Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy nő miért nem tudja elfogad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nő miért nem tudja elfogadni ha a magasabb beosztású, okosabb leendő párja nem egy szinten tartja őt és magát?

Figyelt kérdés

Felmerült ez a kérdés ismerkedés során és kifejtettem a véleményem , hogy nem tartom magam egyenlőnek mondjuk egy takarítóval vagy egy aktatologató női közalkalmazottal amikor komoly vezetői munkát végzek. Erre benyögte, hogy ő szerinte mindenki egyenlő , mire visszakérdeztem, hogy ő mit is dolgozik és kiderült, hogy pultos. Ez aztán eszkalálódott mikor kifejtettem neki, hogy nyilván az alsóbb osztály egyenlőnek akarja hinni magát és ezt hangoztatja de sose lesz egyenlő egy takarító,pultos, akármi egy komoly emberrel vagy egy orvossal, stb.. ezen meg teljesen kiakadt..


De kérdem én, hogy a fenébe lenne egyenlő egy takarító meg egy multivállalat gazdasági igazgatója mondjuk? Tényleg ennyire hazudni kell az ismerkedés során, hogy persze persze egyenlő a takarító meg az orvos is meg mindenki egyenlő igazából, miért?? Nyilván ha lenne esze, hogy felfogja ezt akkor nem pultos lenne na de akkor is


2022. aug. 11. 18:36
 61/119 A kérdező kommentje:

#59


Te mennyivel keresel kevesebbet az átlagnál és nálam? A férjed mennyivel? Az autómon egy gumiszett drágább mint a kocsid vagy az életed során felhalmozott tömegközlekedési bérlet?

2022. aug. 11. 20:08
 62/119 anonim ***** válasza:
100%

Az van kérdező, hogy a pultos lány sem a leendő párod, tehát a kérdésed megint egy delíriumos lázálom.


Sajnos a szórakoztatási faktorod egyre csökken, újabban már csak ismétled magad. (sör, hajtogatás, bmw, alja nők, önfelszopás stb.)


Kezdesz unalmas lenni, vagy bővítsd a repertoárt (képek is jöhetnek, változatosabb vagy vérlázítóbb történetek, aljasabb megnyilvánulások...tudomisén), vagy add át a helyed a következő ügyeletes bohócnak.

2022. aug. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/119 anonim ***** válasza:
51%
Karrier és pénzkereset terén rendben van, ha a férfi fentebb van, a nő meg "alatta". Ettől működhet a kapcsolatuk. Régen így is volt,mikor még nem volt ennyi sznob és beképzelt alak.
2022. aug. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/119 anonim ***** válasza:
90%

59

Tyúha, ez erős volt, nem csípte a szádat?

Kis gömböcöm :)

2022. aug. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/119 anonim ***** válasza:
100%
61,akkor azt mondd meg te kis adonisz, hogy a rengeteg pénzeddel miért nem keresel egy sugar baby-t, akinek úgyis minden mindegy, amíg megveszed a valaga alá a mercit?
2022. aug. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/119 anonim ***** válasza:
100%

64 vagyok


61 akart lenni :D

2022. aug. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/119 A kérdező kommentje:

#65


Sokat jártam prostikhoz 20-as éveim elején , utóbbi években csak ritkán, már nem hoz lázba. Egy sugar baby pláne nem hozna lázba, engem ne akarjon kihasználni egy nő.. ami belefér - bár én ezt a prostik közé sorolom - , hogy egy este elkényeztetem és fizetek neki mindent cserébe az este végén magamévá teszem , de hogy utána én neki autót vegyek az nem működik. Ez maximum úgy működik, ha egy leányzót én választok ki akit szeretnék és kisegítem a gondokból de akkor sem autóval vagy hasonlók.

2022. aug. 11. 20:21
 68/119 anonim ***** válasza:
94%
Amugy milyen érzés, hogy csak pénzért állnak szóba veled nők?
2022. aug. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/119 anonim ***** válasza:
100%
67, ez azért szomorú, mert ember nem lesz, aki ingyen, vagy minimális juttatásokért elvisel téged. Ezt rendesen meg kéne fizetni, de arra meg ezek szerint nem vagy hajlandó.
2022. aug. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/119 A kérdező kommentje:

#68


Miből gondolod ezt? Szóba áll velem sok nő, csak nekem nem kell legtöbbjük.

2022. aug. 11. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!