Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nőktől kérdezném: nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőktől kérdezném: nektek sértő ha egy ronda férfi udvariasan próbálkozik nálatok?

Figyelt kérdés

Mostanában gondolkodtam ezen, hogy nem-e sértőek a nőkre nézve a próbálkozásaim. Mindig tisztelettel, udvariasan próbálkozom és a visszautasítást is humorral, jókedvűen fogadom. Pl ha mondja a hölgy, hogy van barátja, akkor azt mondom, hogy milyen szerencsés ember, elnézést kérek a zavarásért de örültem a kellemes beszélgetésnek.

Egyébként nem fűnél fánál próbálkozom, jó ha évi 1-2 ilyen van. Kaptam egy olyan visszajelzést, hogy az egyik hölgy a barátnőinél ki volt akadva, hogy “egy ilyen” (én) oda mert menni hozzá, mit képzelek én magamról? Azt is mondta, hogy nézett-e már ez az ember tükörbe? Nagyon megsértődött sajnos, pedig esküszöm, hogy nem állt szándékomban megsérteni vagy leértékelni őt.


Egy mini közvélemény kutatásban reménykedem. Kérlek kedves nők, írjátok meg mit gondoltok. Nem akarok hibákat elkövetni vagy bárkit megbántani!


2022. aug. 17. 15:27
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem sértő, amíg az elutasítást a férfi nem személye elleni támadásként éli meg, hanem tudomásul veszi.

Egyszer az egyetemen volt egy csoporttársam, aki meghívott egy italra, én udvariasan elutasítottam a meghívást. Másnap már a köszönésemet sem fogadta, letiltott Facebookon, egy szóval nevetségesen viselkedett, kb. mint egy dedós hülyegyerek.

A te sztoridban viszont egyértelműen a nő volt a bunkó.

2022. aug. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
Szinte minden bepróbálkozás jól esik az egómnak, ha mondjuk nem egy 25 évvel idősebb alkoholista hajléktalantól jön. De csak azért, mert nem az esetem a férfi még nem venném sértésnek. Nem gondolom, hogy van egy ranglétra ami a külső alapján kategorizálná az embereket és csak a saját "szintednél" próbálkozhatsz. Volt már nem egyszer, hogy az egyik barátnőm teljesen elalélt egy férfi külsejétől, aki számomra nagyon ronda volt. A tipikus fuckboy külsőtől is engem a hideg kiráz, míg ismerek olyat aki csak olyanokkal randizik. Arról nem beszélve, hogy az ilyen szépfiúknak szokott a legrosszabb lenni a szövegük. Az, ha jól veszed a visszautasítást, hatalmas pluszpont. Hidd el, ha visszautasítok valakit, ő meg rögtön elhord emiatt mindenfélének, arról az összes ismerősöm hallani fog.
2022. aug. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%

Ha elfogadja udvariasan a nemet akkor nem venném sértésnek ha amúgy taszít a külseje.


A történetedben egyértelműen a nő volt a gonosz.

2022. aug. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
16%

kevés a mennyiség amit próbálkozol, és nem kell piedesztálra rakni a nőket, és nem kellene benyalni nekik, így fogalmazni róluk, ez is taszító


29/Chad

2022. aug. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%

Maga Quasimodo is bepróbálkozhat nálam, amennyiben azt normálisan, kedvesen teszi, úgy én is kedvesen fogom visszautasítani (van párom, szóval mindenkit visszautasítok)


Az sértő, ha a fickó - kinézettől függetlenül - tovább nyomul, vagy bunkózni kezd.


A te sztoridban a csaj volt a bunkó.

2022. aug. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem.


Ha nem ért a nemből vagy ha primitíven nyomul/odaszólogat, az is inkább csak irritáló.


Ami számomra sértő az az, mikor valakivel ismerkedünk egy ideje és a közepén kezd el alkudozni, hogy ő inkább mégsem akar semmit, csak szexet. Szerintem az rohadt megalázó, ennél még a visszautasítás is jobb.

2022. aug. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
93%

Nem sértő. Ha valami miatt nem taszító (részeges, ápolatlan stb), csak nem tetszik, akkor még imponál is, hisz pasiból van.

Az imponálás ellenére nem hülyítem, hamar elutasítom, nem szeretem a játszmázást. De bárki próbálkozása jól esik, a fentebb említett kritériumokkal.

Szóval, valaki már írta, csak az zavaró, ha nem fogadják el az elutasítást.

2022. aug. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
85%

17-es vagyok.

Egyszer egy hotelban szálltam meg. Az egyik pincér srác elhívott egy randira. Nemet mondtam. Azután oda sem jött az asztalomhoz, ha bejöttem az ebédlőbe és az ajtónál állt nem köszönt. Kellemetlen volt, de ebben az esetben ő volt a dedós. Hosszú két hét volt, de szerencsére az ország másik felén.

2022. aug. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
93%

Nem probléma, csak fogadd el, hogy esetleg kosarat kapsz, és tartsd tiszteletben, hogy nem mindenkinek vagy az esete.


Egy pl. 198-9 cm-s férfi nálam is kizáró ok, mert már túl magas, hiába lenne jóképű.

2022. aug. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
93%

Ez egy embertípus, nehéz megmondani, hogy mi a baja. Talán az, hogy ingatag az önbizalma és az lehúzza, ha egy olyan ember próbálkozik nála, aki nem hozzávaló, nem tetszik neki és emiatt dühös lesz. Akinek egészséges az önbizalma, az nem kapta volna fel a vizet, nem érzi magát megsértve, mert valaki bemert nála próbálkozni, és egyszerűen nem foglalkozott volna tovább a helyzettel.

A te reakciódat nem keverném bele ebbe a jelenségbe, az ettől független dolog, egyébként nagyon helyesen válaszoltál és reagáltál, ezt a jó szokásodat ne változtasd meg.

Velem az volt, hogy egy osztálytársam megtudta, hogy tetszik nekem és vérig sértődött, nagyon lekezelően viselkedett velem ezután, mert én egy kis nyomi vagyok és hogy képzelem, hogy valaha közöm lesz hozzá. Egyetemen is volt ilyesmi, pedig nem mondtam semmit, csak valszeg feltűnően sokat mosolyogtam. Egyszerűen vannak ilyen emberek, azt hiszed, hogy nem bunkó, aztán rájössz, hogy mégis az. Nem veszítesz semmit, ha egy ilyen ember elutasít.

2022. aug. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!