Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők az instagram,facebook,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők az instagram,facebook, stb. szociális média hatására lettek ennyire a külsőségek és a pénz rabjai és már az átlag férfi se elég vagy miért jött el ez a töréspont?

Figyelt kérdés
Kvázi ha egy férfi már mondjuk 170 cm akkor nem kap nőt
2022. júl. 15. 19:08
1 2 3 4 5 6 7
 61/70 anonim ***** válasza:
100%

Na! Tessék. Minket a pénz és a külső érdekel!

Jól nézek ki, megtehetem!

Az utcán az átlag embernek is van nője, a gyári melónak is...biztos csak le tagadják, h pénzesek.

Sötét vagy!

N 30

2022. júl. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/70 A kérdező kommentje:
Nem vagyok alkoholista
2022. júl. 15. 21:04
 63/70 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, anyám szerintem 30 évvel ezelőtt is elkuldott volna a pcsába ha annyira ronda és/vagy semmirekellő vagy....
2022. júl. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/70 A kérdező kommentje:
Se ronda, se semmirekellő nem vagyok.
2022. júl. 15. 22:18
 65/70 anonim ***** válasza:
90%

#64:


"Se ronda, se semmirekellő nem vagyok."


És ezt szerinted te döntöd el?

2022. júl. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/70 anonim ***** válasza:
93%

"Mit szólnál hozza ha azt mondanám, hogy ma nem pár hanem 12 sör fog lecsúszni?"


"Nem vagyok alkoholista"


De, az vagy. És alkeszekhez méltóan tagadod.

2022. júl. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/70 anonim ***** válasza:
100%

Nem ez a törpe Shrek írta ki a jó múltkori lányokat csekkoló-molesztálós kérdést? Ugyanaz az elborult stílusa van.

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..

2022. júl. 16. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/70 anonim ***** válasza:
100%
Tudtam hogy megint te vagy a kérdező dagadt retard Shrek.
2022. júl. 16. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/70 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem az Insta csak felbátorította az eddig nyuszibb lányokat, hogy ők is megkaphatják ezt a luxust és most már minden csaj ezt akarja.

Persze ideig-óráig jó az is, ha valakinek tetszik kívül-belül a pasija, de aztán elkapja valami agygörcs, és kitalálja, hogy neki is kell drága helyen nyaralás, koktélozgatás.

Tinderen minden csajnál azt látom, hogy megjelöli hogy imád utazni, meg mindenféle luxusdolgot. Csak nincs ennyi gazdag pasi Magyarországon. Emiatt áskálódnak is annyit, hogy nekik jusson a legjobb.

2022. júl. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/70 anonim ***** válasza:
26%
Valamelyik nő a külsőségek rabja, valamelyik nem, csak ők máshogy mint a férfiak..Amúgy valóban sok nő, meg se ismeri a férfit ha valami nem tetszik benne, pedig olyan nincs, hogy mindenben oké, valami hibája mindenkinek van,aki elsőre top10 nek tűnik annak is,sőt..
2022. júl. 20. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!