Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Titeket sért, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Titeket sért, ha egy számotokra visszataszító külsejű férfi próbálkozik be nálatok?

Figyelt kérdés

Maximálisan udvariasan! Úgy értem, hogy kikéritek magatoknak? Hogy merészeli? Rosszul esik, hogy amikor ennyire adtok magatokra, akkor egy "ilyen" mer leszólítani titeket?


Azért kérdezem, mert kaptam ilyen visszajelzést, hogy a rondaságom miatt sértő a közeledésem! Azt mondta egy nő, hogy lealacsonyítom azzal, hogy nem látom a különbséget kettőnk között és lehúzom őt a saját szintemre.


2021. júl. 31. 17:02
1 2 3 4 5
 21/50 A kérdező kommentje:

Annyit hozzáteszek, hogy igényes férfi vagyok, nincsenek kiesett-fekete fogaim, nem vagyok büdös, nem büdös a szám, nem zsíros a böröm, két hetente járok fodrászhoz, parfümöt használok. Mindössze csúnya az arcom és alacsony vagyok (164 cm)


A kommenteket köszönöm, jók jöttek! 4-es különösen

2021. júl. 31. 20:35
 22/50 anonim ***** válasza:
4%

Engem már azért megszólt a nő a hátam mögött mert beszélgetni merészeltem vele párszor. Aztán visszahallottam hogy "nyomulós" vagyok, milyen gáz, közben egyrészt a nyomulástól messze voltam még, másrészt nem én vagyok szinten aluli, hanem pont a nő az hozzám képest.

Egyből kiosztottam és ignoráltam a szánalmas szukát, mert tilos megengedni nekik hogy így viselkedjenek a férfivel szemben, éreztetni kell velük hogy hol a helyük, mert pillanatok alatt elszállnak maguktól!

2021. júl. 31. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
14%

Persze hogy!

Én már rájuk sem nézek, minek? Ne hogy még a végén megsértsem őket.

2021. júl. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
5%

Mindössze csúnya az arcom és alacsony vagyok (164 cm)"


az rosszabb mint ha nem lennének fogaid már bocs.. mivel azokat lehet csináltatni ..

2021. aug. 1. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
0%

Hagyjuk már ezeket az extrém kisarkított példákat.

A középkorú részeg büdös alacsony fogatlan alkoholista csöveseken háborodtok fel, mert az nem a szintetek? Aha, persze ez igaz, de mindenki máson is ha nem jön be. :D


Rendszeresen sportolok, átlagnál magasabb vagyok, átlagos szinten igényes vagyok, átlagos fizetésem van, nem dohányzom, nem iszom.

Ennek ellenére rendszeresen levegőnek néznek, illetve látom rajtuk azt a mélyről jövő megvetést, "hogy bzd meg ez is mit akar már itt pusztuljon innen" Az arcukra van írva minden. :D

29/F

2021. aug. 1. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
69%

Most komolyan, utolsók! Azon megy a hisztike, hogy mit gondol a nő, akit harminchetedikként leszólítotok?

Azt, amit csak akar. Lehet tovàbb haladni, nem tartozik semmivel.

2021. aug. 1. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:
14%

#26

Arról van szó, hogy nem csak az extrémen "szintjük alatti" férfiakkal viselkednek így, hanem mindenivel aki nem az esetük. Ami azért kicsit erős reakció részükről. De nyilván belefér.

2021. aug. 1. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
70%
Attól még, hogy te nem tartod magad szintjén alulinak, simán lehetsz az.
2021. aug. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:
14%

#28

Ok


Tehát egy magas, sportos, nem dohányzó 30 éves férfi alacsonyabb szintű, mint egy magas, sportos, nem dohányzó 30 éves csaj.


Igaz?

2021. aug. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:
58%

A magas, sportos, nem dohányzó nem garantálja, hogy jó pasi vagy.

Nem tudjuk, helyes vagy-e, igényes, van-e ízlésed az öltözködéshez, nem bèna-e a hajad, sorolhatnànk még…

2021. aug. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!