Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Titeket sért, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Titeket sért, ha egy számotokra visszataszító külsejű férfi próbálkozik be nálatok?

Figyelt kérdés

Maximálisan udvariasan! Úgy értem, hogy kikéritek magatoknak? Hogy merészeli? Rosszul esik, hogy amikor ennyire adtok magatokra, akkor egy "ilyen" mer leszólítani titeket?


Azért kérdezem, mert kaptam ilyen visszajelzést, hogy a rondaságom miatt sértő a közeledésem! Azt mondta egy nő, hogy lealacsonyítom azzal, hogy nem látom a különbséget kettőnk között és lehúzom őt a saját szintemre.


2021. júl. 31. 17:02
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
72%
Nem sértő, csak nem érdekel, mert házas vagyok, így mindenkit visszautasítok aki próbálkozik, akármilyen a külseje, teljesen mindegy.
2021. júl. 31. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
77%
Nem. Miért sértene?
2021. júl. 31. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
81%

Ilyen senki sem mond, aki normális érzelmi intelligenciával rendelkezik!

Rossz nővel próbálkoztál. (vagy remélem trollkodsz)

2021. júl. 31. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
65%

Kedves Kérdező,

nőként szégyellem magam annak a másik nőnek a megnyilvánulásától!

Hidd el, hogy ha normálisan, udvariasan közeledsz, akkor az a suttyó, aki erre bunkón reagál!


Ha te megadod az illő tiszteletet, akkor persze, hogy alap és kijár egy “kedves vagy, köszönöm szépen a bókot/kérdést, de nem szeretnék ismerkedni”- vagy valami hasonló, normális válasz.


Ez biztosan érzékenyen érintett és megértem, de kérlek ne gondold azt, hogy mi nők felsőbbrendűek vagyunk. A szebb ember sem felsőbbrendű a kevésbé szerencsés külsejűnél.

Mondom ezt magával nagyjából elégedett, csinos nőként.


Az igénytelenség, koszosság, büdösség, rohadó fogak, részegség persze, visszataszító dolgok- de egy alap tiszta ruházatú, normál külsejű ember közeledése nem az.


Sokszor kapok bókot, szoktak ismerkedni próbálkozni velem még a fent említett koszos-büdös kategória is... de könyörgöm! Ők is emberek, én meg magamat nem tartom egy gonosz aljadéknak.

Hacsak valaki nem lép fel velem szemben erőszakosan (követ, zaklat, fogdos, trágárkodik)- akkor ha tisztelettel fordul hozzám, ő is azt érdemel. A KINÉZETÉTŐL FÜGGETLENÜL.


Sok nő elfelejti, hogy ha valaki - persze a maga szintjén, ami sokszor nem esik egybe az enyémmel- bókol, az egy pozitív dolog, egy dicséret. Nem illik megalázni mást, ha az normàlisan közeledik.

2021. júl. 31. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 A kérdező kommentje:
Nem nekem mondta, visszahallottam.
2021. júl. 31. 17:14
 6/50 anonim ***** válasza:
3%

"kérlek ne gondold azt, hogy mi nők felsőbbrendűek vagyunk"



Azt ti gondoljatok magatokrol....



37F incel

2021. júl. 31. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
82%
5-ös Akkor válogasd meg a barátaidat! Egyáltalán nem biztos, hogy a lány volt bántó.
2021. júl. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
38%
Az ilyen nőknek azt kívánom, hogy soha ne legyen boldog párkapcsolatuk senkivel. Megérdemlik.
2021. júl. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
65%

Ezt így ebben pontosan ebben a formában nem mondtam soha senkinek, mert megsérteni, megalázni nem akartam, de gondolatban volt már olyan bennem rengetegszer, hogy úristen…ez komoly? Annyira szörnyen nézek ki, hogy xy azt hiszi, mi összeillünk? Nem látja, hogy esélytelen?

És igen, volt bennem ilyen, hogy hogy merte…

Óriási pofon volt az egómnak. Biztos vagyok benne, hogy automatikusan másnak is vannak ilyen érzései, legfeljebb nem vallja be, és nem bántja vele az udvarlót. Én sem tettem, mert minek.

De azért megütköztem, és sértőnek éreztem a feltételezést is magamban.

2021. júl. 31. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
65%
Mi az, hogy sértő? Vagy kikérném magamnak? Mire fel? Ő is egy ugyonolyan értékes emberi lény, mint én, vagy bárki más. Azért mert nekem nem az esetem, még nincs semmi jogom megsértődni vagy hasonlók. Sőt, az mindig értékelendő és jóleső, ha érdeklődnek irántam.
2021. júl. 31. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!