Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen lehet az a fiatal 20+korú nő, akinél egy férfi se próbálkozik be?

Figyelt kérdés

2021. dec. 12. 21:09
 1/10 anonim ***** válasza:
2021. dec. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Most beszéltem egy csajjal, tök normális, sportol is stb. Nála sem kezdeményeznek.
2021. dec. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
zarkozott, megkozelithetetlennek es elutasitonak tuno.
2021. dec. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
Az lesz a baj, amit a hármas mond. Lehet hogy sokan közülük nagyon kedves nagyon melegszívű lányok, de nagyon hidegnek tudnak tűnni. Plusz, ugye sok pasi milyen? Meghallja hogy egyetemista, és rögtön a rosszabb fajta egyetemista archetípusára gondol (kioktatja, lenézi a másikat, etc), holott a legtöbben k-vára nem olyanok. Az is lehet visszatartó erő, hogy sokan közülük nem nagyon érnek rá ismerkedni - rengeteg tanulás/meló mellett. Ha csak egy kicsit tennénk félre az előítéleteket, szerintem sokkal kezdeményezőbb lenne mindenki. Mert az embert nézné a másikban.
2021. dec. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Az is lehet visszatartó erő, hogy sokan közülük nem nagyon érnek rá ismerkedni - rengeteg tanulás/meló mellett. "


Akkor meg végképp nem lehet velük ismerkedni ha nem érnek rá soha.. mi lenne a kapcsolattal heti 2-3 óra tali abból 15 perc sex ?

2021. dec. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem nézek ki jól, nálam ezért nem próbálkoznak be.

23/L

2021. dec. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 FoxtrotLidérc ***** válasza:
76%

5: Egy jóbarátom sztorijából indultam ki. Eljutottak a csókig, aztán ákombákom. Nem ért rá visszaírni sem, etc - a szokásos nóta. (Az is igaz, hogyha valaki odáig van a másikért, akkor SZAKÍT RÁ időt. Valszeg sosem szerette a jóbarátomat.)


6: Nem hiszem el, hogy nem nézel ki jól. :)))

2021. dec. 13. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Á.Zoli ***** válasza:
100%

Rengeteg oka lehet!


Ez túl kevés infó a személyre szabott problémához

2021. dec. 13. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyen voltam (fősulin), nem volt velem semmi gond, persze nem voltam se bombázó, de ronda se, csak zárkózott a fiúk felé. Pedig voltak barátnőim, elcipeltek bulikba, néha akadt egy-egy plátói szerelmem is. Aztán ez valahogy megváltozott... szóba álltam egy fiúval, hónapokig leveleztünk, mert külföldön volt, de nem jártunk, nem kellet ígérni semmit... stb. Na mikor nagynehezen összejöttünk, hirtelen nagyon sok udvarlóm lett. Pedig nem változtam se kilóra, se öltözködésre. Csak viselkedésre. El tudtam hinni magamról, hogy szabad, jogom van ilyet is csinálnom :)
2022. jan. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
36%
6-os Segédmunkás pista lekezelne úgy , hogy modellnek éreznéd magad utána!
2022. jan. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!