Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy nő miért nem tudja elfogad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nő miért nem tudja elfogadni ha a magasabb beosztású, okosabb leendő párja nem egy szinten tartja őt és magát?

Figyelt kérdés

Felmerült ez a kérdés ismerkedés során és kifejtettem a véleményem , hogy nem tartom magam egyenlőnek mondjuk egy takarítóval vagy egy aktatologató női közalkalmazottal amikor komoly vezetői munkát végzek. Erre benyögte, hogy ő szerinte mindenki egyenlő , mire visszakérdeztem, hogy ő mit is dolgozik és kiderült, hogy pultos. Ez aztán eszkalálódott mikor kifejtettem neki, hogy nyilván az alsóbb osztály egyenlőnek akarja hinni magát és ezt hangoztatja de sose lesz egyenlő egy takarító,pultos, akármi egy komoly emberrel vagy egy orvossal, stb.. ezen meg teljesen kiakadt..


De kérdem én, hogy a fenébe lenne egyenlő egy takarító meg egy multivállalat gazdasági igazgatója mondjuk? Tényleg ennyire hazudni kell az ismerkedés során, hogy persze persze egyenlő a takarító meg az orvos is meg mindenki egyenlő igazából, miért?? Nyilván ha lenne esze, hogy felfogja ezt akkor nem pultos lenne na de akkor is


2022. aug. 11. 18:36
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/119 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem úgy tűnik, h nem hiányszakma.
2022. aug. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/119 anonim ***** válasza:
100%

20, mind2 kb.

Ha ugyan az a kategóriáju nő lenne mellette, akkor egy 0nak érezné magát.

2022. aug. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/119 A kérdező kommentje:

#20


Egy árufelöltő vagy operátor hölgyeménynek nem lehet jó teste amit szeretnék felfedezni?

2022. aug. 11. 19:05
 24/119 anonim ***** válasza:
97%
Ööö, te kinél vagy okosabb? Mert igazi sötét, ostoba incel vagy te 103 kilós kispocakos törpike. Ki lehet alattad? El se tudom képzelni, illetve nem is akarom :D Azt a magas beosztást is megnézném. Kamu vagy, egy lecsúszott szerencsétlen aki itt hazudozol és provokálsz.
2022. aug. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/119 anonim ***** válasza:
100%

23

Vagyis ennyire igénytelen vagy párkapcsolati téren? Pfejj...

2022. aug. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/119 anonim ***** válasza:
100%

Levágni, hogy mekkora kamu vagy. Ezt élvezed, hogy noname oldalon valakinek kiadhatod magad?


Szánalmas..

2022. aug. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/119 anonim ***** válasza:
100%

Állandóan ezzel a kérdéssel jössz. Mit kell már beked ennyit bizonygatni a szerinted "igazad"?! Nyugodjál le, könyveld el maganka amit ogndoksz és kész.

De miért kell itt minden második nap hergelni az embereket ezzel?


Amúgy meg,munka kapcsán nincsenek egy szinten,de attól a magánéketben a vállalkozó is egy sz*ros ember...+ A párkapcsolatban egyenértékűek! Ha nem akkor meg ne csodálkozz hogy csak pénzért csináld veled bárki bármit is

2022. aug. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/119 anonim ***** válasza:
92%
Sajnos ki kell ábrándítsalak: soron több olyan emberrel találkozzam, aki emberileg normális, mint mikor irodán dolgoztam.
2022. aug. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/119 anonim ***** válasza:
97%
Vezetőként elég szégyenletes, hogy nem tudsz helyesen írni.
2022. aug. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/119 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodjál meg, te senkivel nem vagy egyenlő, mindenki alatt vagy😂

Mi van a pizzafutárral? Bedobtad már neki a mai húszast?

2022. aug. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!