Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Titeket sért, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Titeket sért, ha egy számotokra visszataszító külsejű férfi próbálkozik be nálatok?

Figyelt kérdés

Maximálisan udvariasan! Úgy értem, hogy kikéritek magatoknak? Hogy merészeli? Rosszul esik, hogy amikor ennyire adtok magatokra, akkor egy "ilyen" mer leszólítani titeket?


Azért kérdezem, mert kaptam ilyen visszajelzést, hogy a rondaságom miatt sértő a közeledésem! Azt mondta egy nő, hogy lealacsonyítom azzal, hogy nem látom a különbséget kettőnk között és lehúzom őt a saját szintemre.


2021. júl. 31. 17:02
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
59%

Valamennyire igaza van a nőnek, hogy lehúzza arra a szintre. Nézd meg Várkonyi Andrea milyen mélyre süllyedt, hogy Mészárossal egybekeltek, meg is szólták.


Én nem vagyok ronda, de néha van olyan csaj, aki levegőnek néz, amikor hozzá beszélek. Nem kell megaláznia, csak levegőnek néz és akkor tudod, hogy nem vagy szimpi neki. Mostanában sokan vannak ilyenek. De pl. van egy kolléganőm 35 éves és leszólítják az 55 éves kopasz, pocakos bácsik és ő még nekem is mondta, hogy hogy képzelik ezek a szerencsétlenek? Pofátlanság.

2021. júl. 31. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:
0%

Most le leszek pontozva, de vizsgáljuk már meg az egyes kommentjét. "Élből elutasítom, mert házas vagyok."

Ez tök szép dolog egyébként, feltételezem akkor, hogy boldog is vagy és jó a házasságod. Na de vajon milyen véleményed lesz mondjuk 10-20-30 év után? Üdítő kivételektől eltekintve ennyi idő után már szívből gyűlölik egymást a házastársak, csak már nincsen hová szabadulni.

Szerintem házasként sem szabad feladni azt, hogy mi van, akkor ha mégis jön valami elsöprő. Miért ne jöhetne? Miért ne lehetnél kicsit önző és egy adott esetben unalmas házasságot felbonts és próbálj boldogabb lenni. Mert rajtad kívül senki más nem foglalkozik a jóléteddel.

Illetve állítom, hogy azok a kapcsolatok a legműködőképesebbek, amikor 2 ember nem egymás nyakán van folyamatosan. Igen, van egy társadalmi norma, hogy monogámia, hogy gyerek, hogy ház, hogy házasság, minden közös, mindig együtt, de szép az élet. Én viszont állítom, hogy amikor mondjuk vezetnek két külön háztartást és nem egymás idegeit nyúzzák folyamatosan a kisebb rossz szokásaikkal, akkor sokkal boldogabb egy kapcsolat. De sokan inkább fejest ugranak egy normák szerinti házasságba, aztán persze jön a válás, ha nem is jön, akkor meg megkeserednek egymás mellett. Lehet lepontozni, lehet irkálni a "30-40-1000 éve nagyon boldog vagyok a párommal és minden happy" típusú kommentek, de a kapcsolatok NAGY RÉSZÉVEL az a helyzet, amit leírtam. Ez az igazság.

2021. júl. 31. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
63%
Nem az, hogy sért, de inkább ehhez hasonlóak az érzéseim, minthogy egotuning lenne.
2021. júl. 31. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:
74%

Egyáltalán nem tartom sértőnek, ő is ugyanolyan férfi, mint a jóképűek, ugyanúgy vágyik egy kapcsolatra. Egy visszataszító külsejű férfi közeledése még mindig sokkal jobb, mint egy visszataszító belsőjűé.


Az elutasításnál jobban sajnálom, mert bennem van a gondolat, hogy biztos sokan megtették már ezt vele. Viccen kívül, sokkal könnyebb szívvel utasítok el külsőleg (is) vonzó férfiakat, mert úgy gondolom, hogy biztos hamar találnak mást.

E. V.

2021. júl. 31. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:
11%
Én olvastam erről, miért érzik sértőnek. Mert szociálisan meg akarnak felelni az embereknek, jó férfiakat akarnak maguk mellé, és ha egy kellemetlennek tűnő személy mellettük van, attol félnek hogy a jó férfiak elítélik őket, amiért együtt látják őket. Tehát ennek van alapja. De ezeket ne nőktől kérdezd szerintem, hanem tapasztalt férfiaktól, akik a nőkkel foglalkoznak. Ők egy hiteles, logikus választ adnak neked.
2021. júl. 31. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:
34%
A négyes brutálisan jókat írt. :) óriási tudatosság van benne.
2021. júl. 31. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:
82%

"Sok nő elfelejti, hogy ha valaki - persze a maga szintjén, ami sokszor nem esik egybe az enyémmel- bókol, az egy pozitív dolog, egy dicséret."


Sok pick me girl elfelejti, hogy mindenki magának dönti el, mi a dicséret. Fiatalabban ismertem olyan lányt, aki imádta, ha a seggét paskolják, mindig mosolygott, de eljátszotta a felháborodottat.

Te gondolom nem szeretnéd, ha idegenek a seggedet fogdosnák, de ha ők bóknak szánják?

2021. júl. 31. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csak visszatetsző. Velem ilyen nem történt, mert átlagosan nézek ki, de a barátnőm csodaszép, és rengetegszer rajtam keresztül akarnak vele ismerkedni.


Alapból nem szeretem, ha a külső alapján ítélkezünk, de ezek a fiúk, férfiak a külseje miatt "szerettek bele" a barátnőmbe, hisz nem ismerik, de saját maguk ezt nem tudják hozni. Nekem is feltűnik, és ahogy megkérnek, tudom, hogy mi lesz, és legszívesebben mondanám nekik, hogy menj haza, nézz tükörbe, gondold meg ezt.

2021. júl. 31. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
100%
Nem a külső miatt, hanem általában az összkép miatt szokott zavarni, ha lényegesen "alacsonyabb szintű" pasi próbálkozik nálam. Értem itt azt, amikor egy sz#ros-h#gyos, részeg, középkorú csöves jön oda hozzám, rosszabb napjaimon is tiszta, igényes, huszonéves nőhöz. Nem kérem ki magamnak, simán csak zavar a szituáció, mert félek, hogy bántani fog, stb. Igazából nem engem minősít, hanem saját magát teszi valaki nevetségessé azzal, ha ennyire nincs önkritikája.
2021. júl. 31. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
100%

nem a serto a legjobb szo, de van benne valami, hogy nem valt ki belolem tul jo erzest, ha egy nalam joval alacsonyabb szinte ferfi azt hiszi, van nalam eselye, mert ‘egy kategoria’ vagyunk. kicsit nevetseges es erthetetlen inkabb.

es itt nem arra gondolok, hogy valaki nem eleg helyes, hanem egyertelmuen a szintem alatti: alacsonyabb, mint en, elhizott, idos, igenytelen, csunya, buta.. szomoru, hogy nemely emberben annyi onkriktikai nincs, hogy nagyjabol kepes legyen beloni, hogy mi a realis szamara. most tekintsunk el az ‘attol meg lehet egy rendes, kedves ember’ szintu ostoba kozbelyektol. lehet, persze, nem vitatom, csak ez olyan dolog, hogy en sem jelentkezem egy bank felsovezetoi poziciojara, aztan meg szidom habzo szajjal oket, hogy nem vettek fel.. amikor nyilvanvaloan se kepzettsegen, se relevans tapasztalatom.

2021. júl. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!