Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy nő miért nem tudja elfogad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nő miért nem tudja elfogadni ha a magasabb beosztású, okosabb leendő párja nem egy szinten tartja őt és magát?

Figyelt kérdés

Felmerült ez a kérdés ismerkedés során és kifejtettem a véleményem , hogy nem tartom magam egyenlőnek mondjuk egy takarítóval vagy egy aktatologató női közalkalmazottal amikor komoly vezetői munkát végzek. Erre benyögte, hogy ő szerinte mindenki egyenlő , mire visszakérdeztem, hogy ő mit is dolgozik és kiderült, hogy pultos. Ez aztán eszkalálódott mikor kifejtettem neki, hogy nyilván az alsóbb osztály egyenlőnek akarja hinni magát és ezt hangoztatja de sose lesz egyenlő egy takarító,pultos, akármi egy komoly emberrel vagy egy orvossal, stb.. ezen meg teljesen kiakadt..


De kérdem én, hogy a fenébe lenne egyenlő egy takarító meg egy multivállalat gazdasági igazgatója mondjuk? Tényleg ennyire hazudni kell az ismerkedés során, hogy persze persze egyenlő a takarító meg az orvos is meg mindenki egyenlő igazából, miért?? Nyilván ha lenne esze, hogy felfogja ezt akkor nem pultos lenne na de akkor is


2022. aug. 11. 18:36
 81/119 anonim ***** válasza:
100%

74, ideig, óráig esetleg. Az ilyen mérvű undort, lenézést, ezt a lekincsinylő és egomán stílust nem lehet sokáig rejtegetni. Nagyon buta nő kell ahhoz, hogy ez ne tűnjön fel neki pár hónap után. Hogy a nőnek a konyhában a helye jellegű megindulásokat és az alkoholizmust ne említsem.

Mint írtam, ehhez vagy fizetni kell rendesen, vagy egy szolgalelkű, megtört nő kell, aki azt hiszi ennyit érdemel. Utóbbi lenne a te zsánered, de ők jellemzően fiatal koruktól bántalmazó kapcsolatban vannak, amiből nem lépnek ki, a fentebb említett kisebbségi érzésük és a kereken 0 önbecsülésüknek hála.

2022. aug. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/119 A kérdező kommentje:

#79


Kölcsönös szeretet nem létezik csak nagyon ritkán, érdekek mentén alakulnak ezek a kapcsolatok is , önámítás

2022. aug. 11. 20:37
 83/119 anonim ***** válasza:
100%

#67: "Egy sugar baby pláne nem hozna lázba, engem ne akarjon kihasználni egy nő"


A pizzafutár lányból te magad akartál prostit csinálni, nem zavar, hogy már megint önellentmondásba keveredtél?

2022. aug. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/119 anonim ***** válasza:
100%

82

Oké. Ha csak érdekek vannak, te miért nem tudsz összehozni egy párkapcsolatot? Két körrel korábban verted magad a pénzedre. Kezdesz ellentmondani magadnak, mucuka.

2022. aug. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/119 anonim ***** válasza:
100%
82,most elvesztettem a fonalat. Kihasználni ne akarjon, tehát ne a pénzért legyen veled. Vonzó nem vagy, se külsőleg, se jellemre és amúgy se hiszel a szeretet alapú kapcsolatokban. Akkor miért lenne veled egy nő?
2022. aug. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/119 A kérdező kommentje:

#83


Ne hasonlítsuk össze ha egy sikeres, jól menő férfi segít és közben használ egy alacsonyabb beosztású nőt azzal , hogy egy alacsonyan lévő nő kihasznál egy férfit , bár amelyik férfi ezt engedi és nem ő irányít az annyit is ér.

2022. aug. 11. 20:51
 87/119 anonim ***** válasza:
91%
Kérdező! Abból a rengeteg pénzedből egy pszichológus vegyél már magadnak, az legalább hasznos. Nő úgyse fog szóba állni veled pénzért se, te is tudod.
2022. aug. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/119 anonim ***** válasza:
96%
86, engedd el fater, inkább ránts rá arra a 8 centis pusztítóra, aztán talán lehiggadsz.
2022. aug. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/119 anonim ***** válasza:
95%

#87

Gyárilag selejtes, ebből nincs az a szakember, aki aránylag normális embert kihoz. 5 élet nem lenne elég rá.

2022. aug. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/119 anonim ***** válasza:
100%
#86: ezzel most pontosan mire is akarsz kilyukadni?
2022. aug. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!