Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők az instagram,facebook,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők az instagram,facebook, stb. szociális média hatására lettek ennyire a külsőségek és a pénz rabjai és már az átlag férfi se elég vagy miért jött el ez a töréspont?

Figyelt kérdés
Kvázi ha egy férfi már mondjuk 170 cm akkor nem kap nőt
2022. júl. 15. 19:08
1 2 3 4 5 6 7
 31/70 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem ezé a sikeres nős kérdés is. Nem csoda ha már fel van kicsit paprikázódva 🤣🤣🤣 Ennyi oltást kapni, csóri 😅
2022. júl. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/70 A kérdező kommentje:

#29


Gazdagnak nem mondanám magam az ott kezdődik szerintem, hogy több 100 milliós ingatlan abból is több, legalább 50+ milliós autó , stb. , de van pénzem a mindennapokra, saját ingatlan, autóra, félretett pénz, de ez nem elég egy nőnek amelyik a pénz szagára megy

2022. júl. 15. 20:10
 33/70 anonim ***** válasza:
94%

Nem érted, hogy a szerelemhez szükséges, de NEM ELÉGSÉGES a lelki összhang? Kell fizikai vonzalom is. Úgy a normális, ha kívül és belül is tetszik a párod. Komolyan ezt kell magyarázni egy elvileg felnőtt embernek?


Engem is vertek már át kamu képpel még régen. És igen, azonnal offoltam én is, és a legkevésbé sem érdekelt, hogy mit beszélgettünk napokon át. Ha nem vonz, akkor tárgytalan, az meg egy adalék, hogy még hazug is.


Buta, fiatal lányként voltam egyszer olyan sráccal, aki nem tetszett.

Az a helyzet, hogy ha külsőre nem kellemes számomra, nem vonzódom hozzá, akkor nem izgulok fel. Attól, hogy nekem nincs farkam, ami elárul azzal, hogy nem áll fel, számít, hogy beindulok-e vagy nem. Olyan volt, mintha egy prosti lennék, aki csak a pénzért létesít legjobb esetben is csak semleges (rosszabb esetben undorító) aktust. Nem nedvesedtem, nem vágyódtam, nem bizseregtem, nem lett odalent vérbőségem, és értelemszerűen orgazmusom sem. Nem élveztem. Néha még kellemetlen is volt, fájt.

Ilyen az, ha nem tetszik a másik, felőlem lehet a női test professzora és tudhatja ez egész Káma Szútrát, és lehet olyan rendes, hogy Jézus Krisztus és Buddha is elbújhat mögötte, akkor is csak annyit fogok érezni, hogy az egyik testnyílásomban ki-be súrlódik valami dolog, ami jobb esetben nem fáj.

Te vagy az undorító és te ROHADSZ belül, ha ezt szeretnéd a nőktől.

Ha egy fokkal is normálisabb vagy, akkor nem erre vágysz, hanem arra, hogy akarjanak is veled lenni. De a vonzalmat meg nem lehet irányítani, erőltetni, fel kellene fogni.

2022. júl. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/70 A kérdező kommentje:

Egy nőnek jól kell kinéznie az fogja meg a férfit, a nő alapvetően arra lett létrehozva, hogy kiszolgálja a férfit és utódot hordjon ki


Nyilván ez előrébb lépett már az évezredek során , de alapvetően most is ez a lényeg , a férfi nem az eszéért akarja a nőt hanem a testéért , az hogyha elviselhető emelett az már csak grátisz , de ész nem soknak adatik meg , mármint olyan ész mint egy tényleg okos férfinél mint pl. én


Most is bármilyen szakmát nézünk a férfiak benne a legjobbak még ha "női" szakma is , fodrászat, főzés, stb..


A nőket csak a modern világ tolta előre, most is kvóták alapján teszik be őket poziciókba ahova nem valók, stb..

2022. júl. 15. 20:14
 35/70 A kérdező kommentje:

#33


Akkor ne hazudjátok, hogy a belső érték a fontos.

2022. júl. 15. 20:15
 36/70 anonim ***** válasza:
91%
Az IS (!!!!!!!!) fontos, nem fogod fel???
2022. júl. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/70 anonim ***** válasza:
95%

Szól szájba kellene baszni téged aztán lenne ott töréspont.


Segítek: Arra a nőtípusra vagy ráállva gondolom, aki csak attól szép, hogy sokat költ magára. Nem kell csodálkozni akkor, picim... Nektek a rajzolt, töltetett egyenarc a nőies. Ha valakinek vannak kis almácskái, szép fehér bőre, átlagos-vékony alkata, smink nélkül is szép arca, már leugatjátok, mert mutat elég jól egy sportkocsiban, ami nektek szintén nincs. Mert egy natúr nő sosem lesz olyan, mint amit direkt a nőies tulajdonságok eltúlzása céljából készítettek elő. Hát akkor így jártatok. 🤷‍♀️


A 90-es évek filmjeiben szereplő nőkép volt az utolsó olyan nőkép, amiben nem voltak hatalmas torzítások. Ma már az nektek egy lapos seggű, fáradt arcú átlagjulcsi szintjén van, pedig ha eleget költene magára, úgy nézne ki, mint az, ami a ti mániátok most.

2022. júl. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/70 anonim ***** válasza:
94%
Na így legyen ötösöm a lottón. Tudtam hogy te írtad a sikeres nős kérdést is. Szolgálni a férfit. Szánalmas vagy. Remélem soha nem lesz rá alkalmad hogy egy nő életét tönkretedd. Undorító ami vagy.
2022. júl. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/70 anonim ***** válasza:
100%

Fú, a #34 kommented kemény volt, tömény fszság.


Ne csodálkozz, hogy nem "kapsz" nőt.

2022. júl. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/70 A kérdező kommentje:

#36


Ez olyan mintha azt mondod, hogy az is fontos, hogy a kocsinak legyen kerek, de azért legyen BMW és 50 millió forint

2022. júl. 15. 20:18
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!