Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyek, nálatok előnyt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, nálatok előnyt jelent ha egy férfi személyesen oda mer menni hozzátok és nem neten próbálkozik?

Figyelt kérdés
Vagy teljesen mindegy és bőven jó a netes ismerkedés is?
2022. márc. 28. 18:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
Seemleges. Nem kap érte "pluszpontot".
2022. márc. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
Igen. Tudod, mindenki más is dolgozik és rendet tart maga körül. Ez az alap. Utána jön a szabadidő igényes eltöltése, ami nem a kanapén való fetrengésből áll.
2022. márc. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
76%
Igen, netes megkeresésre sosem reagálok.
2022. márc. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
33%
nyilván, ha ismerem az illetőt, vagy legalábbis kölcsönös a szimpátia. Utcán, vagy FB-n nem ismerkedem.
2022. márc. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
66%
Nekem édesmindegy. Ha érdekel a srác, szeretnék vele megismerkedni, akkor letojom, hogy odajön hozzám vagy rám ír Facebookon (bár, ha mondjuk a hétköznapok 50%-ban egy légtérben vagyunk, mert munkatársak vagyunk, azért elég furán veszi ki magát, ha nem odajön, hanem ír). Ha nem érdekel, akkor élőben is pont úgy lekoptatom, mint írásban.
2022. márc. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
71%
5-ös Ezek szerint te 1 srácra gondolsz, aki tetszik, ez azért egész más helyzet.
2022. márc. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
45%

6-os, én úgy értelmeztem a kérdést, hogy olyan emberről beszélünk, akivel legalább időnként összefutunk. Tehát hogy adott egy férfi, akivel néha legalább látjuk egymást, és azt preferálnám, hogy élőben jöjjön oda hozzám, vagy megelégszem azzal is, ha online rám ír.


Amennyiben teljesen ismeretlen, random emberről beszélünk, akit soha azelőtt nem láttam, soha előtte nem beszéltem vele, azzal sem utcán, sem privát üzenetben nem ismerkedem.

2022. márc. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
7-es akkor nálad csak családtagoknak van esélye?
2022. márc. 28. 19:03
 9/15 anonim ***** válasza:
83%

Nem. Vannak a világon munkatársak, csoporttársak, barátoknak barátai, családnak barátai, össze lehet ismerkedni hobbi kapcsán mind online, mind offline, el lehet indítani egy spontán, nem ismerkedési célú beszélgetést sorban állva valahol (a közös szenvedés összehoz), egy kommentszekcióban. Ha egy spontán kialakuló szituációban minimálisan megismerkedünk, valami szimpatikusat találunk egymásban, akkor utána beszélhetünk komolyabb ismerkedésről. Meg vannak társkeresők, ahol célzottan, paraméterek alapján kölcsönösen eldönthetjük, találunk-e egymásban valami érdekeset, szimpatikusat, ami miatt elkezdünk beszélgetni.


Az, hogy a nagy büdös semmiből odajön egy srác, aki nem tud rólam semmit, egy szót nem hallott tőlem, de még csak össze sem szemeztünk, vagy rám ír úgy, hogy azt sem tudom, ki fia borja, nem tetszik, számomra kínos, és nem fog kicsit sem érdekelni a másik. Nincs kapcsolódási pont, semmi nem kelti fel az érdeklődésemet.

2022. márc. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
72%

Nem. Utálom az ilyet. Nem azért ülök a könyvtárba/kávézóba/étteremben/vonaton stb mert pasira vágyok. Kvára idegesítő mikor csinálok valamit/megyek valahova és feltart egy ilyen ragadvány.

A legjobb mikor gyógyfürdőkben nyonulnak.

2022. márc. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!