Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nőktől kérdezném: nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőktől kérdezném: nektek sértő ha egy ronda férfi udvariasan próbálkozik nálatok?

Figyelt kérdés

Mostanában gondolkodtam ezen, hogy nem-e sértőek a nőkre nézve a próbálkozásaim. Mindig tisztelettel, udvariasan próbálkozom és a visszautasítást is humorral, jókedvűen fogadom. Pl ha mondja a hölgy, hogy van barátja, akkor azt mondom, hogy milyen szerencsés ember, elnézést kérek a zavarásért de örültem a kellemes beszélgetésnek.

Egyébként nem fűnél fánál próbálkozom, jó ha évi 1-2 ilyen van. Kaptam egy olyan visszajelzést, hogy az egyik hölgy a barátnőinél ki volt akadva, hogy “egy ilyen” (én) oda mert menni hozzá, mit képzelek én magamról? Azt is mondta, hogy nézett-e már ez az ember tükörbe? Nagyon megsértődött sajnos, pedig esküszöm, hogy nem állt szándékomban megsérteni vagy leértékelni őt.


Egy mini közvélemény kutatásban reménykedem. Kérlek kedves nők, írjátok meg mit gondoltok. Nem akarok hibákat elkövetni vagy bárkit megbántani!


2022. aug. 17. 15:27
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

Köszi.


Tényleg nem szoktam megsértődni, az nagyon gáz szerintem. Ismerek olyat aki szerelmes szinte a csajba, majd a visszautasítástól kezdve nekünk mindennek elmondja az addig nagy szerelmét. Férfiatlan dolog.


Lehet hogy tényleg benyalok a nőknek, de nagyon udvarias akarok lenni, hogy oldott legyen a hangulat és ne érezzék magukat letámadva vagy ilyesmi. Fiatalon engem nagyon sokat csúfoltak, megszégyenítettek a lányok, így soha nem éreztem magam egyenrangúnak. Mi lenne a jobb? Mit mondjak? Segítsetek! Nem akarok csak úgy némán állni és lelépni “na jó akkor szia”. Az is olyan sértődött dolog. Inkább valamivel oldani a helyzetet.

2022. aug. 17. 23:09
 22/27 anonim ***** válasza:
100%

"Mit mondjak? Segítsetek! Nem akarok csak úgy némán állni és lelépni “na jó akkor szia”. "


"Ne haragudj van barátom"-ra a legyegyzserűbb válasz pl. "értem, bocsánat a zavarásért, szia" vagy valami hasonló.

99%-ban egyébként ha a csajnak nem jössz be ezt fogod válaszként kapni (mármint hogy van barátja).

2022. aug. 18. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem sértő egyaltalan.

Viszont picit tenyleg valtoztatnod kene ezen a bocs, hogy élek stilusodon.

2022. aug. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%

"nagyon udvarias akarok lenni, hogy oldott legyen a hangulat és ne érezzék magukat letámadva"


Pedig ez ugyanúgy letámadás. Idegen elkezd velem jópofáskodni, a legutolsó dolog lesz az oldott hangulat.


Amúgy te csúnyának tartod magad, és szép nőkhöz mész oda?

2022. aug. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavar és nem tartom sértőnek... azért egy próbálkozás és visszautasítás után a "köszönöm a kellemes beszélgetést" szöveget kicsit erősnek tartom, ez nekem nem beszélgetés, mert nekem a beszélgetést azt jelenti, hogy mindkét ember akar a másikkal társalogni, vagy valamilyen szinten illik (pl. kellemetlen témáról, de családtagok között vagy párkapcsolatban). Egy "értem, köszönöm, további szép napot" ugyanolyan udvarias, mégsem ilyen nyálasan nyalós.
2022. aug. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:

Köszi, így fogok tenni legközelebb!


Nem, nem szép nőkhöz megyek oda. Ezt a megyek odát is úgy írod, mintha ez lenne a hobbim. Mégegyszer jelzem, évente max 2x fordul elő ilyesmi. És nem a semmiből megyek oda, csak ha van valami kontaktus valami miatt. Pl egy helyen várakozunk, nagyon szimpatikus a hölgy, beszélgetés alakul ki a közös helyzettel kapcsolatban, majd másról is szó esik. Ilyenkor szoktam megkérdezni ha úgy érzem, hogy meginna-e velem egy kávét?

2022. aug. 18. 13:00
 27/27 anonim ***** válasza:
70%

"Ezt a megyek odát is úgy írod, mintha ez lenne a hobbim. Mégegyszer jelzem, évente max 2x fordul elő ilyesmi."


Túl bétán állsz a dolgokhoz, ez a magyarázkodás...Ez a hozzáállás átjön a testbeszédeden és leír hogy nem magabiztos. Pedig csak az működik.


És ha egyenragúként kezeled


és az évi 2 az nagyon kevés

napi 2 kellene, inkább heti 30-al kellene beszélni hogy érdemi előrelépés, fejlődés legyen a történetben

2022. aug. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!