Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy nő miért nem tudja elfogad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nő miért nem tudja elfogadni ha a magasabb beosztású, okosabb leendő párja nem egy szinten tartja őt és magát?

Figyelt kérdés

Felmerült ez a kérdés ismerkedés során és kifejtettem a véleményem , hogy nem tartom magam egyenlőnek mondjuk egy takarítóval vagy egy aktatologató női közalkalmazottal amikor komoly vezetői munkát végzek. Erre benyögte, hogy ő szerinte mindenki egyenlő , mire visszakérdeztem, hogy ő mit is dolgozik és kiderült, hogy pultos. Ez aztán eszkalálódott mikor kifejtettem neki, hogy nyilván az alsóbb osztály egyenlőnek akarja hinni magát és ezt hangoztatja de sose lesz egyenlő egy takarító,pultos, akármi egy komoly emberrel vagy egy orvossal, stb.. ezen meg teljesen kiakadt..


De kérdem én, hogy a fenébe lenne egyenlő egy takarító meg egy multivállalat gazdasági igazgatója mondjuk? Tényleg ennyire hazudni kell az ismerkedés során, hogy persze persze egyenlő a takarító meg az orvos is meg mindenki egyenlő igazából, miért?? Nyilván ha lenne esze, hogy felfogja ezt akkor nem pultos lenne na de akkor is


2022. aug. 11. 18:36
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
 101/119 anonim ***** válasza:
94%
#100! Csodálatos jellemrajz a kérdezőről.👏Nincs is miről beszélnünk tovább.
2022. aug. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/119 anonim ***** válasza:
100%

"közben ő magának magasabb rangú, komolyabb férfit akar"

Szivem, mindenki azt akar, amit akar.


És megkapja? :DD


Szerintem szánalmas, aki ezen pörög. Keressen mindenki amit akar. Aztán vagy összejön neki, vagy majd változtat az igényein, vagy hazudik valakinek, vagy magányosan hal meg. Attól még nem feltétlenül az lesz amit a te nárcisztikus, mindenttetudszjól fejed kigondol. Ha meg valakit nem tartasz egy szinten, mi a ló...x%!-ért őt akarod jövőbeli párodnak? Miért? mert az alattad levő pultosnő messze jobban néz ki mint te, neked meg az a fontos? Ha annyira vonzó ember lennél, már megtaláltad volna a szerető társad, akit nem nézel le, és építitek egymás lelkét. De nem, megkeseredetten vered az asztalt, hogy miért nem értenek meg. Odáig nem jutsz el, hogy sosem fogod meggyőzni őket, és kár ebbe időt beletenni, menni kell tovább mást keresni. De nyilván azért nem tudsz túljutni ezen, mert nem kellesz a szerinted "veled egy szinten", vagy "feletted" lévő nőknek, aki "alattad van" azt meg megalázod.

2022. aug. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/119 anonim ***** válasza:
95%

#99

Nekem ennek a fasznak még a pénze sem kellene. Az is olyan gusztustalan, mint a személyisége. És nem is tudna annyit fizetni, hogy akár fél percet is elpazaroljak rá az időmből. Az ilyeneket kellene ledobálni a Taigetoszról, egyből jobb világ lenne.

Primitív, nem primitív szöveg, de inkább nyelte le volna az anyja.

2022. aug. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/119 anonim ***** válasza:
92%

Öcsém, esküszöm, baromi sajnállak.


Tele lehetsz kisebbségi komplexusokkal. Ki bántott ennyire? Anyukád, apukád, osztálytársak, lányok kikosaraztak? Tele vagy frusztrációval.


Egy terapeuta esetedben aranyat érhet!


Mellesleg ezzel a lekezelő stílussal soha nem lesz Társad.

2022. aug. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/119 anonim ***** válasza:
93%
Hülye s kérdező és kész. Nem kell vele foglalkozni.
2022. aug. 12. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/119 anonim ***** válasza:
81%
Van realitás abban, amit mondasz, viszont az messzemenpen szexista, hogy a példidban mindig a nő végzi a szerinted értéktelenebb munkát, a sebész, vezető stb. meg mindig férfi. Illetve azt is érdemes hozzátenni, hogy a fizetés nem arányos ezzel. Például ha Magyarországon egy tudományos kutatóintézetben dolgozol, szerintem igen komoly munkát végzel, de alig keresel vele valamit.
2022. aug. 12. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/119 anonim ***** válasza:
92%

"Sorold azt a rengeteg hibát amiből fakadóan szerinted nem tudok helyesen írni..



Vagy itt a vessző használatokra gondolsz drága? Az nem fog itt érdekelni, ne haragudj :)"



Nem hozzám intézted a kérdést, de a vesszőhasználat például egy szó, mert jelöletlen birtokos összetétel. A gondolsz után vessző kell, bár szerinted az nem érdekel - pedig az a legfontosabb része a helyesírásnak, mert értelemzavaró. Hibát után vessző kell, mert utalószó követi. Három vagy egy pont helyett kettőt tettél az első mondat végére.


Ez azért így elég röhejes.

2022. aug. 12. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/119 anonim ***** válasza:
100%

Ismertem egy cégigazgatót. Neki nem derogált minden pénteken (!) lemenni az irodájából a melósokhoz kicsit beszélgetni, megköszönni nekik a heti munkát és jó pihenést kívánni. Ilyen vezető is van. Megsiratták, mikor átadta a céget és nyugdíjba ment.

Bár nem hiszem, hogy a kérdező vezető beosztásban lenne. Lehet, ha naiv vagyok, de ahhoz azért több intelligencia kell, hogy valaki ottmaradjon.

2022. aug. 12. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/119 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy van vezető beosztásban. Egy másik kérdésnél elárulta, hogy 320 ezret keres, ami - félreértés ne essék - egyáltalán nem rossz, de a dúsgazdagtól meglehetősen messze van.
2022. aug. 12. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/119 anonim ***** válasza:
100%
Ha vezető beosztásban csak ennyit keres, akkor igazán nincs mire ennyire egoistának lennie, mint amennyire itt játssza a nem létező eszét.
2022. aug. 12. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!