Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy nő miért nem tudja elfogad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nő miért nem tudja elfogadni ha a magasabb beosztású, okosabb leendő párja nem egy szinten tartja őt és magát?

Figyelt kérdés

Felmerült ez a kérdés ismerkedés során és kifejtettem a véleményem , hogy nem tartom magam egyenlőnek mondjuk egy takarítóval vagy egy aktatologató női közalkalmazottal amikor komoly vezetői munkát végzek. Erre benyögte, hogy ő szerinte mindenki egyenlő , mire visszakérdeztem, hogy ő mit is dolgozik és kiderült, hogy pultos. Ez aztán eszkalálódott mikor kifejtettem neki, hogy nyilván az alsóbb osztály egyenlőnek akarja hinni magát és ezt hangoztatja de sose lesz egyenlő egy takarító,pultos, akármi egy komoly emberrel vagy egy orvossal, stb.. ezen meg teljesen kiakadt..


De kérdem én, hogy a fenébe lenne egyenlő egy takarító meg egy multivállalat gazdasági igazgatója mondjuk? Tényleg ennyire hazudni kell az ismerkedés során, hogy persze persze egyenlő a takarító meg az orvos is meg mindenki egyenlő igazából, miért?? Nyilván ha lenne esze, hogy felfogja ezt akkor nem pultos lenne na de akkor is


2022. aug. 11. 18:36
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
 91/119 A kérdező kommentje:
Hihetetlen, hogy sikertelen nők ócsárolnak egy sikeres férfit csak azért mert nem Brad Pitt-nek született, de közben mindenben sikeresebb náluk maximum genetikailag nem olyan jónak termett, de ez nem a saját érdemük, kvázi MINDENBEN jobb vagyok nálatok.
2022. aug. 11. 20:58
 92/119 anonim ***** válasza:
96%
Annyira mégsem vagy sikeres, hiszen folyton itt nyígsz a gyakorin.
2022. aug. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/119 anonim ***** válasza:
100%
#91: én pl. nem vagyok alkoholista, sőt, totál absztinens vagyok, undorodom az alkoholnak még a szagától is. Ja, amúgy "nő létemre 176 centi magas vagyok.
2022. aug. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/119 A kérdező kommentje:

#92


Mi az összefüggés? Engem te nem látsz itt munkaidőben. Munka idő után lazulás közben miért ne írhatnék ide?

2022. aug. 11. 21:10
 95/119 A kérdező kommentje:

#93


Gratulálok , ezzel leírtad, hogy ha nem kivételes adottságokkal vagy megáldva akkor nem vagy túl kapós hölgyemény. Ilyen magasággal rendelkező hölgyek nagy része nem igazán arányos és nem túl jó kinézetű :)

2022. aug. 11. 21:11
 96/119 anonim ***** válasza:
100%

Micsoda indulatok. Csak a végét olvastam el. 92, pacsi :D

Az, hogy te kit akarsz társnak, a te dolgod. De az szerintem a te jellembeli hiányosságod, hogy leállsz oltogatni szerinted "alattad levő" népségeket, vagy ismerkedsz valakivel és erről beszélsz neki. Ilyenkor nem kell az ő társaságát keresni. El lehet köszönni és keresni olyat aki kell neked. Nem értem minek pazarlod az energiáid. Pláne, hogy akkor annyi intellektus nincs benned, hogy nem kell másokat győzködni a véleményedről, amit láthatóan nem osztanak. A másik fél is le fog lépni tőled, ha nem bírja elviselni a fellengzős fajtád :D

2022. aug. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/119 anonim ***** válasza:
95%

1. Honnan veszed, hogy milyen sikeres az a nő, aki válaszol? Szerinted ebben az országban egyetlen magas beosztású ember van, te?( Az más kérdés, hogy te pont csak álmodban.)

2. Mármint mi mindenben? Mert a külsőn kívül, csak az irományaid alapján legalább 20 dolgot fel lehetne sorolni, amiben minden válaszoló jobb nálad.

2022. aug. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/119 anonim ***** válasza:
95%

"kvázi MINDENBEN jobb vagyok nálatok."

Igen. Sörhas növesztésben mindenképpen. Széltében-hosszában egyforma vagy hála a rekesz sörnek, amit naponta a beledbe töltesz. Ez lenne az a nagy sikeresség? 🤔Egy egyszerű mezei nőt nem vagy képes felszedni, helyette itt nyikorogsz folyamatosan. Erre aztán lehet büszkének lenni. Tudod szart sem ér a munkád, a pénzed, ha mellette egy undorító fasz jellemed van. Igen, általában a magasabb beosztásúak között van a legtöbb idióta. Fos jellemű szinte mindegyik.Ezért tartunk itt ahol most. Pfejj!

2022. aug. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/119 anonim ***** válasza:
100%
#89! Persze, de legalább a pszichológus jól járna a nemlétező pénzével.
2022. aug. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/119 anonim ***** válasza:
90%

91

Te nem vagy sikeres férfi, te egy lúzer vagy. Pénzed sincs, agyad sincs, nőd sincs, kövér vagy és alkesz.

2022. aug. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!