Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy nő miért nem tudja elfogad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nő miért nem tudja elfogadni ha a magasabb beosztású, okosabb leendő párja nem egy szinten tartja őt és magát?

Figyelt kérdés

Felmerült ez a kérdés ismerkedés során és kifejtettem a véleményem , hogy nem tartom magam egyenlőnek mondjuk egy takarítóval vagy egy aktatologató női közalkalmazottal amikor komoly vezetői munkát végzek. Erre benyögte, hogy ő szerinte mindenki egyenlő , mire visszakérdeztem, hogy ő mit is dolgozik és kiderült, hogy pultos. Ez aztán eszkalálódott mikor kifejtettem neki, hogy nyilván az alsóbb osztály egyenlőnek akarja hinni magát és ezt hangoztatja de sose lesz egyenlő egy takarító,pultos, akármi egy komoly emberrel vagy egy orvossal, stb.. ezen meg teljesen kiakadt..


De kérdem én, hogy a fenébe lenne egyenlő egy takarító meg egy multivállalat gazdasági igazgatója mondjuk? Tényleg ennyire hazudni kell az ismerkedés során, hogy persze persze egyenlő a takarító meg az orvos is meg mindenki egyenlő igazából, miért?? Nyilván ha lenne esze, hogy felfogja ezt akkor nem pultos lenne na de akkor is


2022. aug. 11. 18:36
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/119 anonim ***** válasza:
100%

Ne provokáljál.

Amúgy én pont ezért válogattam a szintemen, a fenének sincs kedve ezt hallgatni. Kevesebb pénz, de egyenlő vagyok.

2022. aug. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/119 A kérdező kommentje:

#1


Csak éppen a legtöbb nő nem éri be a szintjével mert akkor az már "proli" , érted ezt a fordított logikát? Azon picsog, hogy egyenlőek az emberek , stb. de közben ő magának magasabb rangú, komolyabb férfit akar, és amikor ezt megjegyzi neki a férfi akkor meg felháborodik. Most hogy van ez?

2022. aug. 11. 18:46
 3/119 anonim ***** válasza:
97%
Na, mi van, 170/101 Shrek? A pizzafutár lány feljelentett már?
2022. aug. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/119 anonim ***** válasza:
100%
munkaerőpiacon nem egyenlőek, való életben azok, párkapcsolatban még inkább.
2022. aug. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/119 anonim ***** válasza:
100%
Valamiféle kisebbségi komplexus miatt randizon nálad "alacsonyabbrendű" emberekkel? Nekem nagyon úgy tűnik.
2022. aug. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/119 anonim ***** válasza:
100%

Figyu, te is ugyanolyan büdöset szarsz, mint más. Nem vagy különb senkitől sem. Ember vagy, mint más. A világ attól nem fog hasraesni tőled, mert magasabb beosztásban dolgozol és ezt még egoistán hangoztatod is. Egyébként az alja munkák elvégzői nélkül kénytelen lennél magad totál ellátni még egy szállodában is. És kénytelen lennél saját magad felhúzni a milliárdos villádat, amire az irodában ücsörgéssel keresed meg a pénzt.

Pár év múlva nem lesz már senki sem aki majd a szarodtól eldugult WC-det helyrehozza, mert senki sem akar már ilyen munkát végezni. Na akkor majd rájössz, hogy nem kell lenézni másokat.

2022. aug. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/119 anonim ***** válasza:
97%

Téged is ugyan úgy a föld alá fognak rakni, szóval semmivel se vagy több másnál.

N 30

2022. aug. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/119 anonim ***** válasza:
100%

Es honnan nezed a szinted,penz, fiploma, elert siker?

Egy 8 altalanos vegzettsegu, de sikerkonyszerzos irono a szinted?

Egy szalont vezeto mukormos 1 millas nettoval a szinted?

Egy konyvtaros diplomas netto 180ezret kereso no a szinted?

Es egy munkanelkuli, erettsegizett, de gazdag ferjjel rendelkezo eltartott luxusfeleseg a szinted?

2022. aug. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/119 A kérdező kommentje:

#4


A való életben mitől egyenlő egy orvos aki életeket ment és egy árufeltöltő aki a tejfölt pakolja a polcra?


A párkapcsolatban mitől egyenlő, sőt mitől méginkább aki 2 millió forintot visz haza és az aki 200 ezret? Az akitől a gyerekei normális étkeztetésére is alig jut lóvé és az aki szép házat vesz amiben külön szoba és jó élet jut a gyerekeknek?

2022. aug. 11. 18:53
 10/119 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert ideális esetben egy ember nem akar olyantól kapcsolatot, akit nem tisztel, és nem tart egyenrangúnak.

Az hogy egyáltalán nyitottál felé, azt üzeni hogy nem tartod kevesebbre, szóval nyilván rosszul érintette hogy mégis.

Ez olyan mintha elkezdene valaki randizni veled, de amikor megcsókolnád, ellökne magától, mondván, hogy "engem egy rondább ember ne akarjon megcsókolni".

Semmi értelme.

2022. aug. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!