Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a mai világban egy fiatal nő az fel van háborodva, ha egy átlagos vagy azon aluli pasi próbálkozik nála?

Figyelt kérdés

Egy fiatal férfi meg áldja az égieket ha egyáltalán valakinek tetszik. Nem, hogy még fel legyen háborodva, hogy egy ilyen "béna", "nyomi" valaki egyáltalán hogy merészeli, hogy gondolhatja azt, hogy szóba állok vele.

Ahelyett, hogy örülnének annak, hogy tetszenek valakinek, még azon dühöngenek sokan, hogy "baz**dmeg csak ilyen nyomiknak tetszem???"


2017. okt. 21. 18:23
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Te sem örülnél, ha csúnya nők legyeskednének körülötted.
2017. okt. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
4%
Mert lusták kezdeményezni.
2017. okt. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%
Mert buta világot élünk. Mindenki a maxra vágyik, mindenből. Aztán majd ha nem lesz még ez sem...Márpedig lesz olyan is mindenki életében.
2017. okt. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
2017. okt. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
92%

Mindenkinek más az ízlése és az elvárása. Azért gondolom az "átlagos vagy azon aluli pasi" is rendelkezik önképpel és tudja, hogy az adott csajhoz képest ő pasiba milyen. Pl. ha én szeretek otthon a tv előtt nassolni, de edzeni nem, akkor nem fogok keresni magamnak egy sportmániás, egészségesen táplálkozó párt.

Önkép!!! Sok esetben nem felháborodás van, hanem, hogy baz ez komoly? Ez reálisan látja önmagát?

2017. okt. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A legtöbb nőnek van párja, akikhez csak úgy odamennek idegen pasik, inkább ezen vannak felháborodva.
2017. okt. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
76%

Ha normális, igényes a pasas, csak nekem nem tetszik, engem nem zavar, ha próbálkozik, de kezelje normálisan, ha nem lesz belőle semmi. Az viszont zavar, ha nálam ilyen 6 kategóriával igénytelenebb (értsd: 20 réteg mocsok van a bőrén, 2 foga van, az sem fehér, kócos-zsíros haj stb.) alak próbálkozik, mert ott sztem már kifejezetten sértő az, hogy azt gondolja, hogy lehet nálam esélye.


Más részről azt meg tudom érteni, ha vkit frusztrál az, hogy nem olyanok próbálkoznak nála, akik neki tetszenek... csak lehet, rosszul reagálja le, mert nem a pasasra, hanem a helyzetre frusztrált, ilyen "nincs szerencsém" szinten. Ez az "örüjjjjjön a nő, hogy vkinek megtetszett" szöveg meg milyen demagóg már...

2017. okt. 22. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!