Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Titeket sért, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Titeket sért, ha egy számotokra visszataszító külsejű férfi próbálkozik be nálatok?

Figyelt kérdés

Maximálisan udvariasan! Úgy értem, hogy kikéritek magatoknak? Hogy merészeli? Rosszul esik, hogy amikor ennyire adtok magatokra, akkor egy "ilyen" mer leszólítani titeket?


Azért kérdezem, mert kaptam ilyen visszajelzést, hogy a rondaságom miatt sértő a közeledésem! Azt mondta egy nő, hogy lealacsonyítom azzal, hogy nem látom a különbséget kettőnk között és lehúzom őt a saját szintemre.


2021. júl. 31. 17:02
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
28%

#39,40


Munkahelyen, egyetemi csoportban, csapatépítőn azért csak illik visszaböfögni egy sziát...


#34

2021. aug. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:
18%

Vagy akár csak egy boltban. Remélem nem én vagyok a deviáns azért, mert köszönök a pénztárosnak a boltban.


Vagy manapság a visszaköszönéshez is szexuális vonzalom kell???

2021. aug. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:
69%

41: egy szo se volt csapatepitorol vagy munkahelyrol. te ezeket honnan szeded?

szimplan csak rakoszonesrol volt szo. ha az utcan, metron, akarhol ramkoszon egy RANDOM IDEGEN, nem kell neki visszakoszonnom.


nem penzatarosrol van szo, ne forgasd mar ki direkt baromsagga. es mi masert koszonne ra egy csinos nore egy ketsegbeesett, kanos csavo az utcan, ha nem szexualis kozeledes celjabol? vagy akkor remelem, a 80 eves oreg nenikre meg bacsikra is rakoszongetsz, ha mar ennyire illedelmes vagy es imadsz idegeneknek ‘hatso szandek nelkul’ koszongetni.

2021. aug. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
7%
Hol beszéltem itt utcai ráköszönésről? Én köszönésről beszéltem, bár valóban érdemesebb lett volna azonnal egy kisregényt írnom, hogy kevésbé lehessen kiforgatni a szavaimat.
2021. aug. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:
21%
A nők is szeretik kiforgatni a szavakat. :D
2021. aug. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:
75%
Ha nekem nem köszönnének vissza soha a boltban, biztos elgondolkoznék, hogy valami gusztustalan stílusom lehet.
2021. aug. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:
14%

#46


Persze, véletlen sem az öntelt műkörmös pénztáros p.csa a bunkó paraszt... egy hangos "Jó napot kívánok!", vagy "Helló" (életkortól függ) után, tisztességes, ápolt, mérnökként dolgozó fizető vendégként meg hadd ne azon gondolkodjak, hogy vajon az én stílusom-e a megfelelő...


Nem, a világ van agyonszexualizálva.

2021. aug. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:
3%

"van-e ízlésed az öltözködéshez, nem bèna-e a hajad,"


Nem tudom te hol élsz, de Pesten vagy Szegeden végigmegyek az utcán majdnem mindenki klótgatyában van, meg szakadt polóban. A férfiak kopaszodnak is, a hajuk egyszóval semmilyen és mégis van párjuk. Úgyhogy hagyjuk már ezt, hogy ki hogy néz ki, mert tökre mindegy...

2021. aug. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:
8%
Én amúgy már ránézésre látom (gyakorlat), hogy bunkó p*csa kinézetű a nő és így hozzá sem lépek, meg sem kérdezem.
2021. aug. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:
18%

Na igen, a munkahelyen is számtalanszor előfordult velem is hogy csesztek köszönni nők, akikre rendesen ráköszöntem. Nyilván én vagyok a hibás, néhány itteni szuka hozzászólása alapján, és véletlenül sem azok a bunkó ribik, akik átnéznek a másikon, természetesen úgy hogy egy rossz szava sem volt az embernek felé.

Dehát ezt, hogy én vagyok a hibás férfiként, tőletek természetesnek veszem. Szóval nem szabad köszönni, abszolút emberszámba sem szabad venni titeket. Csak azt sajnálom hogy a kicseszett társadalmunkban így is a nők járnak jól, és pont nem ők maradnak egyedül, bármilyen tuskóbunkók is, de legalább nem kell elviselnem egyiket sem.

Ugyanúgy megpusztulunk egyszer mindannyian, a végére, de ők legalább megszenvedik a "sikerességüket"

2021. aug. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!