Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyek, nálatok előnyt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, nálatok előnyt jelent ha egy férfi személyesen oda mer menni hozzátok és nem neten próbálkozik?

Figyelt kérdés
Vagy teljesen mindegy és bőven jó a netes ismerkedés is?
2022. márc. 28. 18:01
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
10-es lehet visszasírod majd ha megöregszel és már ocsmány leszel, nem?
2022. márc. 28. 20:49
 12/15 anonim ***** válasza:
46%
Micsoda válaszok...nehogy már nem mehetek oda ismerkedni, kik/mik vagytok ti???
2022. márc. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
De, jogod van odajönni ismerkedni, nekem pedig jogom van azt mondani, hogy köszönöm, de nem vagyok nyitott rá.
2022. márc. 29. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Ha ismeretlenül a semmiből odajön vagy rámír, azt sehogy nem preferálom.

Én csak olyanok ismerkedem párkapcsolat céljából, akit azért már valamennyire megismertem. Enélkül nem is tetszik meg valaki.

Eddig is így voltak kapcsolataim, és nyilván élőben zajlott le a beszélgetés, hogy akkor lehetne több is barátságnál.

2022. márc. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Úgy látom, sok nőnek az a kitétele, hogy nekik csakis olyan pasas jöhet szóba, akiket már ismernek valahonnan. Nekünk férfiaknak pedig ez nem kitétel. Az eddigi barátnőimet nem ismertem korábban, vagy társkeresőről találkoztunk, vagy leszólítottam őket ismeretlenül. Mondjuk nekem fura is lenne a női ismerőseimnél bepróbálkozni, házinyúlra nem szívesen... bár nem vagyok ellene, de nekem ez eddig sose működött:)


A jelenlegi ismerőseim közül a nők vagy nem szinglik, vagy nem tetszenek. Mondjuk engem a fenti kitétel nem zavar, továbbra is ismeretlen nőket fogok leszólítani, különben örökre szingli maradnék. Szerencsére vannak olyan nők, akik így is ismerkednek.

2022. márc. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!