Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy nő miért nem tudja elfogad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nő miért nem tudja elfogadni ha a magasabb beosztású, okosabb leendő párja nem egy szinten tartja őt és magát?

Figyelt kérdés

Felmerült ez a kérdés ismerkedés során és kifejtettem a véleményem , hogy nem tartom magam egyenlőnek mondjuk egy takarítóval vagy egy aktatologató női közalkalmazottal amikor komoly vezetői munkát végzek. Erre benyögte, hogy ő szerinte mindenki egyenlő , mire visszakérdeztem, hogy ő mit is dolgozik és kiderült, hogy pultos. Ez aztán eszkalálódott mikor kifejtettem neki, hogy nyilván az alsóbb osztály egyenlőnek akarja hinni magát és ezt hangoztatja de sose lesz egyenlő egy takarító,pultos, akármi egy komoly emberrel vagy egy orvossal, stb.. ezen meg teljesen kiakadt..


De kérdem én, hogy a fenébe lenne egyenlő egy takarító meg egy multivállalat gazdasági igazgatója mondjuk? Tényleg ennyire hazudni kell az ismerkedés során, hogy persze persze egyenlő a takarító meg az orvos is meg mindenki egyenlő igazából, miért?? Nyilván ha lenne esze, hogy felfogja ezt akkor nem pultos lenne na de akkor is


2022. aug. 11. 18:36
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/119 anonim ***** válasza:
96%

Andersen legszebb meséi.

Nem találkozott ez semmilyen pultossal, csak szeretett volna. 🤭

2022. aug. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/119 anonim ***** válasza:
100%
Nem veszed észre, hogy mennyire végtelenül szánalmas a vergődésed?
2022. aug. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/119 anonim ***** válasza:
96%
Annyira érződik rajtad, hogy kompenzálni akarsz....
2022. aug. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/119 anonim ***** válasza:
100%
Pff...most elképzeltem milyen rohadt büdös lehetsz a tizen sör után. Hányás.
2022. aug. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/119 A kérdező kommentje:

#44


Miért lennék büdös a sörök után? Vajon az a több tízezer nő aki ma is sörözik a bulizóhelyeken ők milyen szagúak lehetnek?

2022. aug. 11. 19:28
 46/119 anonim ***** válasza:
94%

45

Te biztos egy nőt sem fogsz szagolgatni. 😄

2022. aug. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/119 anonim ***** válasza:
93%

Párkapcsolatban egyenlőek a felek. Hülyegyerek.

Biztos te is nagyon csíped, amikor lenéznek a nálad sikeresebb nők.


Ja, ez a Shrek lesz. Ennyi ésszel tuti nem dolgozik vezetőként. Múltkor leírta mennyit keres, teljes mértékben kizárt, hogy vezető legyen. Még egy targoncavezető is többet keres.

2022. aug. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/119 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lenne már vezető? Akkor biztos ide irogatna ki kérdéseket es vadidegenekkel veszekedne 😂😂
2022. aug. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/119 anonim ***** válasza:
100%

#47

Nem létezik olyan, hogy nála sikeresebb nő. 😀 😀

2022. aug. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/119 anonim ***** válasza:
100%

#45

Te sem bírod, ha egy nő iszik. Tehát ugyanolyan büdös, mint te is. Egálban vagytok.

2022. aug. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!