen HP-kkel. Dehogy bántottad meg, ő bántott meg téged ezzel. Örülj neki, hogy elég tökös vagy hozzá, hogy leszólíts nőket, itt mi töketlenek vagyunk ehhez.
2022. aug. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Csak ha pofátlanul rámenős és nem érti, hogy nem! De ez viszont nem függ a külsejétől. Jóképű pasinál sem jön be, ha erőszakos, rámenős.
2022. aug. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Ne viccelj, senkinek a próbálkozása nem >>sért<<, sőt a stílusának függvényében még jól is esik, akár kölcsönös a vonzalom, akár nem.
2022. aug. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Ezt magammal kapcsolatban nem éreztem még, nem sért, bár ez a "de szerencsés a barátod" nekem nagyon seggnyaló szöveg, de nem vagyok olyan jó csaj, hogy sértsen.


Viszont. Suliban a legjobb barátnőm volt a legszebb lány, mindenki szerelmes volt belé - vagyis inkább abba, ahogy kinéz, mert ezek a srácok egy szót nem beszélgettek vele. Nekem kellett vinnem mindig a verseket meg üziket. Na itt éreztem, hogy kritikán aluli fiúk gondolták úgy, hogy lenne esélyük. És igazából nem zavart volna, ha egyrészt nem én lettem volna a gonosz, mert én közlöm, hogy nem, másrészt ha ismerték volna. Mert így ők beleszerettek a külsejébe, de megsértődtek, hogy ők a külső alapján vannak megítélve.


Nekem életemben nem jutott volna eszembe odamenni egy jóképű, sportos sráchoz, van önkritikám, de ezeknek a fiúknak nem volt.

2022. aug. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

Számomra nem sértő!


Én is ugyan olyan illedelmesen közölnén vele ,hogy jelenleg foglalt vagyok bocsi,vagy ha szingli lennék akkor azt hogy sajnálom de nem vagy az esetem és ennyi...


Ellenben ha ezt nem elfogadva is nyomul tovább,azt már nem veszem ilyen jó szemmel!

2022. aug. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
A közeledés nem sértő, de az elutasítást tiszteletben kell tartani. A sztoridban a csaj volt bunkó. Viszont szerintem sem kellene ennyire tövig benyalni, mint ez a szerencsés a barátod duma, meg picit az jön le ebből, hogy nem tartod magad egyenrangú embernek velük.
2022. aug. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!