Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik, hogy ennyire visszata...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy ennyire visszataszító lennék?

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok és egyszerűen olyan, mintha nem is léteznék a férfiak szemében.

Külsőre átlagosnak mondhatom magam, se nem csúnya, se nem instagram modell kinezetű.

Alapvetően nem vagyok az a túlzottan beszédes, vagy kezdeményző típus, mégis próbálkoztam, ismerkedtem, barátok által, interneten, de mintha senkinek nem jönnék be. Igyekszem mindig nyitott és mosolygós lenni, de emiatt már semmi önbizalmam nem maradt.

Létezik, hogy ennyire visszataszító lenne a külsőm? Vagy a személyiségem? Bár igazából egy férfival sem jutottam el soha odáig, hogy pár szónál többet beszélgessünk, szóval nem tudom :/

Mit tehetnék, hogy valaki felfigyeljen rám?


2021. márc. 23. 21:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%

regisztrálj fel tinderre és gyakorold a férfiakkal való társalgást

ne félj, ott lesz érdeklődő bőven

2021. márc. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%
Ne aggódj ezen, nekem is a te korodban lépett be az első férfi az életembe, előtte senki sem érdeklődött irántam úgy igazán. :D egy srác volt csak, akivel kavargattam, de ennyi. Sem suliból, sem barátok által, sem diakmunka kapcsán, sehol nem vettem észre, hogy "úgy" néznének rám a pasik. Aztán jött Ő és hosszú évekig nagyon boldogok voltunk, én voltam számára a mindenség. Ne izgulj, nem vagy lemaradva egyáltalán. :) most a covid miatt amúgy is nehezebb, kevesebbet jár az ember társaságba, miegymás. Ne keresd magadban a hibákat.
2021. márc. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
35%
Eddig hányan írtak privátot?
2021. márc. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
17%
A férfiak alatt kit értesz a jóképű kigyúrt Bredpitteket...
2021. márc. 24. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
36%
És hány csúnyát utasítasz vissza naponta?
2021. márc. 24. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
84%

mi kozotok hozza, hogy kiket utasit vissza? irta, hogy o atlagos, azert hadd legyen mar meg a joga, hogy atlagos lanykent egy atlagos pasit akarjon es a 40-es, elhizott, fogatlan szakmunkasokat visszautasitsa. a frusztraltsagotok mar az agyatokra ment, mert irta a kerdezo, h nem nagyon probalkoznak nala, mit nem fogtok fel ezen?!


kerdezo, nem hinnem, h a kulsoddel van a gond, inkabb az a baj, h a te korosztalyodban eleg nehezen tud ervenyesulni, aki nem egy exhibicionista, magamutogato tipus. az van eloterben, arra figyelnek a ferfiak, aki instagramon, tiktokon produkalja magat, pozol, pucsit, jatssza az eszet, kuldozgeti a szelfiket snapchaten stb.

szoval az atlagos, normalis lanyokat nehezebbrn veszik eszre, de valoszinuleg csak nem a megfelelo kornyezetben mozogsz. nem tudom, egyetemista vagy-e mar, de az is lehet, h pl ott bekerulsz egy normalisabb kozegbe es akad egy-ker ertelmes srac, aki nem a magamutogato ribikre gerjed. addigis probalj meg javitani az onbizalmadon es a csendessegeden.

2021. márc. 24. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Mivan, ha nem jó helyesen keresgélsz? vagy adsz több időt a másiknak és magadnak? lehet olyan pasikat fogtál ki akik nem is ismerkedni szeretnének.
2021. márc. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
6-os. Ha egy csomó férfit már visszautasított, akkor ne itt vernyákoljon, hogy nem kell senkinek.
2021. márc. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
50%
Átlagos pasi=rájen groszling...
2021. márc. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
65%

nalatok meg atlag no = palvin barbi..

amugy ez csak a te agyszulemenyed, h egy csomo ferfit visszautasitott..

2021. márc. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!